Klepperstee - Kievit 2 26
Bekijk kaart- 24 m²
- 3 kamers
- 2026
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 15 september 2026 aangeboden door AP Makelaardij;
- De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 2026 en ligt in de buurt Ouddorp klepperstee klarebeek in Ouddorp;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Mechanische ventilatie, Bergruimte.
Beschrijving
Een nieuwe cabin op een royale plek in Ouddorp, compleet uitgevoerd en klaar om direct van te genieten. Op Kievit 226 op De Klepperstee staat dit in 2026 geplaatste Klapkot voor vier personen, op een kavel van circa 290 m². De L-vorm en grote raampartijen zorgen voor een lichte, open leefruimte met een directe verbinding naar de houten vlonder en het groen rondom.
Binnen is de ruimte slim en volledig gelijkvloers ingedeeld, met een complete keuken en badkamer en twee afzonderlijk afsluitbare slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed. Vloerverwarming, split-airconditioning en HR++ beglazing zorgen voor comfort in ieder seizoen. De aangebouwde berging van circa 5,5 m² is meegenomen in het ontwerp en vormt één geheel met de cabin. Een complete vakantieplek om zelf van te genieten, met daarnaast de mogelijkheid tot verhuur via het park.
De leefruimte vormt het centrale deel van de cabin en biedt voldoende plaats om samen te eten en te ontspannen. Grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en bieden volop zicht op de groene omgeving. Via de deuren staat de leefruimte direct in verbinding met de houten vlonder. De houtafwerking, ronde details en vinyl vloer in visgraatmotief geven het interieur een warme en moderne uitstraling.
De cabin beschikt over twee afzonderlijk afsluitbare slaapkamers. De slaapkamer met tweepersoonsbed is vanaf twee zijden bereikbaar en biedt volop privacy. De tweede slaapkamer is voorzien van een stapelbed met twee slaapplaatsen en kan eveneens apart worden afgesloten. Daarmee biedt de cabin comfortabel plaats aan maximaal vier personen. Alles bevindt zich op één niveau, zonder trap of aparte slaapverdieping.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een volwaardige douche, toilet en wastafel. De wanden zijn afgewerkt in een rustige betonlook en de spiegel is voorzien van geïntegreerde infraroodverwarming. Aansluitend aan de leefruimte bevindt zich de keuken met een koelkast, kraan, spoelbak en vierpits inductiekookplaat. Zowel het werkblad als de keukenfronten zijn uitgevoerd in Terracotta Technical Matt. Het materiaal is kras- en hittebestendig en geeft de keuken een moderne, hoogwaardige uitstraling.
Ook technisch is de cabin ingericht voor comfortabel gebruik in ieder seizoen. De vloerverwarming zorgt op koelere dagen voor aangename warmte, terwijl de split-airconditioning zowel kan koelen als verwarmen. De ramen in de keuken en in de slaapkamer met tweepersoonsbed zijn voorzien van insectenhorren. Daarnaast wordt de cabin compleet opgeleverd met vaste verlichting, rolgordijnen en gordijnen.
Voor de buitenzijde is gekozen voor thermisch gemodificeerd Scandinavisch hout: een duurzame, stevige en onderhoudsarme afwerking. De massief houten kozijnen zijn uitgevoerd in Western Red Cedar en voorzien van HR++ beglazing. Deze materiaalkeuze versterkt de warme, natuurlijke uitstraling van de cabin.
De houten vlonder sluit direct aan op de cabin en vormt een fijne plek om buiten te eten, te ontspannen en van de omgeving te genieten. Met de deuren open lopen binnen en buiten eenvoudig in elkaar over. De aangebouwde berging van circa 5,5 m² is volledig meegenomen in het ontwerp en vormt één geheel met het Klapkot. Hier is praktische extra ruimte voor bijvoorbeeld fietsen, strandspullen en tuinmeubilair.
Kievit 226 ligt op deelgebied Kievit van De Klepperstee in Ouddorp. Het strand, de duinen en de natuur zijn vanuit hier dichtbij en de omgeving biedt volop mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. Ook op de eigen plek is het goed toeven, met alle ruimte om te genieten van het groen en het buitenleven.
Het park is 365 dagen per jaar toegankelijk, waardoor je in ieder seizoen van deze vakantieplek gebruik kunt maken. Dankzij de vloerverwarming en split-airconditioning is de cabin ook buiten de zomermaanden comfortabel. Daarnaast behoort verhuur via het park tot de mogelijkheden.
- Nieuw geplaatst in 2026 op deelgebied Kievit
- Kavel circa 290 m², Klapkot circa 24 m²
- Geschikt voor 4 personen met twee afsluitbare slaapkamers
- Aangebouwde berging van circa 5,5 m²
- Scandinavische houten gevelbekleding en Western Red Cedar kozijnen met HR++ glas
- Vloerverwarming en split-airconditioning
- Keukenblad en -fronten uitgevoerd in Terracotta Technical Matt
- Park 365 dagen per jaar toegankelijk en verhuur via het park mogelijk
- Parkkosten circa € 5.080,51 per jaar
- Geen overdrachtsbelasting
Overdracht
- Vraagprijs
- € 124.950 v.o.n.
- Prijs per m²
- € 5.206
- Aangeboden sinds
- 15-09-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Zeer goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 24 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 75 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Vrijstaande woning, Bungalow
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2026
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Mechanische ventilatie
- Bergruimte
Buitenruimtes
- Ligging
- Op het zuiden
- Toegang via achterom
- Niet aanwezig
- Beschrijving
- tuin rondom
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing, Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Klepperstee - Kievit
-
Klepperstee, Goeree-Overflakkee Bushalte3 min. | 237 m
Geen resultaten in deze categorie.
-
Surfschool & Shop Store17 min. | 1387 m
-
SPAR enjoy Convenience Store18 min. | 1431 m
-
Supermarkt Noordzeepark Supermarkt22 min. | 1753 m
-
ZomercafeWilz Coffee Shop1 min. | 80 m
-
Skål Coffee Shop2 min. | 126 m
-
Bistro Skål Coffee Shop2 min. | 146 m
-
Wilz Bar & Kitchen Coffee Shop5 min. | 411 m
-
Eetcafé Westduin Coffee Shop15 min. | 1228 m
-
Bij Marc Restaurant18 min. | 1476 m
-
Flammkuchen Restaurant23 min. | 1902 m
-
L.T.C. Ouddorp Sportcentrum16 min. | 1267 m
-
Landal Strand Resort Ouddorp Duin Sportcentrum16 min. | 1313 m
-
Tennis Center Sportcentrum16 min. | 1318 m
Geen resultaten in deze categorie.
-
Recreatiepark De Ridderstee Park7 min. | 580 m
-
Bungalowpark De Toekomst Park19 min. | 1528 m
-
De Dolphijn Park24 min. | 1959 m