- 70 m²
- 2 kamers
- 1905
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 7 februari 2026 aangeboden door Mr and Mrs Real Estate;
- De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
- De woning is gebouwd In 1905 en ligt in de buurt Zeeheldenkwartier in Den Haag;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Intercom, Internetaansluiting, Rioolaansluiting, Douche, Toilet.
Beschrijving
Charmant en ruim appartement in het hart van Den Haag!
Gelegen aan de rustige Hugo de Grootstraat 3-C inhet mooie en gezellige zeeheldenkwartier , bevindt dit prachtige appartement zich in een aangename woonomgeving. De straat is rustig, perfect voor wie van stilte houdt, terwijl u toch dicht bij openbaar vervoer en het winkelcentrum bent. Zo combineert u gemak met een prettige leefomgeving.
De woonkamer heeft een oppervlakte van 25m² en is een doorzonkamer, wat zorgt voor veel lichtinval en een sfeervolle ruimte waar u heerlijk kunt ontspannen of gasten ontvangen.
De keuken van 13m² is volledig uitgerust met een gasfornuis, diverse ingebouwde apparaten, een vaatwasser, afzuigkap, koelkast, magnetron, oven en een handige eengreepsmengkraan. Deze keuken is modern en functioneel, ideaal voor elke kookliefhebber.
Het toilet van 3m² is voorzien van een fontein en is muurgeplaatst, wat zorgt voor een nette en ruimtebesparende inrichting.
De slaapkamer heeft een comfortabele grootte van 11m², een fijne plek om tot rust te komen na een drukke dag.
De badkamer van 8m² biedt een bad, een aparte douche, een eengreepsmengkraan, een handdoekradiator, een inloopdouche, een wastafel met meubel en veel praktische ruimte. Hier geniet u van comfort en luxe in één.
- Eigengrond
- Energie label E
- Bouwjaar 1880
- Beschermd stadsgezicht.
- Eigen grond. • Actieve V.v.E., bijdrage € 186,- per maand
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de koopakte worden opgenomen
- Asbest clausule
Interesse gekregen? Neem vandaag nog contact met ons op en plan een bezichtiging van dit charmante appartement!
Overdracht
- Vraagprijs
- € 420.000 k.k.
- Aangeboden sinds
- 07-02-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Bijzonderheden
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 242 m³
VvE informatie
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 186 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
- Nabij het openbaar vervoer
- Nabij een winkelcentrum
Indeling
- Aantal kamers
- 2
- Aantal slaapkamers
- 1
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 4
- Woonlagen complex
- 3
- Voorzieningen
-
- Bad
- Intercom
- Internetaansluiting
- Rioolaansluiting
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing
- Cv-ketel
- remeha avanta 35C (Gas, Eigendom)
- Energielabel
- E
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Niet aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Vergunning
Garage
- Aanwezig
- Nee