Spring naar inhoud
Woning verhuren
Advertentie gearchiveerd

Te huur: Appartement Jan van Galenstraat 670 in Amsterdam

Bekijk kaart
1061 AZ (De Kolenkit)
€ 1.789 per maand
  • 67 m²
  • 2 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Let op: deze woning heeft een aangewezen parkeerplaats.
Welkom bij The Cohesion Wembley in Amsterdam!
Het Type F3B is een eenkamerappartement dat zich bevindt in het gebouw van The Cohesion Wembley. Dit appartement heeft één slaapkamer, een badkamer en een woonkamer met een volledig uitgeruste keuken. De keuken bevat een vaatwasser. Verder is het uitgerust met een keramische kookplaat, een koelkast-vries combinatie en een combimagnetron. Tot slot komt dit appartement met een verplichte parkeerplaats.
Dit is The Cohesion Wembley Amsterdam, 126 één- en tweekamer co-living appartementen voor stedelijke professionals. Samen brengen we de buurt tot leven met een diversiteit aan mensen en culturen. Co-living in Amsterdam begint bij The Cohesion. The Cohesion Wembley is gunstig gelegen, direct naast het metrostation Jan van Galenstraat en de A10 (s105) snelweg. Vanaf hier bereik je Sloterdijk, Schiphol of de Zuidas in een mum van tijd.
Leefconcept
Dit specifieke appartement is gelegen binnen het The Cohesion Co-living concept. Ervaar niet alleen het appartement maar het volledige leefconcept. De Cohesion Co-living accommodaties bieden je een plek van terugtrekking, evenals veel gemeenschappelijke ruimtes, faciliteiten en diensten. Elk van onze Co-living locaties heeft zijn eigen unieke karakter. Niemand is lang alleen bij ons –je wordt snel een deel van de actieve en internationale The Cohesion familie.
Diensten die zijn inbegrepen in dit leefconcept en deze locatie
Naast de assistentie van het huisbeheer (community manager), zorgen we voor de verwarming, elektriciteit, water, TV/internet (signaallevering), meubels, schilderwerk, schoonmaak en glaswassen van de gemeenschappelijke ruimtes, zodat onze huurders er optimaal gebruik van kunnen maken. Bovendien worden de appartementen geleverd met brandveilige gordijnen. Je kunt gebruik maken van de pakketbezorgservice om je bestelde pakketten te laten bezorgen indien je niet thuis bent en een serviceplan is inbegrepen (met betrekking tot kleine reparaties). Wat betreft de beveiliging zorgen we ervoor dat er brandblussers zijn, 24-uurs servicecontracten voor verschillende installaties & beveiligingscamera's in/rondom de algemene ruimtes. Daarnaast worden de ventilatiesystemen gereinigd en onderhouden, zorgen we voor groenvoorzieningen zoals een daktuin, en wordt ongediertebestrijding indien nodig geregeld. Tot slot zijn de niet-woningen servicekosten, inclusief evenementen/activiteiten die door The Cohesion worden georganiseerd, zoals gemeenschappelijke borrels, georganiseerde sportactiviteiten of creatieve workshops.
Transparante servicekosten afrekening
Elke huurder betaalt servicekosten vooruit op maandbasis. Na elk kalenderjaar zullen we een servicekostenafrekening opstellen op basis van de werkelijke gemaakte kosten en je maandelijkse voorschotten. De servicekosten bestaan uit verschillende componenten en diensten die in je jaarlijkse verklaring worden weergegeven. Elk jaar ontvang je je servicekosten afrekening voor het afgelopen jaar vóór 1 juli van het volgende jaar.
Uitgesloten en zelf te regelen door jou als huurder

  • Elektriciteit, kan worden geregeld via onze voorkeurspartner.
  • Water, verplicht te regelen via Waternet.
  • Meubilair, kan worden gehuurd via onze voorkeurspartner.
  • De borg, kan worden gegarandeerd via onze voorkeurspartner.
  • Er zijn enkele appartementen met een verplichte parkeerplaats die bij het appartement hoort. Dit wordt in de beschrijving genoemd als dat het geval is. Bekijk de 'hoe-te-aanvragen' pagina en de FAQ-pagina voor de prijs van de parkeerplaats. De parkeerprijs is een aparte vergoeding naast de kale huur en vooruitbetaalde servicekosten.
  • Inboedelverzekering.
    De plattegronden en foto's zijn indicatief.
    Bekijk de 'hoe-te-aanvragen', FAQ of andere pagina's op *****\
    voor meer specifieke informatie en prijzen van de parkeerplaats(en), over dit specifieke leefconcept, locatie, huurcontracten, partners of aanmeldingsprocedure.

Vergelijkbaar in de omgeving

Haarlemmerweg 1148

1014BL Amsterdam (Sloterdijk-West)
€ 1.819 per maand

Haparandaweg 204

1013BD Amsterdam (Houthavens)
€ 1.833 per maand

Haarlemmerweg 1154

1014BL Amsterdam (Sloterdijk-West)
€ 1.867 per maand

Osdorper Ban 1139

1069GA Amsterdam (Osdorp-Midden)
€ 1.800 per maand

Haarlemmerweg 1708

1014BL Amsterdam (Sloterdijk-West)
€ 1.905 per maand

Haparandaweg 88

1013BD Amsterdam (Houthavens)
€ 1.708 per maand

Houthavenweg 151

1014ZA Amsterdam (Houthavens)
€ 1.844 per maand

Haparandaweg 220

1013BD Amsterdam (Houthavens)
€ 1.708 per maand

ms. van Riemsdijkweg 66

1033RD Amsterdam (Noordelijke IJ-oevers-West)
€ 1.750 per maand

Haparandaweg 44

1013BD Amsterdam (Houthavens)
€ 1.659 per maand

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
67 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Lift
  • Toilet

Energie

Energielabel
A

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Jan van Galenstraat

  • Jan van Galenstraat, Amsterdam Bushalte
    2 min. | 111 m
  • Jan Tooropstraat, Amsterdam Bushalte
    5 min. | 335 m
  • Burgemeester van de Pollstraat, Amsterdam Bushalte
    7 min. | 521 m
  • Jan Voermanstraat, Amsterdam Treinstation
    9 min. | 669 m
  • Burgemeester de Vlugtlaan, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 991 m
  • Admiraal Helfrichstraat, Amsterdam Treinstation
    13 min. | 1040 m
  • Burgemeester Rendorpstraat, Amsterdam Treinstation
    13 min. | 1052 m

Veeg omlaag om te sluiten