- 47 m²
- 3 kamers
- 1908
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 9 februari 2026 aangeboden door Visch & Van Zeggelaar Amsterdam;
- De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1908 en ligt in de buurt Nieuwe Pijp in Amsterdam;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Douche, Toilet.
Beschrijving
NIEUW IN DE VERKOOP - Rustenburgerstraat 125-3: Sfeervol appartement in het hart van De Pijp
INDELING
Aan de geliefde Rustenburgerstraat, midden in De Pijp, ligt dit charmante en sfeervolle appartement op de derde verdieping van een karakteristiek pand met een woonoppervlakte van circa 47 m². De woning beschikt over een royale woonkamer met grote raampartijen aan de voorzijde, een separate slaapkamer en een nette keuken met toegang tot het balkon aan de achterzijde.
Prettig detail: de huidige indeling leent zich er heel eenvoudig voor om aan de voorzijde een extra slaapkamer te realiseren (bijvoorbeeld door een deel van de woonkamer af te scheiden), zonder dat het ruimtelijke gevoel verloren gaat.
AFWERKING
De woning is instapklaar en ademt rust: lichte wanden en plafonds, een warme houten vloer en veel daglicht door de hoge, brede ramen. De woonkamer biedt ruim plaats aan een comfortabele zithoek én een werk-/eethoek. Juist die flexibiliteit maakt het ook zo aantrekkelijk om hier een tweede slaapkamer te creëren.
De eenvoudige keuken is praktisch ingedeeld, met direct daarnaast de deur naar het balkon: ideaal voor een koffie in de ochtendzon of een borrel aan het einde van de dag. De badkamer is compact maar netjes uitgevoerd met douche, wastafel en toilet.
OMGEVING
Wonen aan de Rustenburgerstraat betekent wonen in één van de meest geliefde stukken van De Pijp: levendig, stedelijk en toch verrassend comfortabel. Op loopafstand vind je onder meer de Albert Cuypmarkt, het Sarphatipark en een enorme keuze aan fijne koffiezaken en restaurants. Denk aan hotspots in de buurt zoals Coffee & Coconuts, Bakers & Roasters, De Wasserette en de vele gezellige cafés en eettentjes rondom de Ferdinand Bolstraat en de Ceintuurbaan.
Qua bereikbaarheid zit je hier uitstekend: met metrostation De Pijp (Noord/Zuidlijn) in de buurt ben je snel in het centrum én op Station Zuid. Daarnaast zijn er diverse tram- en busverbindingen richting o.a. het Museumkwartier, Amstel en de Ring A10.
VVE
De woning maakt deel uit van een kleinschalige VvE, bestaande uit 5 appartementsrechten. Er is geen professionele beheerder, het beheer wordt intern gedaan. Er is een collectieve opstalverzekering aanwezig. Er is geen MJOP.
Op de banjkrekening van de VvE stond per XX een saldo van XX
EIGEN GROND
De woning is gelegen op EIGEN GROND. Er is dus geen erfpachtsituatie van toepassing.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar: 1908
- Eigen grond
- Met een eenvoudige tussenwand aan de voorzijde creëer je een tweede slaapkamer.
- VVE bestaande uit 5 appartementsrechten, gesplitst in 2006
- Woonoppervlakte: ca. 47 m²
- Ruim balkon van ca. 5 m² op het zuiden
- Gelegen in een gewilde en centrale buurt
- Geschikt voor starters, stellen of als pied-à-terre
DISCLAIMER Visch & Van Zeggelaar
Deze informatie is door Visch & Van Zeggelaar met zorg samengesteld. Desondanks aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; koper wordt uitdrukkelijk in de gelegenheid gesteld zelf (of via een deskundige) onderzoek te doen naar alle zaken die voor hem/haar van belang zijn. Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 475.000 k.k.
- Aangeboden sinds
- 09-02-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Inhoud
- 156 m³
VvE informatie
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 70 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1908
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 3
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Energielabel
- E
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald
Garage
- Aanwezig
- Nee