Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Appartement Beelsstraat in Helmond

Bekijk kaart
5701 KS (Vossenberg)
€ 1.200 per maand
  • 80 m²
  • 3 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

SHORT STAY | Volledig gemeubileerd appartement met royaal dakterras in hartje Helmond

Beschikbaar voor short stay verhuur (maximaal 6 maanden). Inschrijving bij de gemeente is niet mogelijk.

Bent u tijdelijk werkzaam in de regio, bezig met een project, verbouwing of op zoek naar comfortabele tijdelijke huisvesting? Dan is dit volledig gemeubileerde appartement in het centrum van Helmond precies wat u zoekt.

Gelegen op een uitstekende locatie in de gezellige binnenstad van Helmond bevindt zich dit recent gerenoveerde appartement met energielabel A. Op slechts enkele minuten lopen vindt u het centraal station, winkels, supermarkten, restaurants, cafés en diverse culturele voorzieningen. Ook het historische Kasteel Helmond en het groene Warande liggen op korte afstand.

Het appartement is volledig ingericht en direct te betrekken. De ruime woonkamer is smaakvol gemeubileerd en biedt een comfortabele plek om te ontspannen na een werkdag. De moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, combimagnetron en voldoende bergruimte. Daarnaast beschikt de woning over een aparte eet- of werkkamer, ideaal voor thuiswerken of studeren.

De royale slaapkamer is ingericht met een comfortabel tweepersoonsbed en biedt voldoende ruimte voor kleding en persoonlijke spullen. De moderne badkamer beschikt over een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en handdoekradiator. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.

Een van de absolute pluspunten van deze woning is het ruime privé dakterras. Hier kunt u in alle rust genieten van een kop koffie in de ochtendzon of ontspannen na een drukke dag, terwijl u toch midden in het centrum woont.

Dankzij de complete inrichting, moderne afwerking, energiezuinige voorzieningen en centrale ligging is dit appartement uitermate geschikt voor expats, tijdelijke werknemers, projectmedewerkers of mensen die tijdelijke woonruimte zoeken in de regio Eindhoven-Helmond.

Bijzonderheden:

- Beschikbaar per: direct
- De geadverteerde huurprijs is gebaseerd op een huurcontact voor minimaal 12 maanden.
- Gas, water & licht is niet inbegrepen in de huurprijs. Er komthiervoor 150 euro vast bedrag GWL op de huurprijs
- Internet en tv is niet inbegrepen in de huurprijs. Er komt hiervoor 50 euro op de huurprijs

Overdracht

Huurprijs
€ 1.200 per maand
Prijs per m²
€ 15
Aangeboden sinds
17-06-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Contractvorm
Onbepaalde tijd
Borg
€ 2.000
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
80 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Ligging
In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Verdieping
2
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Garage

Aanwezig
Nee

Huurvoorwaarden

Roken toegestaan
Nee
Huisdieren toegestaan
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning