Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Appartement Venetiëhof in Amsterdam

Bekijk kaart
1019 NB (Oostelijk Havengebied)
€ 2.650 per maand
  • 98 m²
  • 3 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Prachtig appartement met 2 slaapkamers, gemeubileerd, met twee balkons en geweldig uitzicht over de IJ!
Kortom, een mooi en ruim appartement in een veilige, woonwijk dichtbij het stadscentrum van Amsterdam!

Ideaal voor een alleenstaande, stel of klein gezin, beschikbaar voor een minimale periode van 12 maanden, model C.
Niet beschikbaar om te delen tussen twee vrienden/collega's/students (vanwege de kleine 2e slaapkamer).
Het appartement heeft ook een privéparkeerplaats.

Indeling:
Gemeenschappelijke ingang op de begane grond.
Lift naar de 6e verdieping.

6e verdieping:
Hal met toegang tot alle kamers. Apart toilet met fontein.

De slaapkamers bevinden zich aan de voorkant van het appartement.
De primaire slaapkamer is voorzien van een comfortabel tweepersoonsbed en een grote inbouwkast.
De tweede slaapkamer is ingericht met een slaapbank en inbouwkast.

De moderne badkamer is uitgerust met een badkuip, aparte douche, toilet en dubbele wastafel.

Aan de achterkant van het appartement, met volledig open uitzicht over de IJ, bevindt zich de ruime en brede woonkamer. De woonkamer, met een gescheiden eetkamer, heeft toegang tot twee grote balkons van waaruit je kunt genieten van de ochtend- en (late) middagzon.
De keuken is voorzien van een grote koelkast, vriezer, oven, vaatwasser, gasfornuis en voldoende opbergruimte.

Locatie:
Wat een uitzicht, en wat een rust voor stadsnormen! Omgeven door de IJ in een historische locatie, een oud haven eiland dat ooit het domein was van de Koninklijke Stoomboot Maatschappij (KNSM).
Toch ben je binnen 5 minuten lopen bij de bakker, 10 minuten naar de Javastraat of 12 minuten met de fiets naar het Centraal Station.

Dichtbij bushalte en op loopafstand van de veerboot naar Amsterdam-Noord vanaf Azartplein, veerboot naar Zeeburgereiland vanaf Sporenburg en tram- en bushaltes.
Ook op loopafstand van het Braziliaanse winkelcentrum.
In de omgeving zijn er veel leuke restaurants en cafés met heerlijke terrassen aan het water.
Er zijn veel verschillende winkels op de KNSM-laan, waaronder een bakkerij en Sissy Boy Homeland. Elke woensdag is er een biologische markt in de Oostelijke Havengebieden. KNSM-eiland geniet van de rust, water en boten. Toch zijn de levendigheid van het stadscentrum en het Centraal Station dichtbij.

Details:

  • 98m² woonruimte
  • 2 slaapkamers
  • Gemeubileerde levering
  • 2 balkons
  • Beschikbaar per 1 augustus 2026
  • 6e verdieping (met lift)
  • Geweldig uitzicht over de IJ
  • Energie label C
  • Model C, min. 12 maanden contract

Overdracht

Huurprijs
€ 2.650 per maand
  • Inclusief: Servicekosten
Prijs per m²
€ 27
Aangeboden sinds
23-06-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per 01-08-2026
Contractvorm
Tijdelijke verhuur
Huurperiode
Maximaal 12 maanden
Borg
€ 5.300
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
245 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
6
Voorzieningen
  • Lift
  • Mechanische ventilatie
  • Buitenzonwering
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
C

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Garage

Garage

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning