Dorpsstraat 50
Bekijk kaart- 58 m²
- 3 kamers
- 1957
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 20 januari 2026 aangeboden door Kreuwels Vastgoed;
- De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1957 en ligt in de buurt Eckelrade in Eckelrade.
Beschrijving
Gezellig en gelijkvloers wonen in het Limburgse Heuvelland
Stel je eens voor: wakker worden in een knusse woning, vogels die buiten fluiten, het Heuvellandschap direct om de hoek, en dat allemaal middenin een dorp waar iedereen elkaar nog groet. De Dorpsstraat 50 in Eckelrade is zo’n woning die meteen goed aanvoelt – ideaal voor starters die hun eerste huis zoeken óf senioren die het gemak van levensloopbestendig wonen willen ervaren.
Het huis stamt uit 1957 en met een woonoppervlakte van ca. 58 m² is dit huis overzichtelijk, praktisch ingedeeld en helemaal gericht op comfortabel wonen zonder gedoe met traplopen. Een echte levensloopbestendige woning dus! Of je nu voor het eerst op jezelf gaat of juist een volgende stap zoekt met nét dat beetje extra gemak – deze plek biedt het allemaal.
De indeling is verrassend handig en veelzijdig. Je hebt namelijk twee slaapkamers, een gezellige woonkamer waar genoeg ruimte is voor vrienden en familie, een bijkeuken en een heerlijke overzichtelijke en onderhoudsvriendelijke tuin om buiten lekker te relaxen. De achtertuin biedt verrassend veel privacy én groen.
Er is ook voldoende plek om je auto – of die van bezoek – kwijt te kunnen dankzij de handige oprit.
Eckelrade, tja... Dat is Limburg in optima forma. Denk aan glooiende heuvels, fruitboomgaarden, schilderachtige wandelroutes en fietsroutes, maar óók een levendig dorp met een rijk verenigingsleven. Hier zijn mensen nog echt betrokken bij elkaar. Van de jaarlijkse terugkerende dorpsfeesten tot eenvoudige burenhulp, je voelt je hier al snel helemaal thuis. Het is een plek waar kinderen zorgeloos kunnen opgroeien en waar je na een werkdag letterlijk en figuurlijk helemaal tot rust komt.
Alles wat je nodig hebt, is in de omgeving te vinden. Gronsveld, Maastricht en Valkenburg aan de Geul zijn allemaal supersnel te bereiken. Lekker centraal dus!
Of je nou een vliegende start wil maken als starter, of een toegankelijke woning zoekt waar je comfortabel kunt blijven wonen zonder toekomstzorgen: Dorpsstraat 50 past helemaal in dat plaatje.
Overdracht
- Vraagprijs
- Prijs op aanvraag
- Aangeboden sinds
- 20-01-2026
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 315 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Vrijstaande woning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Ligging
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal woonlagen
- 2
- Voorzieningen
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Verwarming
- CV-ketel