Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

de Duinen 413

Bekijk kaart
3253 MR Ouddorp (Ouddorp klepperstee klarebeek)
€ 495.000 k.k.
  • 90 m²
  • 4 kamers
  • 2016

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3 maanden aangeboden door Hameeteman;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2016 en ligt in de buurt Ouddorp klepperstee klarebeek in Ouddorp;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Mechanische ventilatie, Douche, Schuifdeuren, Toilet.

Beschrijving

Binnen het prachtige park Ouddorp Duin mogen wij u deze zespersoons recreatievilla aanbieden. De villa heeft een centrale ligging op het park, waardoor u op relatief korte afstand bent van de receptie en de voorzieningen. Ook is er bij deze villa GEEN verhuurverplichting van toepassing, en dus volledig gericht op eigen gebruik. Dit geeft u de vrijheid om de woning geheel naar eigen smaak en wens in te richten. Bovendien is er geen BTW van toepassing.

Ouddorp Duin is een ruim opgezet recreatiepark aan de Noordzeekust. Op het park zijn vele voorzieningen zoals een zwembad, diverse speeltuinen, een supermarkt, gezellige horeca en een theater. Hiermee ontstaat een ideaal verblijf in combinatie met het volledig eigen gebruik van deze prachtige strandvilla!

Middels de duinpaden komt u bij de villa aan, waar ruime parkeergelegenheid is op eigen terrein. Binnenkomst in de ruime entree met hier de trapopgang, de toiletruimte en de meterkast. Vervolgens de toegang tot de ouderslaapkamer en de woonkamer. Bij de hoofdslaapkamer is een douche en-suite gesitueerd. De woonkamer is door de raampartij zeer licht en er is middels de schuifpui direct toegang tot het brede zonneterras. De living is voorzien van een luxe keuken met inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, een gaskookplaat met afzuigkap en een koel-vriescombinatie.

Op de eerste verdieping is er vanaf de overloop toegang tot de twee ruime tweepersoons slaapkamers en tot de badkamer. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ligbad, wastafel en hangend toilet.

De woning is volledig omgeven door een duintuin met gebiedseigen beplanting, het zonneterras beschikt over een tuinmuur zodat een ideale beschutte zitplaats is ontstaan. De inpandige berging is buitenom te bereiken, hier is de opstelplaats van de cv-ketel en de wasmachineaansluiting.

  • Perfect geoutilleerd park met diverse voorzieningen
  • Comfortabele woning met hoogwaardige afwerking
  • GEEN verhuurverplichting, volledig gericht op EIGEN GEBRUIK
  • Volledig naar eigen wens in te richten
  • Geen BTW van toepassing
  • Inventaris volledig ter overname
  • Centrale ligging binnen het park
  • Oplevering in overleg

Overdracht

Vraagprijs
€ 495.000 k.k.
Aangeboden sinds
08-10-2025
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
622 m²
Inhoud
335 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Villa
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2016
Ligging
Aan een park

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
  • Bad
  • Mechanische ventilatie
  • Douche
  • Schuifdeuren
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig
Tuinbeschrijving
tuin rondom
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Meld een probleem met deze woning