- 92 m²
- 5 kamers
- 1966
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 16 juli 2026 aangeboden door Meerwaerde Makelaars;
- De tussenwoning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1966 en ligt in de buurt Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Rolluiken, Douche, Dakraam, Bergruimte, Toilet.
Beschrijving
Ben je op zoek naar een huis waar je direct met veel plezier kunt wonen én waar je buiten verrassend veel ruimte hebt? Dan is de Paulus Potterstraat ****** absoluut het bekijken waard. Achter de woning ligt namelijk een opvallend diepe achtertuin. Een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven, met volop ruimte voor een terras, speelplek of een mooie overkapping.
Ook binnenshuis is de woning de afgelopen jaren op diverse punten vernieuwd. Vrijwel het complete kozijnwerk is vervangen door onderhoudsvriendelijk kunststof, de keuken is vernieuwd, op de eerste verdieping is een extra toilet gerealiseerd, er zijn zonnepanelen geplaatst en ook de dakkapel is vernieuwd. Het resultaat is een woning die keurig is onderhouden en waar je voorlopig weinig omkijken naar hebt.
De indeling is praktisch en prettig. De woonkamer biedt volop ruimte voor een gezellige zithoek én een royale eettafel. De keuken bevindt zich in de uitbouw aan de achterzijde, met daarachter de bijkeuken en de inpandig bereikbare berging, wat zorgt voor extra gebruiksgemak in het dagelijks leven. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers een apart toilet en de badkamer. De open zolder biedt daarnaast volop mogelijkheden om naar eigen wens verder in te delen, bijvoorbeeld als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
De woning ligt in een ruim opgezette en prettige woonwijk met voldoende groen, speelvoorzieningen en dagelijkse voorzieningen in de directe omgeving. Een fijne plek waar je rustig woont en toch alles binnen handbereik hebt.
Ben je op zoek naar een goed onderhouden eengezinswoning met een verrassend diepe tuin? Dan nodigen we je graag uit om de Paulus Potterstraat ****** zelf te komen ervaren.
Entree met hal, trapopgang en praktische trapkast. De royale woonkamer biedt veel leefruimte en sluit aan op de keuken, die is uitgevoerd in een rechte opstelling. Achter de keuken bevindt zich een tussenhal met toegang tot het separate toilet en de ruime berging met witgoedaansluitingen. Vanuit de berging is de achtertuin bereikbaar.
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers, een separaat toilet en de badkamer bereikbaar. De badkamer is ingericht met een douche en wastafel. Dankzij de drie volwaardige slaapkamers is deze verdieping uitermate geschikt voor een gezin of voor het realiseren van een thuiswerk- of hobbyruimte.
De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en bestaat uit een overloop en een royale vierde slaapkamer. Dankzij de bergruimte achter de knieschotten is er volop plaats voor het opbergen van spullen. Op deze verdieping bevindt zich tevens de cv-opstelling.
De verrassend diepe achtertuin biedt volop ruimte om van het buitenleven te genieten. Dankzij de royale afmetingen is er voldoende plaats voor meerdere terrassen en zitjes, zodat u op ieder moment van de dag een fijne plek kunt vinden. Achterin de tuin is een sfeervolle loungehoek gecreëerd, terwijl de stenen berging volop praktische bergruimte biedt. Een heerlijke tuin waar ontspanning en functionaliteit samenkomen.
- 6 zonnepanelen
Overdracht
- Vraagprijs
- € 450.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 4.891
- Aangeboden sinds
- 16-07-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Inhoud
- 373 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Tussenwoning (rijtjeshuis), Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1966
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 3
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Rolluiken
- Douche
- Dakraam
- Bergruimte
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (111 m², gelegen op het noorden)
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dakisolatie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (Gas, uit 2023, Eigendom)
- Energielabel
- C
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Voorzieningen in de buurt
-
Christelijke Basisschool De Ark School4 min. | 321 m
-
CKC Het Talent School4 min. | 321 m
-
Christelijke Basisschool de Vlucht School18 min. | 1412 m
-
Christelijke Basisschool Het Sterrenlicht School18 min. | 1462 m
-
Oostwende College School19 min. | 1562 m
-
Basisschool Kruisrak School20 min. | 1628 m
-
Calvijnschool School24 min. | 1918 m
-
De Kleine Pol, Bunschoten-Spakenburg Bushalte5 min. | 397 m
-
Haarbrug-Noord, Bunschoten-Spakenburg Bushalte10 min. | 769 m
-
De Kronkels, Bunschoten-Spakenburg Bushalte10 min. | 824 m
-
Blauwe Reiger, Bunschoten-Spakenburg Bushalte11 min. | 883 m
-
Wilde Zwaan, Bunschoten-Spakenburg Bushalte14 min. | 1119 m
-
Gemeentehuis, Bunschoten-Spakenburg Bushalte17 min. | 1347 m
-
Edisonweg, Bunschoten-Spakenburg Bushalte18 min. | 1415 m
-
Beethovenlaan, Bunschoten-Spakenburg Bushalte20 min. | 1624 m
-
Bisschopsweg, Bunschoten-Spakenburg Bushalte20 min. | 1640 m
-
Boompjes, Bunschoten-Spakenburg Bushalte23 min. | 1890 m
-
Brahmslaan, Bunschoten-Spakenburg Bushalte24 min. | 1969 m