Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Dick Ketstraat 35

Bekijk kaart
6717 NX Ede (Elskamp)
€ 395.000 k.k.
  • 96 m²
  • 5 kamers
  • 1989

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3 februari 2026 aangeboden door Domicilie Makelaars;
  • De tussenwoning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1989 en ligt in de buurt Elskamp in Ede;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Mechanische ventilatie, Douche, Dakraam, Toilet.

Beschrijving

Een zonnige tuin, 3 slaapkamers en groen voor de deur

Bewoners: “Wij hebben hier altijd met plezier gewoond aan deze rustige straat, met een heerlijke tuin op het zuiden."

Wat een leuke woning is dit, met parkeergelegenheid op eigen terrein en een tuin op het zonnige zuiden! Wie de woningen in deze straat kent, weet hoe ruim ze zijn. Zo niet, dan zal deze woning je zeker verrassen. Met drie ruime slaapkamers, een badkamer met ligbad en een fijne keuken met inbouwapparatuur biedt dit kleurrijke thuis vele jaren woonplezier. De tuingerichte woonkamer heeft lichtinval vanaf de zuidkant en vanuit de keuken kijk je naar het groen.

Winkelcentrum Stadspoort, een basisschool, het buurtpark en het ziekenhuis bevinden zich op fietsafstand. Met de bus of fiets zijn het centrum en Intercitystation Ede-Wageningen goed bereikbaar. Via de Dr. W. Dreeslaan is het ongeveer 5 minuten rijden naar de A12, de carpoolplaats en de N781 richting Wageningen.

De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan de voorzijde zijn de voordeur en de deur van de (fietsen)berging. Het is mogelijk om, net als de buren, de entree te vergroten. Dan is het mogelijk om de berging inpandig te bereiken, en kan deze als bijkeuken/berging worden gebruikt. In de hal zijn de toiletruimte, meterkast en de trap naar de eerste verdieping. Op de trap ligt bruin tapijt, dat goed bij de laminaatvloer past.
(trap is niet ingetekend, net als het sanitair en de keukenopstelling)
De tuingerichte woonkamer grenst aan de open keuken, beiden met laminaat op de vloer. Het zitgedeelte is aan de tuinzijde, met lichtinval vanaf de zuidkant, en vlak naast het eetgedeelte is een handige trapkast. Warme kleuren bepalen de sfeer in deze fijne plek in huis.
Door het grote raam in de keuken kijk je naar de rustige straat en het groen, met mooie bomen langs de Jan. Th. Tooroplaan. Vooral als je bij de spoelbak staat, maar ook tijdens het koken kun je lekker naar buiten kijken. De lichte wandopstelling heeft een houtlook aanrechtblad en de gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezer zijn ingebouwd.

Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. Beide kamers, in gebruik als master bedroom en werkkamer/praktijkruimte, zijn over de hele breedte van de woning. Je ziet mooie kleuren op de wanden en er ligt, net als op de begane grond, laminaat op de vloer.
Hou je van een warm bad, of liever een douche? In deze badkamer kan het allebei! Verder zijn er een wandcloset, designradiator en een badmeubel met wastafel in deze goed ingedeelde ruimte. Lichte wandtegels maken de badkamer optisch groter en de wand bij het bad is afgewerkt met houtlooktegels.

Tweede verdieping:
Deze woning heeft geen twee, maar drie slaapkamers! Ook de slaapkamer op de tweede verdieping is van goed formaat, die nu als werk- en sportruimte in gebruik is. Verder zijn er een overloop en een berging/wasruimte, beiden met een dakraam.

Exterieur:
Vanuit de woonkamer is de tuin te bereiken, met een terras en een overdekt terras. Zo is er altijd de keuze tussen een plekje in de zon of schaduw! De fietsen en andere spullen kunnen in de berging en er is een achterom. Als je vanuit de tuin naar de woning kijkt, dan zie je dat er de mogelijkheid voor een aanbouw is.

Bijzonderheden:

  • Houten kozijnen en deuren met isolerende beglazing (m.u.v. voordeur)
  • Verwarming en warm water via een HR-ketel;
  • Drie (mogelijk vier) ruime slaapkamers;
  • Tuin op het zonnige zuiden;
  • Stijlvol, overdekt terras en een zonneterras;
  • Dak voorzien aan isolatie;
  • Parkeergelegenheid op eigen terrein;
  • Energielabel C.

Overdracht

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Aangeboden sinds
03-02-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
323 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Tussenwoning (rijtjeshuis), Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Ligging
In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
  • Bad
  • Kabel TV
  • Glasvezelaansluiting
  • Mechanische ventilatie
  • Douche
  • Dakraam
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (55 m², gelegen op het zuiden)
Tuinbeschrijving
achtertuin
Achterom
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Vloerisolatie, Dakisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha (Gas, uit 2017, Eigendom)
Energielabel
C

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Omschrijving
Vrijstaand steen

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning