Lighthouse Property Services B.V.

Haarlem

Woningverhuur en woningverkoop in Haarlem en omgeving

Ons actuele aanbod

Over ons

Lighthouse Property Services heeft allround ervaring op de woningmarkt in Zuid-Kennemerland en Haarlemmermeer. U kunt rekenen op onze deskundige begeleiding bij zowel het verhuren of verkopen van uw woning als bij het kopen of huren van een woning.

Renée Hanssen en Alison Mills (zelf een Britse expat) hebben samen jarenlange ervaring met het bemiddelen op de woningmarkt in de regio’s Zuid-Kennemerland en Haarlemmermeer.

Wij zijn er trots op dat wij in deze jaren een groot, tevreden klantenbestand hebben opgebouwd. De achtergrond van onze klanten is divers: vertrekkende of terugkerende expats en repats, (medewerkers van) internationale bedrijven en particulieren.

Wij staan bekend om onze klantgerichtheid, flexibele manier van werken en om onze gedegen kennis van de omgeving en met name van de (huur)woningmarkt. Onze klanten bevelen onze diensten dan ook graag aan anderen aan.

Laat Lighthouse Property Services ook u begeleiden en word een van onze tevreden klanten.

Wie zijn wij?

Alison Mills

Makelaar

Renée Hanssen

Makelaar

Onze nieuwste woningen

Tafelbergstraat 18

€ 2.950 per maand

Verspronckweg 150 D 40

€ 2.100 per maand

Verspronckweg 150 C 20

€ 2.897 per maand

Kalorama 21

€ 535.000 k.k.

Nassauplein 51

€ 2.500 per maand

Klarenbeekstraat 54

€ 2.200 per maand

Peltenburgstraat 19

€ 2.550 per maand

Amstelveenseweg 920 C

€ 2.750 per maand

Verspronckweg 150 B 08

€ 1.920 per maand

Onze vestiging