Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Spijkweg 15 p777

Bekijk kaart
8256 RJ Biddinghuizen (Buitengebied Biddinghuizen)
€ 125.000 k.k.
  • 44 m²
  • 3 kamers
  • 2020

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 2 november 2026 aangeboden door Vast & Goed Makelaardij, Beheer en Projecten;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2020 en ligt in de buurt Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen.

Beschrijving

Een fijne plek om er in uw vrije tijd even tussenuit te gaan. Op EuroParcs Zuiderzee in Biddinghuizen vindt u dit chalet, gelegen op een veelzijdig vakantiepark aan het Veluwemeer. Hier kunt u genieten van uw eigen recreatieverblijf en de vele mogelijkheden die het park en de omgeving te bieden hebben.

De woning

In de woonkamer vindt u een comfortabele zithoek met televisie en een aparte eethoek, waardoor er voldoende ruimte is om samen te zitten en te eten. De open keuken staat in verbinding met de woonkamer en vormt daarmee een mooi geheel met de leefruimte. De keuken is onder andere uitgerust met een inductiekookplaat.

Het chalet beschikt over twee slaapkamers, waarvan de eerste is ingericht met een tweepersoonsbed en een ingebouwde kast. De tweede slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet.

Buiten bevindt zich een eigen terras, waar u heerlijk kunt zitten, ontspannen en genieten van uw vrije tijd.

Het park

Het chalet ligt op het veelzijdige vakantiepark EuroParcs Zuiderzee in Biddinghuizen, direct aan de oevers van het Veluwemeer. Het park beschikt over uiteenlopende voorzieningen en biedt volop vermaak voor zowel jong als oud.

Zo zijn er een strand, een overdekt zwembad met een lange waterglijbaan en diverse speelvoorzieningen, waaronder een indoorspeeltuin, meerdere speeltuinen en sportvelden. Verder kunt u gebruikmaken van de bowlingbaan, minigolfbaan en gamehal. Voor eten en drinken zijn er onder andere een restaurant, snackbar en de aan het strand gelegen Beachclub Zuiderzee.

Ook aan praktische voorzieningen en watersportmogelijkheden is gedacht. Op het park vindt u een supermarkt en fietsverhuur, en kunt u een boot of sloep huren. De aanwezige jachthaven met aanlegsteigers maakt het geheel extra aantrekkelijk voor liefhebbers van het water. Dankzij het brede aanbod aan faciliteiten is er op EuroParcs Zuiderzee voor iedere leeftijd iets te beleven.

De omgeving

Ook buiten het park valt er in de omgeving van Biddinghuizen genoeg te ontdekken. Het Veluwemeer bevindt zich direct naast het vakantiepark en biedt volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en diverse watersporten te beoefenen. Daarnaast kunt u in de omliggende natuurgebieden heerlijk wandelen en genieten van de natuur.

Wie er een dagje op uit wil, heeft eveneens volop keuze. Attractiepark Walibi Holland ligt op korte afstand en is een leuke bestemming voor liefhebbers van spanning en avontuur. Ook de historische Hanzesteden Elburg, Harderwijk en Kampen zijn een bezoek waard. Hier kunt u rondwandelen door karakteristieke straatjes, neerstrijken op een gezellig terras of de winkels en bezienswaardigheden ontdekken.

Daarnaast behoren het luchtvaartmuseum Aviodrome en het Dolfinarium in Harderwijk tot de mogelijkheden. Of u nu op zoek bent naar natuur, cultuur of een leuk uitje met het gezin, in deze omgeving is er voor uiteenlopende wensen iets te vinden.

Belangrijk om te weten

Permanente bewoning van het chalet is niet toegestaan. Het chalet kan worden gebruikt als tweede woning voor eigen recreatief gebruik of worden verhuurd via de bedrijfsmatige exploitatie van het park. Voor meer informatie over de voorwaarden en mogelijkheden kunt u contact opnemen met ons makelaarskantoor.

Bijzonderheden

  • Geschikt voor 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • Eigen terras
  • Gelegen op EuroParcs Zuiderzee in Biddinghuizen
  • Vakantiepark direct aan het Veluwemeer
  • Diverse horecagelegenheden, een supermarkt en Beachclub Zuiderzee op het park
  • Jachthaven en verhuurmogelijkheden voor boten en sloepen

Nieuwsgierig geworden? U bent van harte welkom voor een bezichtiging!

Overdracht

Vraagprijs
€ 125.000 k.k.
Prijs per m²
€ 2.841
Aangeboden sinds
02-11-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
44 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
171 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Bungalow
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1

Buitenruimtes

Tuin
Toegang via achterom
Niet aanwezig
Beschrijving
tuin rondom

Energie

Energielabel
A

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Spijkweg

Geen resultaten in deze categorie.

€ 125.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten