Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Ceintuurbaan 4 58

Bekijk kaart
3847 LE Harderwijk (Strokel)
€ 270.000 k.k.
  • 51 m²
  • 3 kamers
  • 1977

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 9 februari 2026 aangeboden door DAM Vastgoed;
  • De tussenwoning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1977 en ligt in de buurt Strokel in Harderwijk.

Beschrijving

Wist je dat je kunt wonen in je eigen privéparadijs? Daar moet je wel iets voor over hebben. In deze bungalow woon je omringd door groen en rust, terwijl het vrolijke getjirp van vogels de stilte doorbreekt. De woning vraagt om wat aandacht en liefde, maar met de juiste aanpak maak je van dit klushuis een echte droomplek. Ondanks de idyllische ligging ben je in enkele minuten in het centrum van Harderwijk en Ermelo. Midden in een oase van rust wordt wonen hier recreëren. Deze kwadrantwoning is gelegen op een perceel van 334 m² en is voorzien van een parkeerplaats op eigen terrein, 2 slaapkamers, een woonkamer en rondom kunststof kozijnen.
Kom jij ook kijken? Je kunt daar een afspraak voor maken via ons makelaarskantoor DAM Woningmakelaardij B.V.

Indeling:
Vanaf de afslag A28 is het maar één minuutje rijden tot het park. Je rijdt onder de slagboom door, parkeert op je eigen plek, loopt door de tuin en je bent thuis. Zo makkelijk kan het zijn!
De woning heeft echt wat aandacht nodig, eigenlijk gaat het om een totale renovatie. Ook het dak moet vervangen worden. Positief is dat er in 2018 overal kunststof kozijnen zijn geplaatst en dat de Cv-ketel is vernieuwd. Daarnaast kun je de woning uitbreiden tot 75 m² en een bijgebouw van maximaal 15 m² realiseren.
Bij binnenkomst kom je langs de wasruimte, een kleine slaapkamer, de badkamer en het toilet. De woonkamer is voorzien van een houten vloer, hoge plafonds en een open haard. 1 Dakraam en de kunststof schuifpui zorgen voor veel lichtinval. Een geweldig uitzicht over de grote tuin, daar blijf je naar kijken. Wat een fantastische locatie. Hier verveel je je nooit!
De open keuken is gedateerd en toe aan vernieuwing.
Vanuit de woonkamer loop je zo de tweede slaapkamer in.

Tuin:
Hier waan je je in een totaal andere wereld. Gevoelsmatig ver weg van alle hectiek kun je helemaal genieten van de rust die deze bungalow te bieden heeft. Tegelijkertijd zit je heel dichtbij alle faciliteiten van Harderwijk en Ermelo. Ook de Veluwe, waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen, ligt aan je voeten. De tuin is van een mooi formaat en omringd door groen, waardoor het bijna voelt alsof je in het bos woont. Met verschillende fijne zitplekjes is dit een tuin waar je het hele jaar door kunt genieten van buiten zijn.

Kenmerken:

  • Bouwjaar woning 1977
  • Woonoppervlakte ca. 51 m²
  • Inhoud woonhuis ca. 198 m³
  • Perceeloppervlakte is 334 m²
  • De HR Cv-combiketel is van het merk Nefit met het bouwjaar 2018.
  • Servicekosten park “Ceintuurbaan” € 65,- per maand.
  • Op het park, op een parkeerterrein, is een extra parkeerplaats aanwezig.
  • Bestemming: Wonen 1. Je mag hier maximaal 75 m² bebouwen plus maximaal 15
    m² voor 1 bijgebouw.
  • Energielabel klasse: C

Vanafprijs: € 270.000,- k.k.

Overdracht

Vraagprijs
€ 270.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.294
Aangeboden sinds
09-02-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Bijzonderheden
Seniorenwoning
Onderhoudsstaat
Matig

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
334 m²
Inhoud
198 m³

VvE informatie

Periodieke bijdrage
Ja (€ 65 per maand)

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Tussenwoning (rijtjeshuis), Bungalow, listing.default.characteristic.quadrant
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • Aan bosrand
  • In bosrijke omgeving
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Beschut gelegen

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Douche

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (204 m²)
Tuinbeschrijving
achtertuin
Achterom
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
CV-ketel, Houtkachel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
NEfit (Gas, uit 2018)
Energielabel
C

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Meld een probleem met deze woning