Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Verkocht onder voorbehoud

Eerste Schinkelstraat 12 2

Bekijk kaart
1075 TX Amsterdam (Schinkelbuurt)
€ 450.000 k.k.
  • 55 m²
  • 3 kamers
  • 1884

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 7 weken aangeboden door Visch & Van Zeggelaar Amsterdam;
  • De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1884 en ligt in de buurt Schinkelbuurt in Amsterdam;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Douche, Toilet.

Beschrijving

NIEUW IN DE VERKOOP - Eerste Schinkelstraat 12-2

Introductie
Op een rustige locatie in de geliefde Schinkelbuurt, op een steenworp van het Vondelpark, bieden wij dit lichte en charmante 2-kamerappartement van ca. 55 m² aan. De woning ligt op de tweede verdieping van een karakteristiek pand uit 1884 en beschikt over grote ramen aan de voorzijde, waardoor de woonkamer de hele dag door prettig licht is. Het appartement is voorzien van een eigen cv-installatie, grotendeels dubbele beglazing en heeft energielabel E.

Indeling
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree op de tweede verdieping. De hal biedt ruimte voor een garderobe en geeft toegang tot de badkamer en de woonkamer. Aan de straatzijde ligt de sfeervolle living met drie grote ramen op het zuiden; dankzij de open indeling is hier voldoende plek voor zowel een zithoek als een ruime eettafel. Je kunt hier ook voor kiezen om een extra, tweede slaapkamer te creëren. Aan de rustige achterzijde bevindt zich de separate keuken met toegang tot de wasmachine-/drogeropstelling. De keuken zou je ook kunnen verplaatsen naar de woonkamer waardoor hier een ruimte ontstaat voor een slaapkamer. Naast de huidige keuken ligt de goed bemeten slaapkamer, die uitkijkt over groene binnentuinen en daardoor een heerlijke, rustige slaapomgeving biedt. Je kunt er ook nog voor kiezen om de keuken naar de woonkamer te verplaatsen waardoor de huidige keukenruimte als slaapkamer kan worden gebruikt.

Afwerking van de woning
Het appartement is netjes afgewerkt met strakke wanden wat zorgt voor een rustig en ruimtelijk geheel. De keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, een gasfornuis en heeft daarnaast ruimte voor een was-droogcombinatie. Ook de DV-ketel hangt in de keuken. De badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een inloopdouche, wastafel en toilet.

Locatie en buurt
De Eerste Schinkelstraat is een rustige straat midden in de bruisende Schinkelbuurt. Om de hoek vindt u tal van populaire horecazaken zoals Gent aan de Schinkel, Schinkelhaven, Restaurant Blauw en Ron Gastrobar. Binnen enkele minuten loopt u het Vondelpark in, met onder meer de grote speeltuin en de Vondeltuin. Dagelijkse boodschappen, speciaalzaken en sportfaciliteiten bevinden zich langs de Amstelveenseweg en in de directe omgeving. De bereikbaarheid is uitstekend: per fiets bent u zo in Oud-Zuid, Oud-West of het centrum, Station Amsterdam Zuid ligt op korte afstand en met de auto rijdt u via de nabijgelegen ringweg A10 snel de stad in en uit. Diverse tram- en busverbindingen zorgen voor een goede aansluiting richting onder meer de Zuidas en Schiphol.

Vereniging van Eigenaars
De Vereniging van Eigenaars “Eerste Schinkelstraat 12” omvat vier appartementsrechten en wordt door de eigenaren zelf beheerd. Er wordt regelmatig vergaderd en er is een meerjarenonderhoudsplan aanwezig. Recent is besloten om onderhoud uit te voeren in de kruipruimte. Er is een firma gekozen die deze werkzaamheden zal uitvoeren en de eenmalig eigen bijdrage is reeds door de verkoper voldaan.

Het complex is in 2000 in appartementsrechten gesplitst; nadien zijn er nog twee wijzigingsakten vastgesteld. Deze stukken, evenals de huidige leveringsakte van het appartement zijn beschikbaar.

Erfpachtsituatie
Het appartement betreft een appartementsrecht op eigen grond; van gemeentelijke erfpacht is dus GEEN sprake.

Disclaimer
Deze informatie is met grote zorgvuldigheid door Visch & Van Zeggelaar Makelaars Amsterdam samengesteld op basis van door verkoper en derden aangeleverde gegevens. Niettemin kunnen onjuistheden en/of onvolledigheden voorkomen en kunnen gegevens of omstandigheden wijzigen. Aan de inhoud van deze aanbiedingstekst kunnen geen rechten worden ontleend; koper heeft een zelfstandige onderzoeksplicht naar alle voor hem of haar relevante zaken. Maten en oppervlaktes zijn indicatief en gemeten conform de 'branchebrede meetinstructie gebruiksoppervlakte woningen' welke gebaseerd is op de NEN 2580 norm.

Overdracht

Vraagprijs
€ 450.000 k.k.
Aangeboden sinds
12-12-2025
Status
Verkocht onder voorbehoud
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
168 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 110 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1884
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Douche
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Energielabel
E

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning