Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Verkocht onder voorbehoud

Dalkruid 1

Bekijk kaart
3903 EV Veenendaal (Petenbos Oost)
€ 850.000 k.k.
  • 149 m²
  • 4 kamers
  • 1997

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door Burgland Makelaars Veenendaal;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1997 en ligt in de buurt Petenbos Oost in Veenendaal;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Alarm, Kabel TV, Dakkapel, Glasvezelaansluiting, Mechanische ventilatie, Buitenzonwering, Douche, Dakraam, Toilet.

Beschrijving

De genoemde prijs van € 850.000,- k.k. betreft een inzetprijs. Dit is het minimale openingsbod om met de verkoper in onderhandeling te kunnen treden. De vraagprijs bedraagt € 895.000,-- k.k.

Vrijstaand wonen is voor velen een wens, maar vrijstaand wonen in de wijk Petenbos is voor de meesten een droom! Vanaf nu is er in deze populaire woonwijk een vrijstaande woning beschikbaar. Als u het ons vraagt een absolute kans!

Allereerst omdat op korte afstand ligt van de op- en afritten van zowel de A12 als de A15. Dus wanneer u veel reist voor uw werk en/of omdat uw familie wellicht op afstand woont dan is dit een perfecte en uiterst centrale uitvalsbasis. Daarnaast ligt de woning op loopafstand van recreatiegebied Kwintelooyen en landgoed Prattenburg. Hier is het heerlijk wandelen of hardlopen, al dan niet met de hond. Maar ook de MTB'ers onder ons kunnen hier hun hart ophalen!

Verder is het centrum van Veenendaal gemakkelijk en snel te bereiken. Hier vindt u een uitgebreid voorzieningenaanbod, vele winkels, uiteenlopende horecafaciliteiten, een bibliotheek, een stadsmuseum maar ook uitgaansgelegenheden zoals een theater. In de wijk zelf is aanwezig een supermarkt, basisonderwijs en kinderopvang. En voortgezet onderwijs bevindt zich op enkele minuten fietsafstand. Kortom, op zo'n plek wilt u gewoon wonen!

Zeker als hier een vrijstaande woning beschikbaar komt die op een perceel van maar liefst 590 m2 ligt. Deze bovengemiddelde perceeloppervlakte vertaalt zich niet alleen in parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Vanwege deze perceeloppervlakte heeft de zonnige, fraai aangelegde achtertuin meerdere terrassen waardoor naar keuze de zon of juist de schaduw kan worden opgezocht. De woning zelf kenmerkt zich door de ruime vertrekken, heerlijk veel lichtinval en een goed onderhoudsniveau.

Gaat u mee, dan gaan we deze woning verder ontdekken bij de...

...Indeling
Begane grond: Voor u, als mogelijk toekomstige bewoner, staat de voordeur natuurlijk al open. Daardoor kijken we snel rond in de hal. Hier valt als eerste de trap met onderkwart en de vide op. Maar zeker ook de garderobenis. Een deur geeft toegang tot het keurige toilet met een fonteintje. Verder gelopen bereiken we de living. Deze living heef aan de voorzijde een erker. Naast het feit dat dat deze erker zorgt voor extra vierkante meters woonoppervlakte zorgt deze erker vooral voor nog meer licht. Aan de achterzijde, met een schuifpui naar de achtertuin, bevindt zich de eethoek met hiernaast de half-open keuken. Deze keukenopstelling is in een U-vorm geplaatst, heeft lichte fronten, een natuurstenen aanrechtblad en is verder voorzien van een inductie kookplaat, een afzuigkap, een vaatwasser, een combi-oven en een koelkast. In de bijkeuken, die een deur naar buiten en naar de garage heeft, is een praktische vaste kast geplaatst. En de wasmachine kan hier worden aangesloten. De garage heeft een loopdeur naar de achtertuin, een elektrisch bediende garagedeur en ook de CV-ketel bevindt zich hier. Vrij gemakkelijk kan er in een deel van de garage een werkkamer worden gerealiseerd.

Eerste verdieping: De overloop geeft allereerst toegang tot de hoofdslaapkamer aan de voorkant. Deze hoofdslaapkamer heeft een balkon en een inloopkast. Een inloopkast die u nog niet vaak zo groot heeft gezien. Aan de achterkant bevinden zich twee slaapkamers. Eén slaapkamer heeft twee dakvensters, de andere slaapkamer heeft een dakkapel. Deze dakkapel loopt door in de badkamer. Deze badkamer heeft een douchecabine, een toilet en een dubbele wastafel met een wastafelmeubel. Relatief eenvoudig kan er boven de garage slaapkamer worden toegevoegd.

Bergzolder: De bergzolder met stahoogte is vanaf de overloop met een vlizotrap te bereiken.

Buiten: Aan de voorzijde is er op eigen terrein parkeergelegenheid voor meerdere auto's. Een laadpaal is hier reeds aanwezig. In de achtertuin zijn meerdere terrassen en een prieeltje. Verder heeft de tuin tuinverlichting, meerdere elektra aansluitpunten en is er aan weerszijden van de woning een poort.

Overig: Zoals hiervoor aangegeven zijn er goede mogelijkheden tot het realiseren van een werkkamer en/of (een) extra slaapkamer(s). Omdat dit visueel te maken hebben wij hiervan een impressie alsmede twee plattegronden toegevoegd aan deze presentatie.

De plafonds van zowel de begane grond als eerste verdieping zijn allen gestuukt. De begane grond is volledig afgewerkt met een marmeren vloer met vloerverwarming. In de woning is een alarmsysteem aanwezig. Ook wordt er beschikt over 12 zonnepanelen. Het moment van opleveren dient in nader overleg te worden bepaald.

Overdracht

Vraagprijs
€ 850.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.705
Aangeboden sinds
05-01-2026
Status
Verkocht onder voorbehoud
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
684 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1997
Ligging
In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
  • Alarm
  • Kabel TV
  • Dakkapel
  • Glasvezelaansluiting
  • Mechanische ventilatie
  • Buitenzonwering
  • Douche
  • Dakraam
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Aanwezig (gelegen op het noordoosten)
Tuinbeschrijving
tuin rondom
Achterom
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha (Gas, uit 2020, Eigendom)
Energielabel
B

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning