- 149 m²
- 5 kamers
- 1932
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 25 augustus 2026 aangeboden door Iets Anders Makelaars;
- De 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1932 en ligt in de buurt Centrale deel in Winterswijk;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Mechanische ventilatie, Rolluiken, Douche, Dakraam, Schuifdeuren, Toilet.
Beschrijving
Soms kom je een woning tegen waar karakter, ruimte én een toplocatie perfect samenkomen.
Deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning aan de Laan van Hilbelink is daar een prachtig voorbeeld van. Achter de karakteristieke jaren '30 gevel gaat een royaal uitgebouwde woning schuil die verrassend veel leefruimte biedt. Met maar liefst vier slaapkamers én de mogelijkheid om dankzij de royale begane grond en de bestaande badkamer eenvoudig levensloopbestendig te wonen, is dit een huis dat met je meegroeit. Tel daar de onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen, de rolluiken aan de voorzijde, drie airco's en de super centrale ligging bij op, waarbij werkelijk alle voorzieningen van Winterswijk op loopafstand liggen, en je begrijpt dat dit een woning is die je gezien moet hebben. Benieuwd wat deze karaktervolle tweekapper nog meer te bieden heeft? Lees dan snel verder!
BINNENKIJKEN EN BELEVEN Via de voordeur stappen we de hal binnen. Hier valt direct de verzorgde afwerking op. Het ruime toilet met fontein bevindt zich om het hoekje, terwijl we de trapopgang naar boven voor nu nog even rechts laten liggen. Onder de trap ontdekken we een praktische kelderkast met daarin de vernieuwde meterkast, die met een ruime hoeveelheid groepen helemaal klaar is de volgende bewoners.
Vanuit de hal lopen we door naar de woonkamer met aan de voorzijde volop ruimte voor een sfeervolle zithoek. De plafonds zijn hier strak gestuct en de inbouwspots zorgen straks voor een moderne en sfeervolle afwerking. De airconditioning is een welkome aanvulling en houdt de zaak heerlijk koel!
Naar achteren toe loopt de woonkamer naadloos over in de speels ingedeelde halfopen keuken. Dankzij de opstelling aan beide zijden is de beschikbare ruimte optimaal benut en beschikt de keuken over alles wat je tijdens het koken wenst. De apparatuur is compleet, uitstekend onderhouden en de keuken verkeert in een bijzonder nette staat. Meerdere Light Tubes brengen op een speelse manier extra daglicht naar binnen, waardoor deze ruimte heerlijk licht aanvoelt.
De royale aanbouw vormt zonder twijfel het hart van de woning. Dankzij de comfortabele vloerverwarming is dit het hele jaar door een heerlijke plek om te verblijven. Hier is alle ruimte voor een grote eettafel waar familie en vrienden graag aanschuiven voor lange diners en gezellige avonden. Zodra de zon zich laat zien, schuif je de grote triple glazen schuifpui moeiteloos open en wordt de royale overkapping een natuurlijk verlengstuk van de leefruimte. Binnen en buiten vloeien hier prachtig in elkaar over.
Achter de keuken, maar ook rechtstreeks vanuit de eetkamer bereikbaar, bevindt zich een praktische tussenhal met een vaste kast. Hier hangen de Nefit-combiketel en is bovendien volop ruimte om de wasmachine en droger netjes uit het zicht te plaatsen.
De achtergelegen badkamer is vervolgens een aangename verrassing. Deze moderne ruimte oogt nog als nieuw en is stijlvol betegeld. Je beschikt hier over een breed wastafelmeubel met dubbele kraan, een royale douchehoek, een tweede toilet en een raam dat samen met de mechanische ventilatie zorgt voor een prettig binnenklimaat. De designradiator en het strakke spanplafond met ingebouwde spots maken het geheel helemaal af.
BOVEN ONTSPANNEN Via de trap bereiken we de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie fijne slaapkamers, stuk voor stuk voorzien van onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen en rolluiken. Twee slaapkamers beschikken bovendien over airconditioning, waardoor ook warme zomernachten aangenaam blijven. Een bijzonder extraatje vinden we op de overloop. Via een deur stap je zo het royale platte dak op. Een unieke plek met een leuk uitzicht richting "Oldschool" en “De Sociëteit”.
Via een vaste trap bereiken we vervolgens de tweede verdieping. Ook deze verdieping is keurig afgewerkt en biedt verrassend veel ruimte. Ze kan gemakkelijk dienstdoen als royale vierde slaapkamer, maar natuurlijk zijn ook een hobbyruimte, thuiswerkplek hier uitstekend denkbaar. Achter de knieschotten is volop praktische bergruimte aanwezig en de Velux dakramen zorgen voor veel daglicht en zijn handig uitgevoerd met elektrisch bedienbare rolluiken.
