Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Boulevard de Wielingen 9 13

Bekijk kaart
4506 JH Cadzand (Cadzand-Bad)
€ 435.000 k.k.
  • 67 m²
  • 3 kamers
  • 2012

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door De Dobbelaere Makelaars;
  • De galerijflat heeft een woonoppervlakte van 67 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2012 en ligt in de buurt Cadzand-Bad in Cadzand.

Beschrijving

In gebouw III van Duinhof Zuid staat dit stijlvolle, volledig gemeubileerde dakappartement met een zonnig balkon te koop. Het appartement is hoogwaardig afgewerkt en biedt twee comfortabele slaapkamers. De rustige ligging en het vrije uitzicht maken het bijzonder aantrekkelijk, ideaal voor zorgeloos wonen aan de Zeeuwse kust.

Het appartement op de derde verdieping, bereikbaar via trap of lift, heeft een lichte woonkamer die uitnodigend aanvoelt. Openslaande deuren leiden naar het royale balkon. De open keuken is volledig uitgerust met alle benodigde apparaten. De ruime badkamer beschikt over een inloopdouche en een dubbel wastafelmeubel.

Met een vaste parkeerplaats in de ondergrondse garage en een aparte berging biedt dit appartement alles voor hedendaags comfort.

Overdracht

Vraagprijs
€ 435.000 k.k.
Prijs per m²
€ 6.493
Aangeboden sinds
22-01-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
Per direct

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
67 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1

Buitenruimte

Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning