Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Dr Ensinkstraat 65

Bekijk kaart
4661 EG Halsteren (De Beek)
€ 389.500 k.k.
  • 91 m²
  • 5 kamers
  • 1965

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 27 februari 2026 aangeboden door Leunis Makelaars;
  • De tussenwoning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1965 en ligt in de buurt De Beek in Halsteren.

Beschrijving

In een rustige straat van Halsteren, in een kindvriendelijke wijk, staat deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning. Met drie slaapkamers en een garage, biedt het een royale oprit en een diepe achtertuin die veel privacy biedt. De uitbouw aan de achterkant zorgt voor een ruime woonkamer en keuken met bijkeuken. De garage is multifunctioneel en kan voor hobby's of als werkruimte dienen. De woning vereist modernisering, wat een kans biedt voor kopers om het naar eigen smaak in te richten.

De begane grond heeft een lichte entree, L-vormige woonkamer met open haard en een keuken met basisvoorzieningen. De eerste verdieping heeft drie slaapkamers met vaste kasten en een compacte badkamer. Op de tweede verdieping is er bergruimte.

De tuin heeft sierbestrating, gazon en een vijver. Halsteren biedt een groene leefomgeving met recreatiemogelijkheden, dichtbij Bergen op Zoom.

Overdracht

Vraagprijs
€ 389.500 k.k.
Prijs per m²
€ 4.280
Aangeboden sinds
27-02-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
Per direct

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
349 m²

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Tussenwoning (rijtjeshuis), Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1

Buitenruimte

Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
C
Meld een probleem met deze woning