Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Onder bod

Cornelis van Rijplantsoen 47

Bekijk kaart
1063 MC Amsterdam (Slotermeer-Noordoost)
€ 500.000 k.k.
  • 86 m²
  • 3 kamers
  • 1995

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3 maanden aangeboden door Makelaar in Amsterdam;
  • De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1995 en ligt in de buurt Slotermeer-Noordoost in Amsterdam;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Kabel TV, Lift, Glasvezelaansluiting, Internetaansluiting, Mechanische ventilatie, Dakterras, Douche, Schuifdeuren, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Altijd al willen wonen met het mooiste uitzicht van Amsterdam? Dat kan in dit lichte en uitstekend onderhouden 3-kamerappartement op de 10e (en bovenste) verdieping van woongebouw De Linde. Met een balkon op het oosten, een privé dakterras, een eigen parkeerplaats en een ruime berging woon je prachtig met de stad aan je voeten. Geniet van de rust, de ruimte en het panoramische uitzicht dat zich uitstrekt van de Sloterplas en de Zuidas tot de Westertoren en de Amsterdamse haven. Ik nodig je graag uit voor een bezichtiging.

De woning:
Bij binnenkomst valt direct de ruime hal op, die toegang geeft tot alle vertrekken. De lichte woonkamer met trap naar het dakterras heeft grote raampartijen en een schuifpui naar het balkon, waar je in de ochtendzon heerlijk kunt ontbijten met uitzicht over de stad. De moderne keuken (vernieuwd in 2020) is voorzien van brede lades, inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven/magnetron, vaatwasser, koelkast en een praktische bijkeuken met vriezer en aansluitingen voor wasmachine en droger.

Er zijn twee slaapkamers, beide goed van formaat. De hoofdslaapkamer biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en een kastenwand, de tweede kamer is ideaal als logeer-, werk- of kinderkamer. De badkamer is netjes afgewerkt met grote witte wandtegels, antraciet vloertegels, inloopdouche, wastafelmeubel, spiegel verlichting en een radiator. Het separate toilet met fonteintje en bidet functie is eveneens in 2020 vernieuwd.

De woning is verder voorzien van laminaatvloeren, gestuukte muren, dubbel glas in houten kozijnen, mechanische ventilatie, energielabel C en airconditioning in de woonkamer.

Het dakterras
Via de vaste trap in de woonkamer bereik je het fantastische dakterras met dakhuisje waar je het hele jaar door kunt genieten van een weids uitzicht over Amsterdam van zonsopkomst tot zonsondergang. Een plek die je gezien moet hebben, waar je veel tijd zal doorbrengen op mooie dagen en die je nooit verveelt.

Berging en parkeren
In de onderbouw en op de verdieping bevinden zich een eigen berging waar ruimte is voor fietsen en opslag. Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats op het terrein van het complex.

Erfpacht:
De erfpacht is afgekocht tot en met 2043. Daarna kan er worden overgestapt op eeuwigdurende erfpacht met een jaarcanon van €1238,- per jaar (jaarlijks geïndexeerd). Als koper kan je ook kiezen om de erfpacht eeuwigdurend af te kopen.

De VvE:
Het is zeer prettig wonen als de vereniging van eigenaren gezond en actief is. Het gebouw wordt goed onderhouden en een meerjarenonderhoudsplan is aanwezig. De bijdrage is €302 per maand.

De omgeving:
Het appartement ligt tegen het groene Gerbrandypark, en naast de Burgemeester van Tienhovengracht in het stadsdeel Slotermeer. Een rustige woonomgeving om de hoek van Plein 40-45 en het winkelcentrum met diverse supermarkten, winkels en een dagmarkt. Station Sloterdijk en de Ring A10 zijn binnen enkele minuten bereikbaar en met tram of bus sta je zo in het centrum. Een ideale mix van rustig wonen met winkels en openbaar vervoer op loopafstand en het centrum gemakkelijk en snel te bereiken.

Bijzonderheden:

  • Heerlijke lichte woonkamer met schuifpui naar het balkon
  • Dakterras van circa 25 m² met de hele dag zon
  • Twee goede slaapkamers
  • Fijne open keuken (uit 2020) met handige bijkeuken
  • Eigen parkeerplaats op VvE terrein
  • Prettige badkamer met heerlijk inloopdouche
  • Twee bergingen
  • Twee liften
  • Energielabel C
  • Airco aanwezig
  • Erfpacht afgekocht tot 2043
  • Actieve en gezonde VvE, een meerjarenonderhoudsplan is aanwezig
  • Levering in overleg

Overdracht

Vraagprijs
€ 500.000 k.k.
Aangeboden sinds
28-10-2025
Status
Onder bod
Beschikbaar
In overleg
Bijzonderheden
Seniorenwoning
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
264 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 302 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • Aan een park
  • In het centrum
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
10
Voorzieningen
  • Airconditioning
  • Kabel TV
  • Lift
  • Glasvezelaansluiting
  • Internetaansluiting
  • Mechanische ventilatie
  • Dakterras
  • Douche
  • Schuifdeuren
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Aanwezig

Energie

Isolatie
Spouwmuurisolatie, Dubbele beglazing, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Vaillant (Gas, Gehuurd)
Energielabel
C

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning