Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Te huur: Huis Zuidwal in Den Haag

Bekijk kaart
2512 XS (Zuidwal)
€ 2.995 per maand
  • 147 m²
  • 4 kamers
  • 147 m²

Beschrijving

Een echt uniek en nieuw ingericht 3-laags grachtenpand met dakterras. Gelegen aan een gracht in het midden van het historische centrum van Den Haag met restaurants, cafés, alle denkbare winkels, theaters, scholen en stadsparken in de buurt. Het huis is gunstig gelegen voor openbaar vervoer en het Centraal Station en Hollands Spoor zijn op loopafstand. Het strand is binnen 20 minuten met de fiets te bereiken. Een geweldige plek om te wonen en te werken! De totale renovatie is net voltooid met gebruik van hoogwaardige en luxe materialen. Dit huis is klaar voor de eerste bewoners.

Indeling:
Entree op straatniveau. Aan de voorkant een ruimte die voor verschillende doeleinden kan worden gebruikt, zoals kantoor/fitness/gameroom/studio. Hier is ook een toilet. Achter deze ruimte bevindt zich de master bedroom die van de voorkamer is gescheiden door schuifdeuren. In de master bedroom een dubbele wastafel, een apart toilet en een luxe dubbele douche. Ook is hier een grote opslagruimte, waar zelfs fietsen kunnen worden gestald.

Via een comfortabele trap bereik je de eerste verdieping waar de woonkamer met open keuken en dakterras zich bevinden. Vanuit de voorkant is er uitzicht op de gracht. Aan de achterzijde bevindt zich een ruim dakterras met middag- en avondzon. De keuken is volledig uitgerust, inclusief een vaatwasser, een heteluchtoven, een magnetron, een koelkast/vriezer, inductiekookplaat en afzuigkap. openslaande deuren geven toegang tot het dakterras.

Via een andere comfortabele trap bereik je de tweede verdieping waar 2 slaapkamers zijn, één badkamer met regendouche en wastafel, een apart toilet en een ruimte met wasmachine, droger en de boiler.

Locatie
Centrale ligging, dicht bij Grote Marktstraat, Spui, Centraal Station, het theater op Spui, de Anton Philipszaal, Bijenkorf, M&S, de nieuwe Passage en een grote verscheidenheid aan restaurants en uitgaansgelegenheden in Den Haag. Het Centraal Station en verschillende trams en bussen zijn binnen 5 minuten bereikbaar. Perfect voor expats die in en rond het stadscentrum werken.

Kenmerken

  • Volledige renovatie in 2023
  • Kan ook als woon- en werkruimte (kantoor) worden gebruikt
  • Compleet gemeubileerd
  • A-label
  • Wasmachine en droger
  • 3 ruime slaapkamers
  • 3 toiletten en 2 badkamers
  • Grachtenpand
  • Huisdelen door collega's is ook een optie
  • In het historische stadscentrum
  • Beschikbaar vanaf 4 april

Huurprijs: €2995,- exclusief nutskosten - Gemeubileerd

Overdracht

Huurprijs
€ 2.995 per maand
  • Inclusief: Servicekosten
Aangeboden sinds
13-09-2024
Status
Te huur
Beschikbaar
In overleg
Borg
€ 2.995

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
350 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Geschakelde woning, Grachtenpand
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1900
Ligging
  • Aan vaarwater
  • In het centrum
  • Nabij een school
  • Nabij een winkelcentrum

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A
Meld een probleem met deze woning