Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Appartement Kneuterdijk 3 D in Den Haag

Bekijk kaart
2514 EM (Voorhout)
€ 3.500 per maand
  • 170 m²
  • 5 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Dit charmante en perfect gelegen gemeubileerde appartement in het stadscentrum van Den Haag biedt het allerbeste van stedelijk wonen.

Gelegen om de hoek van het bruisende Plaats, is de woning omgeven door gezellige terrassen, boetieks, cafés en restaurants. Alle dagelijkse voorzieningen zijn op loopafstand, inclusief supermarkten, speciaalzaken, bioscopen, fitnesscentra en diverse andere faciliteiten.

Het appartement heeft een uitstekende bereikbaarheid. Meerdere trams en bushaltes stoppen direct voor de deur, waardoor er snel en eenvoudig toegang is tot Den Haag Centraal Station en Scheveningen. Belangrijke snelwegen naar Amsterdam, Rotterdam en Utrecht zijn ook gemakkelijk bereikbaar. Bovendien bevinden internationale organisaties, ambassades en het Vredespaleis zich in de buurt, wat deze woning bijzonder aantrekkelijk maakt voor expats en professionals.

Een unieke kans om te wonen in een toplocatie in het stadscentrum met uitstekende vervoersverbindingen en alle voorzieningen direct voor je deur.

Indeling:
Entree op straatniveau met trappen naar het appartement, gelegen op de tweede verdieping.

Bij binnenkomst in het appartement kom je in de hal waar een gasten toilet is gelegen. De woning beschikt over een ruime en lichte woonkamer met een aangenaam uitzicht op de omgeving. Aangrenzend aan de woonkamer is een moderne open keuken, volledig uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur.

Aan de achterzijde van de woning, bereikbaar via de keuken, vind je een extra ruime kamer die kan worden gebruikt als thuiswerkplekje, studiekamer of eetkamer. Naast deze kamer ligt de eerste slaapkamer, ook op deze verdieping.

Een trap in de woonkamer leidt naar de bovenverdieping. Hier vind je twee royaal bemeten slaapkamers, beide ingericht met een tweepersoonsbed en kast. Een van de slaapkamers is bovendien uitgerust met een bureau en stoel, wat het ideaal maakt voor thuiswerken. De achterste slaapkamer geeft directe toegang tot het balkon via openslaande deuren.

De moderne badkamer is voorzien van twee aparte douches, een bad en een dubbele wastafel met spiegel. Een aparte wc bevindt zich op de overloop.

Deze verdieping heeft ook een aparte wasruimte met aansluitingen voor een wasmachine en droger.

Opmerkingen:

  • Direct beschikbaar
  • Beschikbaar voor een minimale huurperiode van 12 maanden
  • Huurprijs is excl. kosten voor nutsvoorzieningen, TV en internet
  • Gemeubileerd
  • Centrale locatie
  • 1 maand borg
  • Niet geschikt voor huisdieren
  • Niet geschikt voor delers
  • Energielabel A (wordt verwacht na voltooiing van de lopende verduurzamings- en energie-efficiëntie verbeteringen, die zich momenteel in hun laatste fase bevinden)

Overdracht

Huurprijs
€ 3.500 per maand
Prijs per m²
€ 21
Aangeboden sinds
05-06-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Borg
€ 3.500
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
510 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1675
Ligging
  • In het centrum
  • Nabij het openbaar vervoer

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Verdieping
3
Voorzieningen
  • Dakterras
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Dakterras
Aanwezig

Energie

Energielabel
A

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning