Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Hommelweg 2 R 652

Bekijk kaart
6114 RT Susteren (Recreatiepark Hommelheide)
€ 249.500 k.k.
  • 140 m²
  • 6 kamers
  • 2014

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door Select Vakantievastgoed;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en beschikt over 6 kamers, waarvan 5 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2014 en ligt in de buurt Recreatiepark Hommelheide in Susteren.

Beschrijving

Vrijstaande 10-persoons recreatiewoning op eigen kavel aan het water – EuroParcs Limburg Nu voor een unieke lage prijs!

Deze stijlvolle en goed onderhouden recreatiewoning ligt op een prachtige locatie aan het water op EuroParcs Limburg in Susteren. Dankzij de slimme indeling en luxe afwerking biedt deze woning zowel comfort als privacy, ideaal voor eigen gebruik of verhuur.

Ruime en lichte living met moderne keuken

De open living voelt ruim en licht aan door de grote raampartijen, die zorgen voor een prachtig uitzicht over de tuin en het water. Hier vindt u een sfeervolle loungehoek met comfortabele zitbanken, een eethoek en een moderne open keuken. De keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, oven, vaatwasser en een gaskookplaat met afzuigkap.

Comfortabele slaapkamers en luxe sanitair

De woning beschikt over vijf ruime slaapkamers. Op de begane grond bevindt zich de eerste slaapkamer met een badkamer en-suite, voorzien van een toilet en een inloopdouche. Op de eerste verdieping bevinden zich nog 4 slaapkamers en twee badkamers met inloopdouche en toilet. Elke kamer is voorzien van voldoende kastruimte. Daarnaast is er een apart toilet voor extra gemak.

Genieten van het buitenleven aan het water

De ruime en zonnige tuin biedt een heerlijke plek om te ontspannen, direct aan het water. Op het betegelde terras, kunt u genieten van lange zomeravonden. Bovendien beschikt de woning over een grote privé parkeerplaats geschikt voor 2 auto’s en een stalen hekwerk rondom.

Overdracht

Vraagprijs
€ 249.500 k.k.
Aangeboden sinds
01-05-2025
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
Per direct
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
322 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Villa
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2014
Ligging
  • Aan het water
  • In bosrijke omgeving
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
3
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
  • Douche
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning