- 127 m²
- 5 kamers
- 1992
Minder dan 10 reacties
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 6 weken aangeboden door MyHouse Vastgoed;
- De geschakelde 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1992 en ligt in de buurt Oostburg in Oostburg;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Zolder, Internetaansluiting, Rioolaansluiting, Terras, Toilet.
Beschrijving
Bent u op zoek naar een woning waar u werkelijk niets meer aan hoeft te doen? Zoek dan niet verder! Aan de Mars 78 in Oostburg bieden wij deze schitterende twee-onder-een-kapwoning aan. Met een gloednieuwe tegelvloer voorzien van vloerverwarming, strak stucwerk, een moderne badkamer en toilet is de basis van dit huis perfect. Tel daar vier ruime slaapkamers, airco, een vernieuwde voortuin en eigen oprit met inpandige, stenen garage voorzien van elektrische poort en een heerlijke overkapping bij op en u heeft uw droomhuis gevonden.
De ligging van deze woning is ideaal, aan de rand van het centrum van Oostburg. Diverse voorzieningen zijn vlakbij, waardoor u alles binnen handbereik heeft.
INDELING
Begane grond: U komt binnen in de hal waar direct de frisse afwerking opvalt. Hier vindt u het recent vernieuwde toilet, de meterkast en de trapopgang. Via een prachtige, zwarte stalen deur stapt u de woonkamer binnen. Wat een ruimte en wat een licht! De begane grond is volledig voorzien van een nieuwe, moderne tegelvloer met vloerverwarming in de woonkamer en keuken. De wanden en plafonds zijn voorzien van strak nieuw stucwerk, wat zorgt voor een moderne uitstraling.
De open keuken is in een hoekopstelling geplaatst en van alle gemakken voorzien, waaronder een nieuwe vaatwasser, afzuigkap en combi-oven. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken. Vanuit de bijkeuken heeft u inpandig toegang tot de ruime garage. Ideaal voor opslag, hobbyruimte of het parkeren van de auto.
Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Ook deze verdieping is recent aangepakt en voorzien van een nieuwe, doorlopende tegelvloer. De "master bedroom" is royaal van opzet. De badkamer is een echte eyecatcher: volledig vernieuwd en luxe uitgevoerd met een inloopdouche, een tweede toilet en een badkamermeubel met dubbele wastafel.
Tweede verdieping: Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. Hier bevindt zich een vierde slaapkamer en een separate bergruimte. Daarnaast is de tweede verdieping ook zeer geschikt als kantoor- of hobbyruimte.
Buitenruimte: De voortuin is recent opnieuw aangelegd en de oprit is vernieuwd, waardoor er altijd plek is voor uw auto op eigen terrein met laadpaal voor elektrische auto. De garage is voorzien van een nieuwe, elektrische poort. De achtertuin is de perfecte plek om te ontspannen. Er is naast het gazon een terras een fraaie overkapping aanwezig , waardoor u al in het voorjaar heerlijk buiten kunt zitten.
Bijzonderheden:
- Royale, instapklare, recent gemoderniseerde 2-onder-1-kapwoning;
- Luxe afwerking met strak stucwerk, stalen binnendeur en nieuwe vloeren;
- Recent vernieuwd toilet en nieuwe badkamer;
- Vier slaapkamers;
- Voorzien van airco;
- Inpandige garage met elektrische poort en eigen oprit;
- Vernieuwde voortuin en goed georiënteerde achtertuin op het zuiden.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 379.000 k.k.
- Aangeboden sinds
- 25-11-2025
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Inhoud
- 525 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Geschakelde 2-onder-1-kapwoning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1992
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Zolder
- Internetaansluiting
- Rioolaansluiting
- Terras
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (209 m², gelegen op het zuiden)
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing, Vloerisolatie, Dakisolatie, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- CV-ketel
- Energielabel
- C
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
Garage
- Aanwezig
- Ja