Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Egelantierlaan 1 A

Bekijk kaart
4506 KA Cadzand (Cadzand-Bad)
€ 149.000 k.k.
  • 26 m²
  • 2 kamers
  • 1960

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 4 juli 2026 aangeboden door Van Akker Makelaars;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 26 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 1960 en ligt in de buurt Cadzand-Bad in Cadzand.

Beschrijving

Ligging:
Unieke, vrijstaande recreatiewoning in het hart van Cadzand-Bad! Klein maar bijzonder fijn: voor deze prijsklasse vindt u nauwelijks nog een eigen plekje aan zee op zo'n toplocatie.
De woning ligt zeer centraal én rustig, midden in het gezellige centrum van Cadzand-Bad en op slechts enkele minuten wandelen van strand, zee en alle voorzieningen. Verscholen direct achter de Egelantierlaan, met de entree aan de zijde van de Blommaart, geniet u hier van rust en privacy terwijl alle levendigheid letterlijk om de hoek ligt.

De Egelantierlaan loopt parallel aan Boulevard de Wielingen, de hoofdstraat van Cadzand-Bad. Vanuit de woning wandelt u moeiteloos naar de jachthaven, de winkelgalerij en het uitgestrekte zandstrand. In de directe omgeving vindt u onder meer een supermarkt, viszaak, delicatessenwinkel, drogisterij, fietsverhuur, gezellige restaurants en een ijssalon. Ook de geliefde strandpaviljoens, waaronder De Piraat, bevinden zich op korte afstand en vormen de ideale plek om met een drankje in de hand te genieten van de ondergaande zon.

Indeling:
Via de schuifpui betreedt u direct de woonkamer, waar de grote raampartijen zorgen voor een aangename lichtinval en een open verbinding met buiten. Een knusse plek om na een dag aan zee tot rust te komen.
De open keuken in hoekopstelling is voorzien van een 2-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, spoelbak, koelkast met vriesvak en een losse magnetron. Alles wat u nodig heeft voor een onbezorgd verblijf aan de kust.
Vanuit de woonkamer kijkt u uit op de eigen, beschutte tuin, waardoor binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar overlopen.

Aansluitend bevindt zich de slaapkamer, voorzien van een wastafel en toegang tot een separaat toilet. Momenteel is er geen douchevoorziening aanwezig; deze was in het verleden wel aanwezig en kan desgewenst opnieuw worden gerealiseerd.

Tuin:
De knusse tuin is gelegen op het oosten en vormt een heerlijke, beschutte plek om de dag te beginnen met een kop koffie in de ochtendzon. Ontbijten in alle rust, genieten van een goed glas wijn op een warme zomeravond of simpelweg ontspannen met een boek – hier kan het allemaal.
Doordat uitsluitend bestemmingsverkeer passeert, heerst er een opvallende rust.

Bijzonderheden
• Uniek en betaalbaar object in Cadzand-Bad;
• Zeer centrale én rustige ligging;
• Op loopafstand van strand, zee, jachthaven en voorzieningen;
• Elektrische verwarming;
• Close-in boiler voor warm water;
• Kunststof kozijnen met dubbele beglazing;
• Beschutte tuin op het oosten;
• Mogelijkheid om opnieuw een douchevoorziening te realiseren;
• Voldoende parkeergelegenheid direct bij de woning (vergunninghouders)

De woning wordt aangeboden inclusief inventaris!

Overdracht

Vraagprijs
€ 149.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.731
Aangeboden sinds
04-07-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
26 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
70 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Bungalow
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Schuifdeuren
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (50 m², gelegen op het oosten)
Tuinbeschrijving
voortuin
Achterom
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
Electrische verwarming
Warm water
Elektrische boiler

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Vergunning

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten