Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Verkocht onder voorbehoud

Venus 16

Bekijk kaart
2221 JE Katwijk (Rijnsoever-West)
€ 319.000 k.k.
  • 52 m²
  • 2 kamers
  • 1978

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 6 weken aangeboden door Kooitje Makelaarsdiensten;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 52 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 1978 en ligt in de buurt Rijnsoever-West in Katwijk;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Internetaansluiting, Douche, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Te Koop! Venus 16 – 2221 JE te Katwijk aan Zee

Vraagprijs: € 319.000,- k.k.
Woonoppervlakte: ca. 52 m² | Energielabel C
Oplevering: medio februari 2026

Bekijk ook de woningwebsite: ******

Leuk 2-kamer hoek appartement op fijne locatie in Rijnsoever, Katwijk ZH

Welkom op Venus 16, een licht en praktisch 2-kamer hoek appartement met 2 balkons en vrij uitzicht. Dit appartement ligt op de eerste woonlaag van een kleinschalig appartementen complex in de wijk Rijnsoever en komt vrij uit een verhuurde situatie. Ideaal dus voor starters, alleenstaanden of iemand die op zoek is naar een comfortabele woning op een centrale plek.

Met een woonoppervlakte van ca. 52 m², een actieve VvE, een moderne Cv-installatie (2021) en een energielabel C is dit een degelijk appartement dat klaar is voor de volgende bewoner.

Indeling

Begane grond: Trapopgang met brievenbussen. Via het trappenhuis bereikt u het appartement. Op de begane grond is een eigen berging ter beschikking.

Entree appartement op de eerste verdieping: hal, meterkast en toegang tot alle vertrekken.

De lichte woonkamer biedt vrij uitzicht over groen. Dankzij de hoekligging profiteer je van extra daglicht – dat merk je meteen! De keuken is functioneel, praktisch ingericht en heeft prettig contact met de woonkamer. Vanuit de keuken is het 2e balkon (NO) bereikbaar. Dit balkon kan ook bij de woning betrokken worden waardoor er extra ruimte ontstaat.

De slaapkamer is royaal van formaat (ca. 13 m²) en geeft toegang tot het zonnige inpandige balkon (ZW), gelegen op het zuiden, een fijne plek voor je ochtendkoffie of een goed boek. De badkamer is netjes, volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en een radiator. De slaapkamer, hal en woonkamer zijn voorzien van een laminaatvloer. De badkamer, keuken en inpandige berging zijn voorzien van een plavuizen vloer.

Daarnaast is er een handige inpandige berging met aansluiting voor wasmachine en droger én extra opbergruimte. Op de begane grond beschik je ook nog over een eigen (fietsen)berging.

Waarom Venus 16 een slimme keuze is:

  • Praktisch en functioneel 2- kamer appartement
  • Hoekligging voor extra lichtinval
  • Zonnig inpandig balkon (ZW) vanuit de slaapkamer
  • Moderne Cv-installatie (2021)
  • Goed geïsoleerd, energielabel C
  • Actieve en gezonde VvE
    *Lage servicekosten: € 93,- per maand
  • Centrale ligging: strand, winkels en OV op korte afstand
  • Eigen berging op begane grond
  • Voldoende parkeergelegenheid rondom

Goed om te weten is dat dit een appartement betreft wat vrijkomt uit de verhuur. Dit betekent dat de verkoper niet in het appartement heeft gewoond en er een zogenaamde 'Niet-bewoningsclausule' van toepassing is.

Rustig wonen, centraal gelegen

Je woont hier in de geliefde woonwijk Rijnsoever, in een rustige straat en toch met alles dichtbij. De wijk Rijnsoever is populair vanwege het vele groen, de nabijheid van sportvoorzieningen, supermarkten en de goede bereikbaarheid. Het strand, het centrum van Katwijk, Leiden of de A44: het is allemaal binnen handbereik.

Interesse?

Makelaar Ronald Kooitje laat je de Venus 16 graag zien. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de mogelijkheden van dit prettige appartement.

Bekijk ook de woningwebsite .****** voor foto’s, plattegronden, documentatie en meer...

Deze verkoopinformatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Ten aanzien van eventuele onjuistheden aanvaarden wij geen aansprakelijkheid.

Reageer op tijd op nieuw woningaanbod

Meer dan de helft van de reacties komt binnen 48 uur. Ontvang direct notificaties bij nieuw aanbod en reageer sneller met Pararius+.

Probeer Pararius+ 14 dagen € 0,01

Overdracht

Vraagprijs
€ 319.000 k.k.
Aangeboden sinds
21-11-2025
Status
Verkocht onder voorbehoud
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
177 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 93 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Ligging
  • In een woonwijk
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Nabij een school
  • Nabij een winkelcentrum

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Glasvezelaansluiting
  • Internetaansluiting
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Spouwmuurisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Nefit Proline nxt hrc 24cw4 (Gas, uit 2021, Eigendom)
Energielabel
C

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar
Meld een probleem met deze woning