- 149 m²
- 4 kamers
- 1965
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 23 juni 2026 aangeboden door RE/MAX WoonWens Makelaars;
- De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1965 en ligt in de buurt Fatima-villapark in Roosendaal;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Open haard, Rookkanaal, Douche, Dakraam, Toilet.
Beschrijving
Vrijstaand wonen op een fijne locatie in Roosendaal, met volop ruimte in en om het huis. Aan de rustige Schubertlaan staat deze vrijstaande woning met eigen oprit, garage en een tuin rondom. Een heerlijke plek voor wie comfortabel wil wonen en de woning geheel naar eigen smaak wil inrichten.
De woning beschikt over een praktische indeling met een lichte woonkamer en een aparte woonkeuken op de begane grond. Op de verdieping bevinden zich meerdere slaapkamers en een badkamer. Dankzij de aanwezige ruimte biedt de woning volop mogelijkheden voor gezinnen en thuiswerkers.
Rondom de woning ligt een ruime tuin met veel privacy, waar u kunt genieten van de zon en het buitenleven. De eigen oprit en garage zorgen daarnaast voor voldoende parkeergelegenheid en extra bergruimte.
De woning is gelegen in een rustige woonomgeving met winkels, scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen op korte afstand. Ook het centrum van Roosendaal en het NS-station zijn goed bereikbaar.
Via de entree komt u in de hal, die toegang biedt tot de licht ruime woonkamer en de riante woonkeuken.
Tevens zijn vanuit de hal het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping bereikbaar.
De eerste verdieping is bereikbaar via de trapopgang in de hal. Vanaf de overloop heeft u toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer waar tevens de aansluiting voor de wasmachine zit. Daarnaast bevindt zich hier de vaste trap naar de tweede verdieping.
De tweede verdieping biedt plaats aan een vierde slaapkamer en een multifunctionele ruimte, die zich uitstekend leent als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra bergruimte. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de cv-opstelling.
De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het noorden en biedt volop mogelijkheden om van het buitenleven te genieten. Vanuit de tuin heeft u tevens toegang tot de garage en de berging.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 485.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 3.255
- Aangeboden sinds
- 23-06-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 388 m²
- Inhoud
- 553 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Vrijstaande woning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 3
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Open haard
- Rookkanaal
- Douche
- Dakraam
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (30 m², gelegen op het zuiden)
- Tuinbeschrijving
- voortuin
- Achterom
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbele beglazing
- Verwarming
- CV-ketel, Open haard
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Daaldrop CW5 (Gas, uit 2009, Eigendom)
- Energielabel
- D
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Ja
Voorzieningen in de buurt
-
RK Basisschool O.L.V. van Fatima School10 min. | 830 m
-
Basisschool De Vlindertuin School14 min. | 1115 m
-
Jan Tinbergen College School15 min. | 1166 m
-
Nobertus College School21 min. | 1694 m
-
Rooms Katholieke Basisschool De Saffier School23 min. | 1888 m
-
OBS De Singel School24 min. | 1969 m
-
Professor Aalbersestraat, Roosendaal Bushalte6 min. | 462 m
-
Zwaanhoefstraat, Roosendaal Bushalte10 min. | 776 m
-
Lisztlaan, Roosendaal Bushalte10 min. | 792 m
-
Marconistraat, Roosendaal Bushalte10 min. | 822 m
-
Strausslaan, Roosendaal Bushalte12 min. | 915 m
-
Kalsdonksestraat, Roosendaal Bushalte14 min. | 1081 m
-
Van Beethovenlaan, Roosendaal Bushalte17 min. | 1360 m
-
Takspui, Roosendaal Bushalte18 min. | 1465 m
-
D-Dijk, Roosendaal Bushalte19 min. | 1522 m
-
Spoorstraat, Roosendaal Bushalte19 min. | 1549 m