Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+
Advertentie gearchiveerd

Te huur: Appartement Sumatrastraat in Den Haag

Bekijk kaart
2585 CS (Archipelbuurt)
€ 2.800 per maand
  • 103 m²
  • 4 kamers
  • 1909

Vergelijkbaar in de omgeving

Nieuwe Uitleg 28

2514BR Den Haag (Voorhout)
€ 2.745 per maand

Rederserf 264

2586KJ Den Haag (Scheveningen Badplaats)
€ 2.750 per maand

Bocht van Guinea

2515MA Den Haag (Huygenspark)
€ 2.895 per maand

Spui 12

2511BS Den Haag (Uilebomen)
€ 2.850 per maand

Balistraat

2585XM Den Haag (Archipelbuurt)
€ 2.650 per maand

Johannes Camphuijsstraat

2593CX Den Haag (Bezuidenhout-Oost)
€ 2.750 per maand

Spui 12

2511BS Den Haag (Uilebomen)
€ 2.950 per maand

Spui 12

2511BS Den Haag (Uilebomen)
€ 2.950 per maand

Gedempte Gracht

2512AM Den Haag (Zuidwal)
€ 2.600 per maand

Rijklof van Goensstraat 58

2593EJ Den Haag (Bezuidenhout-Oost)
€ 2.850 per maand

Beschrijving

Welkom in deze uitstekend gerenoveerde dubbele bovenwoning, gelegen in de geliefde en karakteristieke Archipelbuurt. Deze sfeervolle woning combineert authentieke details met modern wooncomfort en beschikt over maar liefst drie slaapkamers. De woning is ideaal gelegen op loopafstand van de gezellige Bankastraat, waar u terecht kunt voor een breed aanbod aan winkels, speciaalzaken, restaurants en sfeervolle terrassen. Ook de Scheveningse Bosjes, het strand van Scheveningen en het bruisende centrum van Den Haag bevinden zich op korte afstand. Dankzij de gunstige ligging zijn zowel de uitvalswegen als het openbaar vervoer uitstekend bereikbaar.

Indeling
Entree op de begane grond met trap naar de eerste verdieping. Hier komt u uit in de hal met een modern toilet en fonteintje. Vanuit de hal bereikt u de royale L-vormige woon- en eetkamer (ca. 10,40 x 4,90 / 3,10 m), een heerlijke leefruimte met veel natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. De karakteristieke glas-in-loodramen in de bovenlichten geven de woning extra sfeer en charme.

Aan de achterzijde bevindt zich de moderne open keuken, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, vaatwasser, combimagnetron en een koelkast met vriesvak. De open indeling zorgt voor een prettige verbinding tussen de keuken en de woonruimte, waardoor deze verdieping zich uitstekend leent voor zowel ontspannen als gezellig tafelen met familie en vrienden.

Op de tweede verdieping (let op; via steile, typisch Hollandse trap!) geeft de ruime overloop toegang tot drie comfortabele slaapkamers. De royale hoofdslaapkamer aan de achterzijde beschikt over een grote ingebouwde kledingkast en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en extra meubilair. De twee slaapkamers aan de voorzijde zijn dankzij de extra Velux-dakramen heerlijk licht en uitstekend geschikt als slaap-, werk- of logeerkamer.

De stijlvolle badkamer is ruim opgezet en voorzien van een ligbad, een separate inloopdouche en een wastafel met moderne designkranen. Daarnaast bevindt zich op de overloop een separaat hangend toilet, wat extra comfort biedt voor bewoners en gasten.

Via een vlizotrap is de ruime, geïsoleerde bergzolder bereikbaar. Deze praktische extra ruimte is ideaal voor het opbergen van koffers, seizoensspullen en andere zaken die u niet dagelijks nodig heeft.

Met zijn royale woonoppervlakte, praktische indeling, karakteristieke details en uitstekende ligging is deze woning een ideale plek voor wie comfortabel wil wonen in één van de mooiste buurten van Den Haag.

Bijzonderheden

Woonoppervlakte ca. 103 m²
Gestoffeerd
Parketvloer op de eerste verdieping
Geen huisvestingsvergunning vereist
Minimale huurperiode van 12 maanden
NIET GESCHIKT VOOR WONINGDELERS OF STUDENTEN
Huisdieren zijn niet toegestaan
Huurprijs is exclusief gas, water, elektra, internet en televisie
Per direct beschikbaar

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
356 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1909

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
3
Woonlagen complex
2
Voorzieningen
  • Bad
  • Douche
  • Toilet

Energie

Energielabel
D

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Sumatrastraat

  • Bankaplein, Den Haag Bushalte
    5 min. | 337 m
  • Nassauplein, Den Haag Bushalte
    5 min. | 348 m
  • Laan Copes van Cattenburch, Den Haag Treinstation
    7 min. | 515 m
  • Riouwstraat, Den Haag Treinstation
    7 min. | 558 m
  • Kerkhoflaan, Den Haag Bushalte
    8 min. | 630 m
  • Javabrug, Den Haag Treinstation
    11 min. | 834 m
  • Javastraat, Den Haag Bushalte
    11 min. | 850 m
  • Koninginnegracht Bushalte
    11 min. | 912 m
  • Groenhovenstraat, Den Haag Bushalte
    12 min. | 994 m
  • Alexanderplein, Den Haag Bushalte
    13 min. | 1007 m
  • Madurodam, Den Haag Bushalte
    14 min. | 1096 m
  • Oostduinlaan, Den Haag Bushalte
    14 min. | 1101 m

Veeg omlaag om te sluiten

Ontvang het nieuwste woningaanbod
Actieve filters
  • Den Haag
  • Appartement
  • Prijs vanaf € 2.500
  • Prijs tot € 3.000

De afgelopen 5 dagen zijn er 4 nieuwe woningen voor jouw zoekopdracht bij gekomen.