Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Jan ten Brinkstraat 187

Bekijk kaart
2522 HZ Den Haag (Laakkwartier-Oost)
€ 285.000 k.k.
  • 80 m²
  • 4 kamers
  • 1933

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 26 februari 2026 aangeboden door Wilburg Makelaars;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 80 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1933 en ligt in de buurt Laakkwartier-Oost in Den Haag.

Beschrijving

Een zeer goed onderhouden en direct te betrekken 4-kamer bovenwoning van 80m² gelegen op de 2e (top) etage met een Energielabel C. Speels ingedeelde woning met veel lichtinval beschikt o.a. over een woon/eetkamer aan de achterzijde met een open keuken, 3 ruime slaapkamers, een moderne badkamer, volledig voorzien van kozijnen met dubbel glas, een c.v. installatie en een zonnig balkon aan de achterzijde. Daarnaast kenmerkt deze woning zich door een karakteristieke klassieke geveluitstraling en maakt het onderdeel uit van een actieve vereniging van eigenaren.

Door de centrale ligging bevinden zich in de directe nabijheid winkels, het centrum van Rijswijk (Herenstraat), diverse scholen (o.a. Haagse Hogeschool), winkels (o.a. Megastores), sportvoorzieningen, openbaar vervoer (tram 1, 15, 16 en 17), NS Station Hollands Spoor, diverse uitvalswegen en de snelwegen A-4 en A-13.

Entree woning middels open portiek met trap naar 1ste etage; voordeur met hal, meterkast en trap naar bovenverdieping; tussenliggende woon/eetkamer (3.40 x 3.35) met aan de achterzijde een open moderne keuken (3.40 x 2.95), welke voorzien is van een vaatwasser, een oven, een inductie kookplaat, een afzuiger, wasmachine aansluiting en toegang naar het balkon (6.95 x 1.20) gelegen op het westen; slaapkamer I (4.45 x 3.40) aan de voorzijde met wastafel; slaapkamer II (5.00/4.05 x 3.45) aan de voorzijde met wastafel; tussengelegen badkamer met douche, handdoekradiator en wastafel; separaat toilet; slaapkamer III (3,92 x 3.40/2.90) aan de achterzijde met deur naar het balkon;

Balkon (6.95 x 1.20) aan de achterzijde gelegen op het westen;

  • Eigen grond
  • Woonoppervlakte 80m²
  • Energielabel C
  • Bouwjaar 1933
  • Actieve VvE
  • Reservefonds € 8.703,82 (31-12-2025)
  • 1/3e aandeel (huisnr. ******-191)
  • VvE bijdrage: € 125,00 per maand
  • Kozijnen voorzijde van Kunststof met dubbelglas
  • Kozijnen achterzijde hout met dubbelglas
  • CV-Ketel Remeha Tzerra ACE Combiketel - 2021
  • Balkon gelegen op het westen
  • Woning komt uit de verhuur
  • Oplevering in overleg, kan snel

Overdracht

Vraagprijs
€ 285.000 k.k.
Prijs per m²
€ 3.562
Aangeboden sinds
26-02-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
270 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Ligging
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Nabij een school

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
3
Voorzieningen
Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha Tzerra ACE Combiketel (Gas, uit 2021, Eigendom)
Energielabel
C

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar
Meld een probleem met deze woning