Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Buitenhuizerweg 2 474

Bekijk kaart
1981 LK Velsen-Zuid (Zuid-Spaarndammerpolder)
€ 214.500 k.k.
  • 70 m²
  • 3 kamers
  • 2020

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door Luyten Makelaardij;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2020 en ligt in de buurt Zuid-Spaarndammerpolder in Velsen-Zuid.

Beschrijving

Luxe en duurzame recreatiewoning aan het water – L-Cube 474

Bent u op zoek naar een moderne, gelijkvloerse recreatiewoning die comfort en duurzaamheid combineert? Dan is L-Cube 474 precies wat u zoekt. Deze luxe woning is duurzaam gebouwd met een warmtepomp en zonnepanelen, wat zorgt voor een energiezuinige en milieuvriendelijke leefomgeving. De woning wordt volledig gemeubileerd en verhuurklaar aangeboden, inclusief complete inventaris.

De lichte, open woonruimte biedt een gezellige zithoek met een brede sfeerhaard die luxe en warmte toevoegt aan het stijlvolle interieur. Dankzij de raampartijen van vloer tot plafond geniet u volop van natuurlijk licht, wat de ruimte nog ruimer doet aanvoelen.

De moderne witte keuken blendt perfect in het interieur dankzij de greeploze kastjes en is voorzien van alle gemakken. Zo beschikt de keuken over een ingebouwde koelkast, ingebouwde oven, magnetron, design afzuigkap en een inductieplaat. Bovendien biedt de keuken voldoende opbergruimte, wat zowel praktisch als stijlvol is.

De woning beschikt over twee comfortabele slaapkamers, elk ingericht met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en wastafel, terwijl het toilet apart is voor extra gemak.

Buiten kunt u heerlijk ontspannen op het gemeubileerde terras met uitzicht op het water, een perfecte plek om te genieten van de rust en ruimte. Daarnaast heeft de woning een eigen parkeerplaats, zodat u altijd verzekerd bent van een plekje voor uw auto.

L-Cube 474 is de ideale combinatie van luxe, comfort en duurzaamheid, gelegen op een prachtige locatie aan het water.

Plan snel een bezichtiging en ontdek zelf de vele voordelen van deze woning!

Als u overweegt een vakantiehuis aan te schaffen voor eigen gebruik en verhuur, heeft u de vrijheid om te bepalen wanneer u de woning wilt gebruiken en wanneer deze beschikbaar is voor verhuur. Dit stelt u in staat om te genieten van uw vakanties wanneer het u uitkomt, terwijl u ook profiteert van een aantrekkelijk rendement. Bovendien zijn er diverse fiscale voordelen verbonden aan deze combinatie.

Met een persoonlijke link kunt u eenvoudig aangeven wanneer uw vakantiehuis beschikbaar is voor verhuur. Vanaf dat moment regelt de verhuurorganisatie van het park het volledige verhuurproces voor u, inclusief de schoonmaak. Als eigenaar ontvangt u vervolgens een aantrekkelijk percentage van het rendement, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over de praktische zaken.

Kenmerken:

Woonoppervlakte: 70 m2
Perceel: HUURGROND
Aantal personen: 4
Inclusief: inventaris
Bijzonderheden: sfeerhaard, warmtepomp, zonnepanelen en ligging aan het water

Over EuroParcs Buitenhuizen...

Ingeklemd tussen het strand en Amsterdam en midden in de natuur van recreatiegebied Spaarnwoude ligt EuroParcs Buitenhuizen. In dit vakantiepark vind je het beste van twee werelden: je verblijft hartje natuur en bent toch dicht bij bruisende steden.

Kies je voor een dagje strand of breng je je tijd liever door in het wervelende centrum van Amsterdam? Vanaf EuroParcs Buitenhuizen sta je in 20 minuten op het strand, maar in een half uur kun je ook in het centrum van Amsterdam zijn of op luchthaven Schiphol. Op een steenworp afstand liggen ook het gezellige Haarlem en Nationaal Park Zuid-Kennemerland. In dit avontuurlijke duinlandschap kun je eindeloos fietsen en wandelen. Grote kans dat je plots oog in oog staat met een damhert of Schotse hooglander!

Overdracht

Vraagprijs
€ 214.500 k.k.
Aangeboden sinds
09-10-2024
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
175 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Bungalow
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Ligging
  • Aan het water
  • Beschut gelegen

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Douche
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig
Tuinbeschrijving
tuin rondom
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Verwarming
Warmtepomp

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar
Meld een probleem met deze woning