BUITEN GENIETEN Ook buiten weet deze woning te verrassen. Direct achter de woning bevindt zich een heerlijke, royale overkapping waar je met gemak tien maanden per jaar comfortabel buiten zit. Of je nu uitgebreid wilt ontbijten, lang wilt natafelen of gewoon wilt genieten van een goed boek; hier is het altijd heerlijk vertoeven. Zoek je liever het zonnetje op? Dan schuif je eenvoudig door naar het aangrenzende terras.
De onderhoudsvriendelijke en omsloten achtertuin biedt volop privacy en beschikt over een ruime schuur met elektrische kanteldeur. Via de achterom draai je fietsen moeiteloos naar binnen en ook de containers krijgen hier een nette, praktische plek uit het zicht. Juist die dagelijkse gemakken maken het wonen hier extra comfortabel.
En dan de ligging... Die is gewoonweg ideaal als je alle voorzieningen binnen handbereik wil hebben. Vanuit huis wandel je binnen enkele minuten naar het gezellige centrum van Winterswijk. Op zaterdag loop je even over de sfeervolle markt, waar de geur van versgebakken brood en een lekker visje je al snel tegemoetkomt. Supermarkten, speciaalzaken, gezellige terrassen, een breed winkelaanbod én het treinstation bevinden zich allemaal op loopafstand. De auto parkeer je bovendien gemakkelijk op de ruime parkeerplaats vlakbij de woning. Centraler dan dit wordt het bijna niet.
BELLEN EN BEKIJKEN
Je las het hierboven al: deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning combineert karakter, ruimte, comfort en een uitstekende ligging op een manier die je niet iedere dag tegenkomt. Dankzij de royale aanbouw, vier slaapkamers, de mogelijkheid om eenvoudig levensloopbestendig te wonen én de instapklare afwerking is dit een woning waar je jarenlang met veel plezier kunt wonen. Nieuwsgierig geworden en zelf de sfeer komen proeven? Bel met Iets Anders Makelaars voor een uitgebreide rondleiding en laat je verrassen door alles wat deze prachtige woning te bieden heeft. De notariële afhandeling van de verkoop vindt plaats via Hobbelink & Buitink notarissen.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 374.003 k.k.
- Prijs per m²
- € 2.510
- Aangeboden sinds
- 25-08-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Inhoud
- 559 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- 2-onder-1-kapwoning, Herenhuis
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Ligging
- In het centrum
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 3
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Mechanische ventilatie
- Rolluiken
- Douche
- Dakraam
- Schuifdeuren
- Toilet
Buitenruimtes
- Toegang via achterom
- Niet aanwezig
- Beschrijving
- achtertuin, voortuin, zijtuin
Energie
- Verwarming
- CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
- Cv-ketel
- Nefit
- Energielabel
- D
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Nee
Hoe is de omgeving?
Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine
-
Ruim restaurantaanbod -
Sport & recreatie nabij -
Uitstekend bereikbaar -
Breed winkelaanbod -
Dagelijkse voorzieningen nabij
Wie woont er in Centrale deel?
Gemiddelde leeftijd 48 jaar
Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden
Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Laan van Hilbelink
-
De Driemark, Winterswijk Bushalte2 min. | 99 m
-
Sellink, Winterswijk Bushalte12 min. | 933 m
-
De Peperbus, Winterswijk Bushalte12 min. | 942 m
-
Station, Winterswijk Bushalte12 min. | 996 m
-
Winterswijk, Winterswijk Treinstation13 min. | 1048 m
-
Pelkwijk, Winterswijk Bushalte16 min. | 1250 m
-
Wooldseweg, Winterswijk Bushalte16 min. | 1263 m
-
Kloetenseweg, Winterswijk Bushalte16 min. | 1290 m
-
Vredensehof, Winterswijk Bushalte20 min. | 1588 m
-
De Harmonie, Winterswijk Bushalte24 min. | 1933 m
-
SBAO School voor Speciaal Basisonderwijs De Korenburg School6 min. | 434 m
-
Basisschool St Jozef School12 min. | 956 m
-
Openbare Basisschool De Kolibrie School14 min. | 1157 m
-
Christelijke basisschool de Bataaf School15 min. | 1163 m
-
Vrije Basisschool De Esch School15 min. | 1206 m
-
Gerrit Komrij College School16 min. | 1257 m
-
Basisschool De Vlier School18 min. | 1414 m
-
Gerrit Komrij College ISK School18 min. | 1483 m
-
Openbare Basisschool Stegeman School19 min. | 1525 m
-
Daltonschool Wilhelmina School21 min. | 1713 m
-
De culinairetraiteur catering Convenience Store3 min. | 227 m
-
Zeeman Store4 min. | 286 m
-
Xenos Store4 min. | 293 m
-
Bafra Market Supermarkt4 min. | 300 m
-
C&A Store4 min. | 300 m
-
H&M Store4 min. | 314 m
-
BrainWash Store4 min. | 324 m
-
ONLY Store5 min. | 334 m
-
Bakkerij Vaags Store5 min. | 342 m
-
Scapino Store5 min. | 353 m
-
Wibra Store5 min. | 358 m
-
Wibra Winterswijk Winkelcentrum5 min. | 366 m
-
Kruidvat Store5 min. | 366 m
-
Plentyparts - Het onderdelenhuis Store5 min. | 368 m
-
Double U womenswear Store5 min. | 374 m
-
vanHaren Store5 min. | 376 m
-
Hair by Guney Store5 min. | 386 m
-
de duif Store6 min. | 419 m
-
PLUS Bruggers Supermarkt6 min. | 430 m
-
Winterswijks Winkelcentrum Winkelcentrum6 min. | 472 m
-
Gastrobar Blend 61 Restaurant4 min. | 258 m
-
Villa Mondriaan Coffee Shop4 min. | 271 m
-
Café-restaurant 't Weurden Restaurant4 min. | 280 m
-
De gegrilde kip Restaurant4 min. | 287 m
-
Mister Ende Fastfood4 min. | 309 m
-
Hesselink koffie Coffee Shop4 min. | 313 m
-
Café de Boemel Pub5 min. | 356 m
-
Cafe de Boemel Coffee Shop5 min. | 359 m
-
Swingcafé de Buurvrouw Coffee Shop5 min. | 366 m
-
Café de Buurvrouw Pub5 min. | 375 m
-
Domino's Fastfood5 min. | 377 m
-
Domino's Pizza Winterswijk Restaurant5 min. | 381 m
-
De Nachtwacht Restaurant5 min. | 397 m
-
Happy Grill Restaurant5 min. | 398 m
-
Hollandse Hits Festival Winterswijk Fastfood5 min. | 398 m
-
Restaurant Villaggio Restaurant5 min. | 403 m
-
Ristorante Villaggio Restaurant5 min. | 406 m
-
Compagnie Nieuwe Stijl Restaurant5 min. | 407 m
-
Il Caffè Coffee Shop6 min. | 444 m
-
La Promenade Restaurant6 min. | 445 m
-
100% Fitness Sportschool2 min. | 105 m
-
Roy's Gym Sportschool3 min. | 230 m
-
Fitstreet Winterswijk Sportschool4 min. | 300 m
-
W.Ij.V. Sportcentrum4 min. | 328 m
-
CrossFit Winterswijk Sportschool5 min. | 365 m
-
Personal Switch Sportschool7 min. | 522 m
-
Speeltuinvereniging Kreil Sportcentrum8 min. | 626 m
-
StudioFit Winterswijk Sportschool8 min. | 652 m
-
't Hilgelo Sportcentrum12 min. | 919 m
-
Annet Beweegt Sportschool12 min. | 967 m
-
hall Spoorzone Sportschool15 min. | 1176 m
-
Sporthal De Vliertuin Sportcentrum17 min. | 1389 m
-
Wenters Sports Club Sportschool18 min. | 1438 m
-
H. Jansen Assurantie Groep Sportschool19 min. | 1501 m
-
Benu Apotheek Apotheek5 min. | 372 m
-
Benu Apotheek5 min. | 380 m
-
Centrum Weeninkpad Ziekenhuis6 min. | 469 m
-
Etos Winterswijk - Misterstraat 13B Apotheek8 min. | 599 m
-
Kruidvat Apotheek8 min. | 628 m
-
Algemeen ziekenhuis Winterswijk Ziekenhuis10 min. | 792 m
-
Huisartsenpraktijk Doktershof Doctor10 min. | 794 m
-
Apotheek Watermolen B.V. Apotheek10 min. | 801 m
-
Voetzorg Winterswijk - Medisch Pedicure Kliniek11 min. | 871 m
-
Huisartsenpraktijk S D van Noort Doctor15 min. | 1213 m
-
T Elisabeth Winterswijk Ziekenhuis18 min. | 1490 m
-
Socorro Emergency Response Team Achterhoek (Foundation) Kliniek19 min. | 1546 m
-
Pronsweide 40 Jaar Ziekenhuis22 min. | 1821 m
-
Atelier Yoannah Doctor22 min. | 1826 m
-
Notaristuin Park7 min. | 501 m
-
Scholtenbrug Park9 min. | 687 m
-
Speeltuinvereniging Hakkelerkamp Park10 min. | 772 m
-
Vrijheidspark Park10 min. | 812 m
-
Terras De Burgemeester - Vrijheidspark Winterswijk Park10 min. | 812 m
-
Landgoed Gossink Park11 min. | 872 m
-
Speeltuinver. Kindervreugd de Totempaal Park15 min. | 1188 m
-
Huininkmaatbos Park16 min. | 1308 m
-
De Vrees Park17 min. | 1369 m
-
Park Achterhoek Park18 min. | 1452 m