- 92 m²
- 3 kamers
- 1935
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 12 juni 2026 aangeboden door Anthonise Makelaars;
- De eindwoning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1935 en ligt in de buurt Goes-Oost in Goes.
Beschrijving
Sfeervol jaren ’30 wonen op een fijne locatie nabij het centrum; een heerlijke plek om thuis te komen!
Deze karakteristieke jaren ’30 woning combineert enkele authentieke details met het comfort van nu. De woning is door de jaren heen gemoderniseerd en geïsoleerd (energielabel C), waarbij enkele charmante elementen behouden zijn gebleven. Daarbij profiteert u van een uitstekende ligging: Het centrum ligt letterlijk om de hoek, op slechts enkele minuten lopen van de warme bakker, de gezellige winkelstraten en de Grote Markt met haar sfeervolle terrassen. En als u de voordeur uitgaat en u loopt de tegenovergelegen straat in, loopt u zo stadspark De Veste op.
Via de entree komt u binnen in de hal met de originele terrazzovloer. De sfeervolle woonkamer vormt het hart van het huis en biedt dankzij de openslaande deuren een fijne verbinding met de achtertuin. De halfopen keuken sluit prettig aan op de leefruimte en biedt inbouwapparatuur als vaatwasser, combi-oven en inductiekookplaat en voldoende werk- en bergruimte. Achter de keuken bevindt zich een praktische bijkeuken, ideaal voor het plaatsen van witgoed en het opbergen van voorraad en huishoudelijke spullen. Tevens is hier de achterdeur naar de tuin.
De eerste verdieping beschikt over twee royale slaapkamers, beide voorzien van handige inbouwkasten. Daarnaast vindt u hier de badkamer en een separaat toilet, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijks gebruik.
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Deze ruimte biedt de mogelijkheid om een derde (kinder- of tiener)slaapkamer te realiseren. De opstelling van de cv-ketel bevindt zich ook hier.
De achtertuin is een heerlijke plek om van rust en privacy te genieten. Onder de gezellige overkapping kunt u vrijwel het hele jaar door buiten zitten. Aan de achterzijde van de overkapping bevindt zich een praktische bergruimte voor fietsen en tuingereedschap. Daarnaast beschikt de woning over een vrije achterom.
Bijzonderheden
• Karakteristieke jaren ’30 woning met enkele authentieke elementen;
• Gemoderniseerd met behoud van sfeer;
• Uitstekende ligging direct naast het centrum;
• Halfopen keuken met aansluitend praktische bijkeuken;
• Twee royale slaapkamers op de eerste verdieping;
• Badkamer én separaat toilet;
• Mogelijkheid tot realiseren van een derde (kinder-of tiener) slaapkamer op de tweede verdieping;
• Deels voorzien van kunststof kozijnen
• C.v ketel Intergas Kombi kompakt HRE 28/24 A + TSK/RGK
• Deels voorzien van rolluiken
• 6 zonnepanelen
• Isolatie: spouw, dak en dubbel glas (op raampje en voordeurraam in de hal na)
Ziet u zichzelf al wonen in dit leuke huis aan de Anjelierstraat en u wilt komen kijken of u een match bent? Vult u dan het contactformulier in op de website waar u deze woning heeft gevonden, dan bellen we u zo snel mogelijk om een afspraak in te plannen!
Anthonise Makelaars werkt met biedingsplatform Eerlijk Bieden. Elke potentieel koper krijgt een inloglink, waar na te zijn ingelogd inzage is in de dataroom, waar alle relevante informatie van dit object te vinden is. Tevens vindt u daar een biedingsformulier, waarmee u uw bieding kunt uitbrengen. Als er meerdere gegadigden zijn wordt er een sluitingsdatum toegekend en krijgt iedere geïnteresseerde dezelfde kans om een bieding uit te brengen. Als er een koper is toegewezen krijgt u als bieder inzicht over hoe het biedingsproces is verlopen.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 359.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 3.902
- Aangeboden sinds
- 12-06-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Inhoud
- 366 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Eindwoning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 3
- Voorzieningen
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Spouwmuurisolatie, Dakisolatie, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel, Geiser
- Cv-ketel
- Intergas Kombi komapkt HRE 28/24 A + TSK/RGK (Gas, uit 2026, Eigendom)
- Energielabel
- C
Voorzieningen in de buurt
-
Openbare Basisschool Prof. Dr. Kohnstamm School5 min. | 404 m
-
Koelmanschool School7 min. | 577 m
-
Prinses Ireneschool School8 min. | 585 m
-
RK Basisschool Bisschop Ernst School8 min. | 659 m
-
SO Floriant Bakenbergseweg School9 min. | 736 m
-
De Wissel School10 min. | 777 m
-
Ostrea Lyceum School10 min. | 808 m
-
Praktiq School11 min. | 889 m
-
Het Goese Lyceum School12 min. | 917 m
-
Kinderdagverblijf Sneeuwwitje Kinderdagverblijf13 min. | 1003 m
-
Calvijn College Goes Stationspark School15 min. | 1192 m
-
Scalda Sport en Recreatie School15 min. | 1225 m
-
Scalda Veiligheid en Defensie School15 min. | 1232 m
-
Scalda Land, Water en Dierenverzorging School15 min. | 1245 m
-
Hoornbeeck College Goes School16 min. | 1249 m
-
Scalda Horeca, Voedingskunde, Maatschappelijke Zorg, Welzijn en Constructie School17 min. | 1345 m
-
(V)SO Auris De Kring School17 min. | 1370 m
-
(V)SO Scalda Auris Tussenvoorziening School17 min. | 1370 m
-
Leliestraat, Goes Bushalte1 min. | 69 m
-
Ostrea Lyceum, Goes Bushalte7 min. | 524 m
-
Oostwal, Goes Bushalte7 min. | 554 m
-
Ter Valcke, Goes Bushalte9 min. | 710 m
-
Westwal (Centrum), Goes Bushalte11 min. | 832 m
-
A.Joachimikade, Goes Bushalte11 min. | 899 m
-
Kloetingseweg, Goes Bushalte12 min. | 943 m
-
Omnium, Goes Bushalte12 min. | 986 m
-
Goes, Goes Treinstation14 min. | 1098 m
-
Station, Goes Bushalte14 min. | 1100 m