Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Slickenburgschans 1 025

Bekijk kaart
4501 LD Oostburg (Oostburg)
€ 339.000 k.k.
  • 124 m²
  • 4 kamers
  • 2004

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 29 juni 2026 aangeboden door MyHouse Vastgoed;
  • De galerijflat heeft een woonoppervlakte van 124 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2004 en ligt in de buurt Oostburg in Oostburg;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kelder, Rioolaansluiting, Toilet.

Beschrijving

Bent u op zoek naar het comfort en de privacy van een appartement, maar wilt u wel de ruimte en de dynamiek van een woonhuis? Dit fantastische duplex-appartement (bouwjaar 2004) biedt het beste van twee werelden. Met een unieke en zeer praktische indeling verdeeld over twee volwaardige woonlagen, geniet u hier van maar liefst drie slaapkamers, twee badkamers, een fraai balkon en een hoog afwerkingsniveau. Dankzij de 12 zonnepanelen in eigendom en een jonge cv-combiketel bent u hier bovendien helemaal klaar voor de toekomst!

Het appartementencomplex ligt in een rustige, groene en zeer gewilde woonomgeving in Oostburg. Alle dagelijkse voorzieningen, zoals supermarkten, gezellige speciaalzaken, medische zorg en diverse horecagelegenheden, liggen op korte afstand. Bovendien bevindt u zich op slechts een kwartiertje rijden van de prachtige Zeeuwse stranden en bent u in een mum van tijd de Belgische grens over richting Knokke, Sluis of het historische Brugge.

Indeling
Begane grond: Bij binnenkomst via de entree heeft u toegang tot de meterkast en een separaat toilet. Vanuit de hal loopt u door naar de royale woonkamer die profiteert van een fantastische natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen. De moderne open keuken sluit naadloos aan op het leefgedeelte en is voorzien van jonge, hoogwaardige apparatuur, waaronder een inductiekookplaat van slechts 2 jaar oud en een koelkast en vaatwasser die pas 1 jaar geleden zijn vernieuwd. Direct vanuit de woonkamer is er toegang tot twee comfortabele slaapkamers die multifunctioneel in te richten zijn als master-bedroom, kinderkamer of thuiskantoor. Tevens bevindt zich op deze woonlaag een nette, praktische eerste badkamer die is uitgerust met een douche en een dubbele wastafel. Als centraal en fraai element in de woonkamer bevindt zich de vaste trapopgang die naar de bovenverdieping leidt.

Eerste verdieping: Via de trap in de woonkamer bereikt u de eerste verdieping, waar u direct uitkomt op de royale vide. Deze vide staat in open verbinding met de ondergelegen woonkamer, wat zorgt voor een indrukwekkend gevoel van hoogte, licht en transparantie. Vanaf hier heeft u toegang tot de overige vertrekken. Op deze woonlaag bevindt zich een derde slaapkamer met aansluitend een comfortabele tweede badkamer, welke praktisch is ingericht met een douche, een wastafel en toilet. Vanaf deze verdieping stapt u bovendien zo het heerlijke balkon op.

Buitenruimte: Het sfeervolle balkon is gesitueerd op de eerste verdieping en vormt een heerlijke plek waar u in alle privacy kunt genieten van de buitenlucht, een kop koffie in de ochtend of een goed glas wijn in de avond. Daarnaast beschikt het appartement over uitzonderlijk veel externe bergruimte dankzij maar liefst twee aparte bergingen. De eerste berging leent zich uitstekend voor het veilig en droog stallen van (elektrische) fietsen en seizoensspullen. De tweede berging verbergt een ware verrassing voor de fijnproever: deze is smaakvol ingericht en momenteel in gebruik als een unieke wijnkelder.

Bijzonderheden

  • Duplex appartement met een unieke, royale indeling (3 slaapkamers en 2 badkamers);
  • Uitstekend geïsoleerd en voorzien van 12 zonnepanelen in eigendom (bouwjaar 2017) en een jonge, efficiënte cv-combiketel (bouwjaar 2023);
  • Keukenapparatuur is zeer recent vernieuwd (inductie 2 jaar oud, koelkast en vaatwasser 1 jaar oud);
  • Twee aparte externe bergingen, waarvan één ingericht als unieke wijnkelder;
  • Gelegen in een rustige, centrale en groene woonomgeving met ruim voldoende parkeergelegenheid rondom het complex.

Overdracht

Vraagprijs
€ 339.000 k.k.
Prijs per m²
€ 2.734
Aangeboden sinds
29-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
6.735 m²
Inhoud
410 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Galerijflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2004
Ligging
  • In het centrum
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Verdieping
1
Woonlagen complex
2
Voorzieningen
  • Kelder
  • Rioolaansluiting
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Energielabel
A+

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning