Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Verkocht onder voorbehoud

Julianastraat 4 B

Bekijk kaart
1441 EP Purmerend (Zuiderpolder)
€ 350.000 k.k.
  • 67 m²
  • 3 kamers
  • 1913

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 8 weken aangeboden door Hoekstra & van Eck Purmerend;
  • De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1913 en ligt in de buurt Zuiderpolder in Purmerend.

Beschrijving

Sfeervol en instapklaar appartement voor starters in hartje Purmerend

Altijd al willen wonen in het bruisende centrum van Purmerend of ben je opzoek naar jouw allereerste woning ? Dit karakteristieke appartement, gelegen in een pand uit 1913 en volledig gerenoveerd, combineert historisch karakter met moderne luxe. Het appartement is recent voorzien van een gerenoveerd en geïsoleerd dak (2026), compleet met een fraaie koepel die toegang biedt tot een ruim dakterras.

Het appartement
Via een gemeenschappelijke entree bereik je dit lichte appartement op de tweede verdieping. Direct valt de verzorgde afwerking op: licht afgewerkte wanden, een smaakvolle houten vloer en authentieke plafondbalken zorgen samen voor een warme en karaktervolle uitstraling.

De moderne, lichte keuken is functioneel ingericht in een praktische L-opstelling en compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers die allebei veel daglicht toelaten. Centraal vind je een luxe badkamer met een inloopdouche voorzien van regendouche, een stijlvol badkamermeubel, inbouwspots en een designradiator. Daarnaast is er separaat een betegeld toilet met fonteintje en is er een handige waskast met witgoedaansluiting aanwezig.

Extra woonplezier
Dankzij de dakrenovatie in 2026 en aangebrachte isolatie, is niet alleen het comfort toegenomen, maar is er ook een koepel geplaatst die leidt naar een toekomstig dakterras. Hier geniet je in alle rust van het uitzicht en de frisse buitenlucht. Een absoluut pluspunt van dit appartement is centraal wonen maar panoramisch zicht over de singel en stad.

Locatie
Wonen in het centrum van Purmerend betekent leven met alle gemakken binnen handbereik. Dit appartement ligt op enkele minuten lopen vanaf het historische winkelcentrum, het Eggert winkelcentrum en de levendige Koemarkt met diverse horecagelegenheden. Scholen, een bioscoop en het Dijklander ziekenhuis zijn ook snel bereikbaar, net als het NS-station en diverse busverbindingen. Met de auto rij je snel de N235 richting Ilpendam en Amsterdam of de A7 richting Amsterdam en Hoorn in.

Goed om te weten:
• Karakteristieke woning uit 1913, volledig gerenoveerd en direct instapklaar  
• CV ketel bouwjaar 2022  
• Eigen stallingsplek voor fiets of scooter
• Parkeren in de omgeving met parkeervergunning (ca. €78 per jaar)  
• Servicekosten €270 per maand, inclusief stoken en water.
• Uitstekende bereikbaarheid via uitvalswegen en openbaar vervoer
• Actieve en kleinschalige VVE.

Spreekt dit appartement je aan? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging om zelf te ervaren hoe dit unieke huis de perfecte mix van historisch karakter en modern wooncomfort biedt!

Overdracht

Vraagprijs
€ 350.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.224
Aangeboden sinds
07-04-2026
Status
Verkocht onder voorbehoud
Beschikbaar
In overleg

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
221 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1913

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
C

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning