Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Ernst Casimirlaan 115

Bekijk kaart
6713 LV Ede (Beatrixpark)
€ 310.000 k.k.
  • 58 m²
  • 3 kamers
  • 2006

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 25 juni 2026 aangeboden door Domicilie Makelaars;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 58 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2006 en ligt in de buurt Beatrixpark in Ede;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Lift, Mechanische ventilatie, Buitenzonwering, Douche, Toilet, Wasruimte.

Beschrijving

Gelijkvloers appartement met een zonnig balkon, aan de zuidkant van het Beatrixpark

Welkom bij L’Orchide; een stijlvol appartementengebouw uit 2006 aan de rand van het Beatrixpark. Op de linkerhoek van de derde verdieping vind je dit lichte appartement van 59 m2, met twee slaapkamers en een balkon op het zuiden. Dankzij de lift hoef je geen trappen te lopen, het appartement heeft een vaste parkeerplek en er is een gezamenlijke fietsenberging. In totaal staan er drie gebouwen in dezelfde stijl, waarbij dit appartement in het rechtergebouw gesitueerd is.

De Ernst Casimirlaan vind je aan de rand van het Beatrixpark, parallel aan de spoorlijn. Je woont tussen de winkelcentra de Spindop en Rozenplein, beide met een supermarkt en diverse winkels. Openbaar vervoer (trein en bus), scholen, het ziekenhuis en kinderopvang zijn op loop-/fietsafstand en binnen tien minuten lopen sta je in het bos.

De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
De entree van het appartementengebouw, genaamd l’Orchide, is aan de linkerzijde. Aan de buitenzijde zijn de brievenbussen, het bellentableau, een deur naar de gezamenlijke fietsenberging en een deur naar de centrale hal. Met de trap of lift ga je vervolgens naar de derde verdieping, waar dit hoekappartement je nieuwe (t)huis kan worden.

Appartement:
Vanuit de L-vormige hal zijn alle ruimtes in het appartement te bereiken. Aan de rechterzijde, naast de meterkast, is plek voor een kapstok en aan de linkerzijde is een inpandige berging. Hier kunnen de wasmachine en eventuele droger staan.
Aan het einde van de hal is de woonkamer, die een geheel vormt met de keuken. Het uitzicht vanaf de derde verdieping is prachtig, en dankzij de ligging op het zuiden en westen valt er veel licht naar binnen. In de keuken staat een hoekopstelling met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven.
Beide slaapkamers zijn aan de westkant van het appartement. De grootste slaapkamer is goed in te delen met een tweepersoonsbed en een garderobekast, waardoor de andere kamer als kinderkamer of werkkamer gebruikt kan worden. Aan de overzijde van de hal is de badkamer met een douche, toilet, een wastafel en een tweetal kasten.

Exterieur:
Het circa 4.50 meter brede balkon is gesitueerd op het zuiden. Er is genoeg plek om met een paar mensen van de zon en het uitzicht te genieten. Je ziet niet alleen het groen en de spoorlijn, maar ook het mooie Ede-Zuid.

Bijzonderheden:

  • Hardhouten kozijnen met isolerende beglazing;
  • Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, 2024, eigendom);
  • Mooie ligging op de hoek van de derde verdieping (lichtinval vanaf zuid en west);
  • Balkon op het zuiden;
  • Vaste parkeerplek;
  • VvE bijdrage € 192,88 per maand;
  • Energielabel A.

Overdracht

Vraagprijs
€ 310.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.345
Aangeboden sinds
25-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
156 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 193 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Service flat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Ligging
  • In een woonwijk
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
3
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
  • Lift
  • Mechanische ventilatie
  • Buitenzonwering
  • Douche
  • Toilet
  • Wasruimte

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Vloerisolatie, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha (Gas, uit 2024, Eigendom)
Energielabel
A

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning