Niet beschikbaar

De woning die je wilt bekijken is niet langer beschikbaar. Je bekijkt nu het woningaanbod in dezelfde stad.

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Grote Beer 8 033

Bekijk kaart
4501 ER Oostburg (Oostburg)
€ 175.000 k.k.
  • 59 m²
  • 2 kamers
  • 1978

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 6 weken aangeboden door Versluijs Makelaardij;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 59 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 1978 en ligt in de buurt Oostburg in Oostburg;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Lift, Internetaansluiting, Mechanische ventilatie, Buitenzonwering, Rolluiken, Bergruimte.

Beschrijving

Gelegen nabij een dakterras met zicht op “het Groote Gat”

Gelegen nabij een dakterras met zicht op “het Groote Gat”

Recent opgefrist appartement met één slaapkamer en balkon in het centrum van Oostburg. Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping van appartementencomplex Mariahoeve en op een steenworp afstand van 2 supermarkten en het centrum.

Bouwjaar: ca. 1978
Energielabel: D, maar in werkelijkheid waarschijnlijk een C
1 Slaapkamer

De rustige ligging en het comfortabele woonoppervlak maken dit tot een ideaal thuis.
Op dezelfde verdieping als het appartement is op 25 meter lopen een mooi groot dakterras, gelegen op het zuidwesten en met zicht op “het Grote Gat”.
Bij het appartement hoort een afsluitbare berging op de begane grond.
Ook is er een gezamenlijke fietsenstalling.

Via de centrale hal bereik je het appartement met zowel de lift als de trap. De entree geeft toegang tot alle vertrekken: woonkamer, slaapkamer, badkamer en berging.
De ruime, lichte woonkamer is het hart van de woning en biedt directe toegang tot het balkon – perfect om ’s ochtends van de zon te genieten. De open keuken is modern en uitgerust met diverse inbouwapparatuur: keramische kookplaat met afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser.
Verder beschikt het appartement over een comfortabele slaapkamer en een complete badkamer met douche, wastafel en een toilet.
Een praktische berging met de aansluiting voor een wasmachine maakt het geheel compleet.

Vanuit de woonkamer loop je zo op je balkon, perfect om ’s ochtends van de zon te genieten.
Op dezelfde verdieping als het appartement is op 25 meter lopen een mooi groot dakterras, gelegen op het zuidwesten en met zicht op “het Grote Gat”.

Het energielabel is opgemaakt in 2017. Het is nog geldig, maar het klopt niet meer met de werkelijkheid.
Recent opgemaakte labels in het gebouw zijn meestal een C. Dit komt door het plaatsen van het nieuwe kozijn in de woonkamer en de warmtepompen.

De keuken is vernieuwd in 2007.
Er is een moderne eigen meterkast met 7 groepen met aardlekschakelaars.
Het woonkamerkozijn is recent vernieuwd en is van kunststof met HR++ glas
Verder zijn er houten kozijnen met dubbel glas en enkel glas, welke dan wel voorzien is van een rolluik.
Verwarming middels gasloze blokverwarming via een centrale warmtepomp.
Ook zijn er gezamenlijke zonnepanelen op het gebouw.
Warm water gaat via een elektrische boiler.
Er is mechanische ventilatie in de badkamer.
Servicekosten bedragen € 415,00 per maand; dit is inclusief verwarming en (warm) water

Er is een logeerkamer aanwezig in het gebouw.

Wij hebben een brochure van dit appartement met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360-gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.

Overdracht

Vraagprijs
€ 175.000 k.k.
Aangeboden sinds
18-12-2025
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
Per direct
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
59 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
187 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 415 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In het centrum

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Lift
  • Internetaansluiting
  • Mechanische ventilatie
  • Buitenzonwering
  • Rolluiken
  • Bergruimte

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Verwarming
Blokverwarming, Warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
D

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Meld een probleem met deze woning