Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+
Advertentie gearchiveerd

Te huur: Appartement George Gershwinlaan in Amsterdam

Bekijk kaart
1082 MT (Zuidas)
€ 6.500 per maand
  • 153 m²
  • 3 kamers
  • Gestoffeerd

Vergelijkbaar in de omgeving

Valeriusstraat 272 H

1075GN Amsterdam (Willemspark)
€ 6.300 per maand

Eerste Helmersstraat

1054DR Amsterdam (Helmersbuurt)
€ 6.500 per maand

Pieter de Hoochstraat 12 H

1071EE Amsterdam (Museumkwartier)
€ 6.500 per maand

Koningslaan 39

1075AB Amsterdam (Willemspark)
€ 5.950 per maand

Gerrit van der Veenstraat

1077EE Amsterdam (Apollobuurt)
€ 5.750 per maand

Valeriusstraat 250 3

1075GL Amsterdam (Willemspark)
€ 5.750 per maand

Lauriergracht 109 6

1016RJ Amsterdam (Jordaan)
€ 6.000 per maand

Willemsparkweg 117 2

1071GW Amsterdam (Museumkwartier)
€ 5.500 per maand

Daslookstraat

1171ZH Badhoevedorp (Badhoevedorp Bouwlust)
€ 6.000 per maand

Keizersgracht

1017EE Amsterdam (Grachtengordel-Zuid)
€ 5.500 per maand

Beschrijving

Prachtig en luxe turn-key appartement van 153m2 gelegen in het appartementencomplex "De George" op de Zuidas.
Luxe afwerking, groot terras op het zuiden aan de Boelegracht en een parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage.
"The George" is onder architectuur gebouwd en dit jaar opgeleverd. Het gebouw kenmerkt zich door veel groene en duurzame voorzieningen.

LAY-OUT:
De woning is gelegen op de derde verdieping, bereikbaar met lift of trappenhuis. Entree, ruime hal met bergruimte, wasruimte en separaat toilet.
Lichte woonkamer met ingebouwde tv en kast met Sonos systeem. Eetgedeelte en mooie open keuken voorzien van alle apparatuur. De keuken is voorzien van een koelkast, vriezer, oven magnetron combi, wijnkoelkast, Bora kookplaat en tv.
Via de gang bereikt u het andere deel van het appartement met de slaap- en badkamers. De hoofdslaapkamer is voorzien van inbouwkasten, tweepersoonsbed, tv en een badkamer met inloopdouche, handdoekradiator en wastafel met meubel.
Tweede slaapkamer met tweepersoonsbed en inbouwkasten.
Aparte badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet, wastafel met meubel en handdoekradiator.
Het gehele appartement is voorzien van een PVC vloer.
Aparte berging in de onderbouw.

OMGEVING:
Deze woning is gelegen in de Amsterdamse Zuidas. De Zuidas is een van de snelst groeiende woonwijken van Amsterdam. De mix van internationale bedrijvigheid en ruimte voor wonen en vrije tijd heeft dit gebied met succes tot een kosmopolitische locatie gemaakt. De gemeente stelt hoge eisen aan duurzaamheid en architectuur. Dit zie je terug in de openbare ruimte met veel bomen, fietsvoorzieningen en waterpartijen.
Er zijn tevens veel restaurants te vinden, zoals Gustavino, La Mesa, De Japanner en The Breakfast Club. Ook zijn er diverse gyms zoals Clubsportive en Vondel Gym.
De Zuidas ligt in het hart van Amsterdam Zuid, een gewilde wijk met aan de ene kant het historische stadscentrum en aan de andere kant diverse recreatiegebieden. De RAI, Vrije Universiteit Amsterdam en het VU medisch centrum liggen allemaal om de hoek. Ook de ringweg A10 is vlakbij. Station Zuid is op loopafstand, waarvandaan u de trein, metro, tram en diverse bussen kunt nemen. De luchthaven Schiphol is met de trein binnen 7 minuten te bereiken.
Er zijn tal van bars, restaurants, sportfaciliteiten, winkels op de Zuidas. Ook de chique Cornelis Schuytstraat en Beethovenstraat zijn nabij gelegen. Op de Zuidas is ook een Albert Heijn supermarkt voor uw dagelijkse boodschappen. Als alternatief loop je naar het Gelderlandplein, waar je een nog breder scala aan voorzieningen vindt.

Bijzonderheden:

  • Luxe appartement op de Zuidas;
  • Woonoppervlak 153 m2;
  • Groot terras op het zuiden;
  • Twee slaapkamers en twee badkamers;
  • Ondergrondse parkeergarage;
  • Minimale huurtermijn 12 maanden;
  • Huurprijs € 6.500, - per maand incl. servicekosten, excl. utilities;
  • Twee parkeerplaatsen optioneel te huur €300,- per parkeerplaats;
  • Waarborgsom € 13.000, -;
  • Beschikbaar in overleg.

Disclaimer:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verhuurder. Wij adviseren je een deskundige (VBO-)makelaar in te schakelen die je begeleidt bij het aanhuurproces. Indien je specifieke wensen hebt omtrent de woning, adviseren wij je deze tijdig kenbaar te maken aan jouw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien je geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht je jezelf volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de VBO-voorwaarden.

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
153 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Ligging
Nabij het openbaar vervoer

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
  • Lift
  • Bad

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van George Gershwinlaan

  • Willem van Weldammelaan, Amsterdam Bushalte
    2 min. | 122 m
  • Gustav Mahlerplein, Amsterdam Bushalte
    5 min. | 366 m
  • Hogewerf, Amsterdam Bushalte
    5 min. | 399 m
  • Amsterdam Zuid, Amsterdam Treinstation
    8 min. | 625 m
  • Gelderlandplein Noord, Amsterdam Bushalte
    8 min. | 652 m
  • Zuid, Amsterdam Treinstation
    9 min. | 682 m
  • Benjamin Brittenstraat, Amsterdam Bushalte
    9 min. | 704 m
  • Gelderlandplein NO, Amsterdam Bushalte
    10 min. | 789 m
  • De Boelelaan / VU, Amsterdam Bushalte
    10 min. | 797 m
  • Oldengaarde, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 915 m
  • Parnassusweg, Amsterdam Treinstation
    12 min. | 916 m
  • Station Zuid, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 940 m
  • Gelderlandplein Oost, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 961 m
  • Arent Janszoon Ernststraat, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 968 m

Veeg omlaag om te sluiten

Ontvang het nieuwste woningaanbod
Actieve filters
  • Amsterdam
  • Appartement
  • Prijs vanaf € 6.000

De afgelopen 5 dagen zijn er 2 nieuwe woningen voor jouw zoekopdracht bij gekomen.