Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Appartement Van Eeghenstraat 44 1 in Amsterdam

Bekijk kaart
1071 GJ (Museumkwartier)
€ 3.150 per maand
  • 67 m²
  • 3 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Fijn 3-kamer appartement van circa 67 m² voorzien van een Frans balkons gericht op het zuidoosten en een balkon van circa 8m² gericht op het noordwesten. Om de hoek van het Vondelpark is deze woning perfect gesitueerd in het prachtige Museumkwartier. Het appartement beschikt over een energielabel A.

NIET VOOR DELERS
Op verzoek van de verhuurder is het niet mogelijk om deze woning beschikbaar te stellen aan delers. Onder delers wordt verstaan studenten en/of vrienden of vriendinnen die de woning gezamenlijk huren. Ook het samenwonen van 2 of meer (hoogopgeleide) werkende personen is niet mogelijk. Een stel, een echtpaar of een gezin komt wel in aanmerking voor deze woning.

DE INDELING
Middels het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree van het appartement op de eerste etage. De ruime hal geeft toegang tot alle vertrekken van het appartement. Aan de voorzijde treft u de ruime woonkamer met een luxe open keuken. De greeploze keuken is voorzien van een 4-pits inductie kookplaat met ingebouwde afzuiger, een ijskast, vriezer, vaatwasser, combi oven/magnetron en een natuur stenen werkblad. Alle keukenapparatuur is van het merk AEG. Centraal in het appartement treft u de royale badkamer. De badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel met opberglades, badkamerspiegel en een designradiator. Het toilet bevindt zich in een separate ruimte. Via de woonkamer/keuken bereikt u de separate wasruimte met een aansluiting voor een wasmachine.

Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich de twee slaapkamers. De eerste slaapkamer meet ca. 12,4 m² (3,18 m x 3,88 m) en de tweede slaapkamer ca. 7,5 m² (3,63 m x 2,06 m). Via beide slaapkamers heeft u toegang tot een ruim balkon gelegen op het noordwesten van ca. 8 m².

DE LIGGING
De woning bevindt zich in het hart van het Museumkwartier. De woning ligt echt naast het Vondelpark, in de directe nabijheid van het Museumplein en diverse luxe winkelstraten (o.a. Cornelis Schuytstraat, P.C. Hooftstraat en Van Baerlestraat). Cultureel zit u ook op een toplocatie met Het Concertgebouw om de hoek net als de internationaal befaamde musea: het Rijks-, Stedelijk- en Van Gogh Museum. Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de Albert Hein op het Museumplein of Marqt op de Overtoom. Het appartement is uitstekend bereikbaar met het openbaarvervoer (trams en bussen) en met de auto bent u via de diverse uitvalswegen zo op de Ringweg A-10, A-2, A-4 en luchthaven Schiphol.

HET ONDERHOUD
Het betreft een gerenoveerd appartement (renovatiejaar 2021). Alle wanden zijn destijds netjes gestuukt en gesaust, de keuken, het sanitair en de elektra zijn volledig vernieuwd en de woning is voorzien van een prachtige visgraat parketvloer. Het gehele appartement is voorzien van dubbel glas en de woning (vloerverwarming) en het water worden verwarmd door een warmtewisselaar. Tot slot is het appartement voorzien van zowel onder- als overgordijnen, vitrage en opbouwspots.

BIJZONDERHEDEN
-Niet voor delers of studenten geschikt;
-Geen garantstelling;
-Huurprijs is excl. G/W/L;
-Waarborgsom van 2 maanden;
-Minimale huurtermijn is 1 jaar;
-Voor dit object geldt een inkomenseis met als uitgangspunt een bruto maandinkomen van minimaal 4x de netto huurprijs.

Overdracht

Huurprijs
€ 3.150 per maand
Prijs per m²
€ 47
Aangeboden sinds
11-08-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
In overleg
Contractvorm
Onbepaalde tijd
Borg
€ 6.300
Interieur
Gestoffeerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
200 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1897
Ligging
Aan een rustige weg

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
  • Bad
  • Frans balkon
  • Mechanische ventilatie
  • Douche
  • Toilet
  • Wasruimte

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
Warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
A

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Van Eeghenstraat

  • Van Baerlestraat, Amsterdam Treinstation
    5 min. | 368 m
  • Concertgebouw, Amsterdam Treinstation
    7 min. | 557 m
  • Cornelis Schuytstraat, Amsterdam Treinstation
    8 min. | 596 m
  • Museumplein, Amsterdam Treinstation
    8 min. | 613 m
  • Eerste Constantijn Huygensstraat, Amsterdam Treinstation
    11 min. | 849 m
  • Overtoom Bushalte
    12 min. | 916 m
  • Overtoom/ 1e C. Huygensstraat, Amsterdam Treinstation
    12 min. | 957 m
  • Overtoom, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 959 m
  • Leidseplein, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 991 m
  • Emmastraat, Amsterdam Bushalte
    13 min. | 1028 m
Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten