Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Merellaan 49

Bekijk kaart
6713 BG Ede (Vogelbuurt)
€ 625.000 k.k.
  • 111 m²
  • 4 kamers
  • 1954

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3 juni 2026 aangeboden door Domicilie Makelaars;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1954 en ligt in de buurt Vogelbuurt in Ede;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Buitenzonwering, Douche, Dakraam, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Vrijstaande woning met een garage en een zonnige tuin, net buiten het centrum

“Met veel plezier hebben wij hier 19 jaar gewoond. Nu de kinderen zijn uitgevlogen, is het tijd voor een volgende stap.”

Aan de rustige Merellaan, vlak om de hoek van de Veenderweg, staat deze vrijstaande woning met een uitbouw op de begane grond én eerste verdieping. Het resultaat is een huis met verrassend veel ruimte, sfeer, lichtinval en een fijne indeling. De prachtige keuken biedt uitzicht op de tuin en de L-vormige woonkamer, met dubbele deuren naar het terras, heeft lichtinval vanaf vier kanten. Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers en de luxe, xl-badkamer. Een groot pluspunt is de meer dan 10 meter lange garage met een oprit, waardoor er genoeg plek is voor de auto en andere voertuigen.

Basis- en middelbaar onderwijs bevinden zich in de nabijheid, net als het Slijpkruikpark en het Proosdijpark. De bus stopt aan de Veenderweg en station Ede Centrum is op loopafstand. Is Intercitystation Ede-Wageningen je vertrekpunt? Met de fiets is het maar 2 kilometer. Met de auto is er een goede verbinding met de N304 en de N224, richting de A12 en A30.

De indeling is als volgt:

Begane grond:
Nadat de auto op de oprit staat, is het maar een paar stappen naar de donkergroene voordeur. Ook zie je dubbele deuren naar de meer dan 10 meter lange garage/hobbyruimte, met een breedte van 2.44 meter aan de voorzijde en 2.77 meter aan de achterzijde. Deze ruimte is geschikt als berging, hobbyruimte en als motor-/fietsenstalling.
In de ontvangsthal zijn de trapopgang, een handige bergkast en de stijlvolle toiletruimte. Fraaie elementen zijn de donkere tegelvloer, de kleur op de wanden en de binnendeuren met ruitjes. De spiegelwand tot plafondhoogte maakt de hal optisch twee keer zo groot.
De L-vormige woonkamer is een sfeervolle leefruimte, met lichtinval vanaf vier zijden en een houten vloer. Het ruim 5.50 meter brede zitgedeelte heeft, net als het eetgedeelte, lichtinval vanaf meerdere kanten. Het stucplafond met subtiele lijst, de hoge plinten en de dubbele deuren naar de tuin maken de woonkamer meer dan af.
In de aanbouw is de gezellige keuken, waar een massief houten hoekopstelling met een natuurstenen blad staat. Dit is niet alleen een keuken met de juiste looks, ook alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koel/vriescombinatie.

Eerste verdieping:
Niet alleen de begane grond, maar ook de eerste verdieping is aan de achterzijde uitgebouwd. Het resultaat is een royale etage met drie slaapkamers en een fantastische badkamer. Perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken!
Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde, in gebruik als master bedroom en werkkamer. De slaapkamer aan de achterzijde geeft toegang tot een balkon, met uitzicht op de zonnige tuin en de rustige woonomgeving. In twee slaapkamers ligt laminaat op de vloer en dankzij de grote ramen aan vier zijden is deze etage heel licht.
De woning beschikt over een ruime badkamer met een verzorgde uitstraling en veel comfort. Aan de linkerzijde bevindt zich het ligbad, daarnaast is er een royale inloopdouche aanwezig. Het badmeubel met dubbele wastafel biedt volop bergruimte en er is tevens een wandcloset in de badkamer geplaatst. Het plafond met inbouwverlichting, de hoge wandradiator, vloerverwarming en de nette wand- en vloertegels maken het geheel compleet.

Zolder:
In de nok van het woonhuis is een zolder, met de opstelling van de HR-ketel.

Exterieur:
Dit uitstekend onderhouden woonhuis heeft een goed aangelegde voor-, zij- en achtertuin. In de voortuin staan twee bomen en een beukenhaag, wat zorgt voor een huis met een mooie uitstraling. Op de oprit kunnen meerdere auto’s staan en aan de linkerzijde, bij de zijtuin, is een met een poort afgesloten achterom.
De achtertuin, op het zonnige westen, is een fantastische plek om van het buitenleven te genieten. Het zonneterras is van groot formaat, er is veel groen en in het verlengde van de garage is een stijlvolle veranda gebouwd. Komt er een gezin in dit huis wonen, dan is er genoeg plek om buiten te spelen of een zomers zwembad op het gras te zetten. Wordt dit de tuin waar je gaat zonnen, borrelen en vooral genieten?

Bijzonderheden:

  • Aanbouw op de begane grond (keuken) en eerste verdieping (badkamer);
  • Meer dan 10 meter lange garage en een oprit voor meerdere auto’s;
  • Mooi aangelegde achtertuin (west) met een zonneterras en veranda;
  • Gunstige ligging, net buiten het centrum in een wijk met diverse voorzieningen;
  • Energielabel E.

Overdracht

Vraagprijs
€ 625.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.631
Aangeboden sinds
03-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
356 m²
Inhoud
429 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Ligging
In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
  • Bad
  • Kabel TV
  • Glasvezelaansluiting
  • Buitenzonwering
  • Douche
  • Dakraam
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Aanwezig
Tuinbeschrijving
tuin rondom
Achterom
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha (Gas, uit 2016, Eigendom)
Energielabel
E

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Ja
Omschrijving
Aangebouwd steen

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning