- 127 m²
- 4 kamers
- 1977
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 7 juli 2026 aangeboden door Versluijs Makelaardij;
- De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1977 en ligt in de buurt Oostburg in Oostburg;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Internetaansluiting, Buitenzonwering, Rolluiken, Douche, Schuifdeuren, Bergruimte, Toilet.
Beschrijving
Heerlijk vrijstaand wonen met een slaapkamer beneden, fijne tuin en het Groote Gat om de hoek
Heerlijk vrijstaand wonen met een slaapkamer beneden, fijne tuin en het Groote Gat om de hoek
Op een fijne plek in Oostburg staat deze vrijstaande woning met een rustige uitstraling, een goede indeling en verrassend veel wooncomfort. De woning biedt volop mogelijkheden voor wie graag gelijkvloers wil wonen, maar ook voor gezinnen die de extra ruimte op de verdieping goed kunnen gebruiken. De tuin rondom, de inpandige garage en de ligging vlak bij het Groote Gat maken dit tot een heerlijk compleet huis.
Perceelgrootte: 499 m².
Bouwjaar: ca. 1977
Energielabel: aangevraagd
3 Slaapkamers.
De woning ligt in een gewilde, rustige woonwijk van Oostburg. Op korte afstand wandel je zo richting het Groote Gat en de dijk, waar je geniet van groen, water, vogels en de rust van het Zeeuws-Vlaamse landschap. Tegelijkertijd woon je dichtbij de voorzieningen van Oostburg, waardoor comfort en natuur hier mooi samenkomen.
Via de entree kom je binnen in de hal met toilet met fonteintje, de meterkast en de trap naar de verdieping. De indeling voelt meteen logisch en prettig aan. Alles ligt goed ten opzichte van elkaar, waardoor de woning praktisch is in het dagelijks gebruik.
De woonkamer is ruim en licht, met een fijne verbinding naar de tuin. Door het voor- en zijraam en de schuifpui valt het daglicht prettig naar binnen. Ook loop je van de leefruimte zo het terras op. Hier ontstaat een heerlijke verbinding van binnen met buiten en met zicht op het groen rondom het huis.
De keuken is uitgevoerd met inbouw apparatuur, en sluit goed aan op de dagelijkse woonbehoefte.
De bijkeuken biedt plaats aan de (vaat-)wasmachine en vormt een praktische overgang naar de garage en buitenruimte.
Op de begane grond bevindt zich tevens een mooie eerste slaapkamer met bergkast en een eigen badkamer. Deze is voorzien van een douchecabine en een wastafel. Praktisch, overzichtelijk en mooi van afmeting.
Hierdoor is gelijkvloers wonen hier uitstekend mogelijk. Dat maakt de woning extra aantrekkelijk voor senioren of voor wie toekomstgericht wil wonen.
De inpandige L-vormige garage van circa 30 m² is een grote plus. Door de lichtkoepel is er prettig daglicht aanwezig. Verder beschikt de garage over een kunststof achterdeur en een elektrische roldeur, waardoor parkeren, klussen en opbergen hier allemaal comfortabel samenkomen.
De ruimtes zijn verrassend bruikbaar en bieden volop mogelijkheden voor slapen, werken of extra bergruimte.
Op de verdieping kom je op de overloop met toegang tot een inloopkast.
Door het plaatsen van een dakkapel zou je hier ook een douche met toilet kunnen creëren.
Er is een royale tweede slaapkamer met bergruimte achter de knieschotten en een wastafel. Aansluitend bevindt zich een berging die eventueel als dressroom kan worden ingericht. Hier staat ook de cv-ketel opgesteld.
Daarnaast is er nog een derde slaapkamer met bergruimte achter de knieschotten.
Deze is groot genoeg om op te splitsen, zodat een 4e slaapkamer zelfs tot de mogelijkheden behoort.
De verdieping heeft potentie voor meerdere indelingen.
De tuin rondom de woning is fraai aangelegd en voelt verzorgd en groen aan.
Aan de achterzijde ligt de tuin op het zuidoosten, met een royaal terras op het zuiden en een zonnescherm. Hier geniet je van de zon, de stilte en een fijne beschutte sfeer.
Ook de zijtuinen en voortuin zijn netjes aangelegd.
De oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein voor twee auto’s, waarvan één overdekt in de inpandige garage.
Alles rondom de woning is ruim opgezet en goed bereikbaar.
De woning beschikt over mooie geglazuurde dakpannen.
Daarnaast is de woning geheid op 20 palen, een waardevolle technische kwaliteit.
De woning is voorzien van dakisolatie en muurisolatie. De muren zijn geïsoleerd met glaswol en er zijn geïsoleerde dakplaten toegepast.
Er zijn hardhouten kozijnen met dubbel glas.
Eén slaapkamer beschikt over kunststof kozijnen met dubbel glas.
De slaapkamer links boven en de tuindeur is nog voorzien van enkel glas.
Er zijn diverse rolluiken aanwezig, wat zorgt voor comfort, privacy en zonwering.
Natuurlijk heeft het terras een groot zonnescherm.
Verwarming en warm water worden verzorgd door een HR-combiketel van het merk Remeha uit 2003.
De meterkast is uitgerust met 5 groepen en een 3-fase aansluiting.
Wij hebben een brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360 gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 489.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 3.850
- Aangeboden sinds
- 07-07-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- Per direct
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 499 m²
- Inhoud
- 595 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Vrijstaande woning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 2
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Glasvezelaansluiting
- Internetaansluiting
- Buitenzonwering
- Rolluiken
- Douche
- Schuifdeuren
- Bergruimte
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (156 m², gelegen op het zuidoosten)
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dakisolatie, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (Gas, uit 2003, Eigendom)
- Energielabel
- D
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
Garage
- Aanwezig
- Ja
Voorzieningen in de buurt
-
Scalda Orion Oostburg School4 min. | 297 m
-
Basisschool Sint Bavo School10 min. | 779 m
-
Openbare Basisschool de Berenburcht School10 min. | 803 m
-
Zwin College School20 min. | 1589 m
-
Bredestraat, Oostburg Bushalte10 min. | 830 m
-
Philipsweg, Oostburg Bushalte11 min. | 888 m
-
Watertoren, Oostburg Bushalte12 min. | 954 m
-
Ledelplein, Oostburg Bushalte15 min. | 1184 m
-
Ziekenhuis, Oostburg Bushalte22 min. | 1763 m
-
Brugsevaart, Oostburg Bushalte22 min. | 1800 m