Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Ganker 96 A

Bekijk kaart
1688 CW Nibbixwoud (Nibbixwoud Centrum)
€ 495.000 k.k.
  • 86 m²
  • 3 kamers
  • 1955

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 12 juni 2026 aangeboden door Margit Nijboer Makelaardij;
  • De 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1955 en ligt in de buurt Nibbixwoud Centrum in Nibbixwoud;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Internetaansluiting, Douche, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Bieden vanaf € 495.000,- k.k.

Unieke 2/1 kap woning met maar liefst 3.390 m² eigen grond en een recht van overpad om achter in de tuin te komen. De mogelijkheden zijn legio want er rust een woonbestemming op het hele perceel. De keuken heeft een gezellige eetbar en inbouwapparatuur, de living met een houtkachel en airco is tuingericht met openslaande deuren naar een groot terras met de achterliggende tuin. Op de slaapverdieping is een royale overloop, 2 ruime slaapkamers, de badkamer en via een vlizotrap is de geheel bevloerde en geïsoleerde wegzetzolder te bereiken.
De supermarkt, school en sportfaciliteiten bevinden zich op een steenworp afstand.

Entree
Een gezellig aangelegde voortuin geeft toegang tot de zijpoort naar de tuin en de voordeur. De glazen voorpui, uitgevoerd met dubbel glas in een hardhouten kozijn, geeft veel lichtinval bij de eethoek en de keuken. Op de vloer ligt laminaat wat is doorgelegd in de eet- en zithoek en de wanden zijn behangen.

Keuken
De open keuken heeft veel werkblad met lichte wandtegels en een gezellige eetbar om aan te schuiven als er wordt gekookt.
Er is een vaste kast, bovenkastjes met bladverlichting, hoekkast met 1 carrouselplateau en diverse apparatuur, zoals: een 6 pits gaskomfoor, rvs-afzuigkap met de afvoer naar buiten, heteluchtoven, koelkast en vaatwasser.

Living
Vanuit de living heeft u zicht op de tuin die via openslaande deuren is te bereiken. Het kozijn is uitgevoerd in kunststof met dubbel glas en naast de openslaande deuren zijn zijramen met ventilatieroosters zodat er veel lichtinval is en het bovenraam kan open zodat er geventileerd kan worden. Er is een airco geplaatst die naast het koelen ook verwarmd en voor de hele koude winteravonden kunt u de houtkachel aanmaken voor een gezellig knapperend vuurtje. De wanden zijn sfeervol behangen en het plafond is strak gestuukt.
Een deur in de living geeft toegang tot een tussenhal met de wasmachine- en drogeraansluiting, de meterkast en de toiletruimte met licht betegelde wanden, toilet en mechanische afzuiger.

Tuin
De enorme tuin is beslist een selling-point bij deze woning. Op het hele perceel rust een woonbestemming dus er zijn nogal wat mogelijkheden. Direct achter de woning ligt een groot terras met zijpoort naar de voortuin en de tuin is écht gigantisch met achterin bomen en achterliggende sloot. Met groot bedoelen we ruim 50 meter diep, 47 meter breed en achterin nog een flinke strook waardoor het achterste deel ca. 65 meter breed is.
Op het terrein staat een houten schuur, voormalige garage, met een tegelvloer. Het frame is nog goed, de houten wanden zijn wel aan vervanging toe en liggen eterniet platen op het dak.
Een groot pluspunt is het recht van overpad wat mag worden gebruikt om vanaf het Ganker met een gemotoriseerd voertuig op het terrein te komen.

1e Verdieping
Trapopgang vanuit de living naar de slaapverdieping met een houten verdiepingsvloer. Op de royale overloop ligt een massief houten vloer welke is doorgelegd in de slaapkamers.
1e Slaapkamer voorzijde – ruime kamer met een groot raam in een houten kozijn met dubbel glas en een ventilatierooster. De wanden zijn behangen, het schuine dak is geïsoleerd en de kamer wordt verwarmd door een radiator.
2e Slaapkamer achterzijde – ruime kamer over de gehele breedte van de woning, de wanden zijn behangen, de kledingkasten blijven achter en openslaande deuren met een hordeur geeft toegang tot het inpandige balkon met het spectaculaire zicht op de tuin en geen directe achterburen dus geen inkijk. Ook deze kamer wordt verwarmd door een radiator, er zijn inbouwspots en een vlizotrap geeft toegang tot de wegzetzolder.

Badkamer
De badkamer heeft licht betegelde wanden en donkere vloertegels. Er is een 2e toilet, een wastafel, radiator en een grote inloopdouche met mengkraan. Het raam kan open voor de natuurlijke ventilatie en ook fijn om direct lichtinval in de badkamer te hebben.

Zolderverdieping
Via de vlizotrap vanuit de slaapkamer achterzijde heeft u toegang tot de geheel bevloerde en geïsoleerde wegzetzolder.

Bijzonderheden:

  • Gehele perceel incl. tuin heeft woonbestemming. Vergunning voor een bijgebouw boven de 60 m² altijd aanvragen. Op dit perceel mag max 300 m² worden bijgebouwd vanwege de grootte van het perceel. Vanwege de omgevingswet (2024) heb je te maken met de zichtlijn van de voorgelegen woningen/percelen. Dus ALTIJD aanvragen!!!!
  • Schilderwerk buitenom ca 3 jaar geleden
  • Fijne woonomgeving
  • Recht van overpad vanaf het Ganker
  • Faciliteiten op steenworp afstand
  • Snelle aansluiting op de A7
  • Fijne fietsomgeving

Overdracht

Vraagprijs
€ 495.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.756
Aangeboden sinds
12-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
3.390 m²
Inhoud
304 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
2-onder-1-kapwoning, Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
  • Internetaansluiting
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (2.444 m², gelegen op het oosten)
Tuinbeschrijving
achtertuin
Achterom
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha Avanta (Gas, uit 2006, Eigendom)
Energielabel
E

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning