Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Appartement te huur Strijp S, Machinekamerplein in Eindhoven

Bekijk kaart
5617 AP (Strijp S)
€ 1.924 per maand
  • 70 m²
  • 2 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Welkom bij The Cohesion Lighthouse in Eindhoven.

Het Type A-13 appartement is een eenkamerappartement gelegen op de 2e verdieping binnen The Cohesion Lighthouse. Dit appartement heeft één aparte slaapkamer, badkamer, apart toilet en woonkamer met complete keuken. De keuken bevat een vaatwasser, koelkast/vriezer combinatie, keramische kookplaat en een combi-oven.

The Cohesion Lighthouse bestaat uit 333 urban co-living appartementen in het Strijp-S-district van Eindhoven. Het is een uniek gebied, een plek waar je je op je gemak voelt en geïnspireerd raakt. Het gebied bruist van nieuwe initiatieven en heeft meer dan genoeg te bieden. Van hippe restaurants tot verschillende kunstgalerijen; bovendien voel je in Strijp-S de geschiedenis, Philips was hier gevestigd en overal in de omgeving vind je industriële details uit die tijd. The Cohesion Lighthouse ligt slechts 20 minuten lopen van het centrum van Eindhoven. Daarnaast is het station Strijp-S maar een paar minuten verwijderd.

Woonconcept
Dit specifieke appartement maakt deel uit van het Cohesion Co-living concept. Ervaar niet alleen het appartement, maar het volledige woonconcept.
De Cohesion Co-living accommodaties bieden je een plek om tot rust te komen, evenals veel gemeenschappelijke ruimtes, faciliteiten en diensten. Elk van onze Co-living locaties heeft een eigen, unieke sfeer. Bij ons ben je niet lang alleen – je wordt snel onderdeel van de actieve en internationale The Cohesion-familie.

Diensten die in dit woonconcept en deze locatie zijn inbegrepen
Naast de ondersteuning van het huismanagement (community manager) zorgen wij voor verwarming, elektriciteit, water, tv/internet (signaalvoorziening), inrichting, schilderwerk, schoonmaak en het wassen van glas in de gemeenschappelijke ruimten, zodat onze huurders er optimaal gebruik van kunnen maken. Bovendien worden de appartementen geleverd met zonwerende en brandveilige gordijnen. Je kunt gebruikmaken van pakketbezorging, zodat je bestelde pakketten kunt laten bezorgen als je niet thuis bent, en er is een onderhoudsplan inbegrepen (voor kleine reparaties). Op het gebied van veiligheid zorgen we voor brandblussers, 24-uurs serviceovereenkomsten voor diverse installaties en beveiligingscamera's in en rond de algemene ruimten. Daarnaast worden de ventilatiesystemen gereinigd en onderhouden, zorgen wij voor groenvoorziening en, indien nodig, voor ongediertebestrijding. Ten slotte omvatten de niet-woongerelateerde servicekosten evenementen en activiteiten georganiseerd door The Cohesion, zoals gemeenschappelijke drinks, georganiseerde sportactiviteiten of creatieve workshops.

Transparante afrekening servicekosten
Elke huurder betaalt maandelijks vooraf servicekosten. Na elk kalenderjaar stellen wij een afrekening van de servicekosten op, gebaseerd op de werkelijk gemaakte kosten en je maandelijkse voorschotten. De servicekosten bestaan uit verschillende onderdelen en diensten, die terug te zien zijn in je jaaroverzicht. Elk jaar ontvang je de afrekening van de servicekosten over het voorgaande jaar vóór 1 juli van het volgende jaar.

Uitgesloten en zelf door jou als huurder te regelen
• Elektriciteit, kan via onze voorkeurspartner worden geregeld.
• Water, verplicht te regelen via Brabant Water.
• Verwarming, verplicht te regelen via Ennatuurlijk.
• Internet appartement, te regelen via KPN of Ziggo.
• Meubilair, kan via onze voorkeurspartner worden gehuurd.
• Borg, kan via onze voorkeurspartner worden gegarandeerd.
• Parkeerplaatsen kunnen worden gehuurd via Mobility-S.

Bekijk de pagina's 'how-to-apply', FAQ of andere pagina's op ****** voor meer specifieke informatie over dit woonconcept, de locatie, huurcontracten, partners of de aanvraagprocedure.

*De plattegronden en foto's zijn indicatief.

Hoe populair is deze woning?

Geplaatst
1 uur geleden
Aantal reacties
Weergaven
Opgeslagen door

Overdracht

Huurprijs
€ 1.924 per maand
Prijs per m²
€ 27
Aangeboden sinds
20-10-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per 01-12-2026
Interieur
Gestoffeerd

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
70 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
2025

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Lift
  • Glasvezelaansluiting
  • Buitenzonwering

Energie

Energielabel
A++

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Cultureel aanbod
  • Sport & recreatie nabij
  • Uitstekend bereikbaar
  • Breed winkelaanbod

Wie woont er in Strijp S?

Gemiddelde leeftijd 35 jaar

Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Machinekamerplein

  • Eindhoven Strijp-S, Eindhoven Treinstation
    4 min. | 283 m
  • Strijp S, Eindhoven Bushalte
    5 min. | 399 m
  • Strijp-T, Eindhoven Bushalte
    8 min. | 612 m
  • Cederlaan, Eindhoven Bushalte
    11 min. | 880 m
  • Glaspoort, Eindhoven Bushalte
    12 min. | 951 m
  • Gemmastraat, Eindhoven Bushalte
    14 min. | 1104 m
  • Wattstraat, Eindhoven Bushalte
    14 min. | 1128 m
  • Minckelersplein, Eindhoven Bushalte
    17 min. | 1389 m
  • Evoluon, Eindhoven Bushalte
    21 min. | 1710 m
  • Zernikestraat, Eindhoven Bushalte
    22 min. | 1766 m
  • Sint Petruskerk, Eindhoven Bushalte
    23 min. | 1850 m

€ 1.924 per maand

Beschikbaar Per 01-12-2026

Meld een probleem met deze woning
€ 1.924 per maand

€ 1.924 per maand

Beschikbaar Per 01-12-2026

Veeg omlaag om te sluiten