Te huur: Appartement Lia Doranastraat in Amsterdam
Bekijk kaart- 62 m²
- 2 kamers
-
Gemeubileerd
Beschrijving
Ruim tweekamerappartement van 62 m² met een groot balkon, perfect gelegen t.o.v. maar liefst 3 pontverbindingen. Met de pont vanaf Centraal Station naar Eye of naar de NDSM-werf of Houthavens, maar ook per bus, metro 52 (station Noorderpark) en eigen vervoer, is dit appartement snel te bereiken.
Indeling:
Via de gemeenschappelijke entree bereik je de hal met lift. Het appartement ligt op de 2e etage. Over de galerij kom je bij de entreedeur van het appartement. Bij binnenkomst aan de linkerzijde zijn er een handige werkplek en een kast die als garderobe wordt gebruikt. Hier treft u ook de videofoon aan.
Het woongedeelte in L-vorm begint met een keuken van maar liefst 4,5 m lang. Uiteraard is de keuken van alle benodigde inbouwapparatuur voorzien. Een grote 6-persoons eettafel is perfect voor gezellige diners met vrienden en familie. Zodra het warmer wordt, kun je heerlijk genieten van het ruime balkon. De bank met riante poef nodigt uit tot relaxed tv-kijken of gezellig wat te drinken.
De badkamer is ruim en voorzien van een inloopregendouche, wastafelmeubel met een riante, verlichte en verwarmde spiegel, designhanddoekradiator en uiteraard is er een w.c.. De slaapkamer is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een ruime kast met leg- en hanggedeelte en een groot tweepersoonsbed. De inpandige berging is zeer ruim en biedt ruimte aan de wasmachine.
Door de gehele woning ligt vloerverwarming. Het appartement wordt gemeubileerd verhuurd. Het enige wat je nog moet doen, is je koffers uitpakken.
Omgeving:
Noord is het helemaal. Profiteren van Amsterdam, maar met de rust en de ruimte, en dat allemaal op slechts 10 minuten van het Centraal Station. Met de fiets en de pont ben je er binnen 10 minuten. Zodra het weer kan en mag, zul je ontdekken dat Noord erg leuke restaurants (enkele die je wellicht kent: IJver, Pllek, Noorderlicht, Café de Ceuvel, Cannibale Royal du Nord, Hangar, Loetje aan ‘t IJ, Klaproos, Papa Thang), maar ook Restaurant Pelusa en Restaurant Bacalar zijn respectievelijk 10 en 60 seconden lopen vanuit de voordeur met goede reviews. Voor koffie ga je naar Gentle Place, Brunchdale. Diverse supermarkten zijn per fiets goed te bereiken (AH NDSM, AH Mosvelt, Vomar Mosvelt).
De buurt is volop in ontwikkeling. Filmmuseum Eye, Amsterdam Tower, NDSM-werf, vlooienmarkt in de IJ-hallen: iedereen kijkt ernaar uit om erop uit te gaan. Wandel naar en door het Noorderpark of verken de buurt en omgeving per fiets. BasicFit is om de hoek en is 24/7 geopend. Maar ook Gymlokaal en yogastudio's zijn vlakbij. Er is genoeg te beleven. De woning is ook goed bereikbaar met de auto en de Ring A10 is binnen 10 minuten bereikbaar. In de omgeving zijn voldoende parkeermogelijkheden en parkeren kan middels een parkeervergunning.
Bijzonderheden:
• Ruim tweekamer appartement met balkon
• Huurprijs € 2.350,- exclusief per maand
• Volledig gemeubileerd, luxe badkamer en keuken
• Huurperiode: minimaal 12 maanden, model C
• De waarborgsom bedraagt 2 maanden huur
• Oase van rust en toch zeer goed bereikbaar
• Perfect voor een single of stel die de rust zoekt
• De eigenaar behoudt zich het recht van gunning voor
• Op kosten van huurder: eenmaal per twee weken schoonmaak
• Energielabel is A++
• De eigenaar kan inkomenseisen stellen aan de huurder
• Beschikbaar per 1 juli 2026
• Geen huisdieren
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 2.350 per maand
- Inclusief: Servicekosten
- Prijs per m²
- € 38
- Aangeboden sinds
- 04-06-2026
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per 01-07-2026
- Borg
-
€ 4.600
- Interieur
-
Gemeubileerd
- Onderhoudsstaat
- Zeer goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Inhoud
- 175 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Galerijflat, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2021
- Ligging
-
- In een woonwijk
- Nabij het openbaar vervoer
Indeling
- Aantal kamers
- 2
- Aantal slaapkamers
- 1
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 2
- Voorzieningen
-
- Lift
- Glasvezelaansluiting
- Mechanische ventilatie
- Douche
- Bergruimte
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Verwarming
- CV-ketel, Stadsverwarming, Volledige vloerverwarming
- Warm water
- CV-ketel
- Energielabel
- A++
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Voorzieningen in de buurt
-
Dalton Kindcentrum De IJsbreker School10 min. | 798 m
-
Blijhaven School11 min. | 874 m
-
Kindcentrum De Baanbreker School12 min. | 917 m
-
(V)SO De Wingerd School13 min. | 1007 m
-
IKC Overhoeks School14 min. | 1135 m
-
KDV / BSO Tinteltuin Kinderdagverblijf14 min. | 1135 m
-
Kindergarden Bremstraat Kinderdagverblijf17 min. | 1370 m
-
De Zeeheld School20 min. | 1637 m
-
Hyperion Lyceum School21 min. | 1672 m
-
Montessori Basisschool de Eilanden School21 min. | 1717 m
-
Oecumenische basisschool Oranje Nassau School22 min. | 1774 m
-
Over-Y College School22 min. | 1807 m
-
Montessorischool Azalea School23 min. | 1839 m
-
Klein Amsterdam School24 min. | 1958 m
-
Distelweg, Amsterdam Bushalte4 min. | 275 m
-
Klaprozenweg, Amsterdam Bushalte13 min. | 1042 m
-
Floraweg, Amsterdam Bushalte14 min. | 1140 m
-
Grasweg, Amsterdam Bushalte14 min. | 1146 m
-
Barentszplein, Amsterdam Bushalte16 min. | 1247 m
-
Slijperweg, Amsterdam Bushalte16 min. | 1277 m
-
Mosplein, Amsterdam Bushalte18 min. | 1441 m
-
Metaalbewerkerweg, Amsterdam Bushalte19 min. | 1503 m
-
Pinksterbloemstraat, Amsterdam Bushalte20 min. | 1593 m
-
Sneeuwbalstraat, Amsterdam Bushalte20 min. | 1623 m
-
Westerdoksdijk, Amsterdam Bushalte21 min. | 1669 m