Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Vlamingpolderweg 2 201

Bekijk kaart
4506 HZ Cadzand (Cadzand-Bad)
Prijs op aanvraag
  • 111 m²
  • 3 kamers
  • 2024

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door Van Akker Makelaars;
  • Het penthouse heeft een woonoppervlakte van 111 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2024 en ligt in de buurt Cadzand-Bad in Cadzand.

Beschrijving

Villa Belleville, waar ruimte, luxe en natuur samenkomen aan de Nederlandse kust.

De twee villa’s, bestaande uit in totaal 6 appartementen en 2 penthouses staan op slechts 50 meter van zee, omringd door prachtige duinen.
Door de zuidgeoriënteerde ligging en grote raampartijen kan in de meeste appartementen de hele dag van de zon genoten worden.

Een hoogwaardige en luxe afwerking is vanzelfsprekend.

In de ondergrondse parkeerkelder bevinden zich de parkeerplaatsen en bergingen.

Appartement 2-201
Penthouse appartement op de tweede verdieping met maar liefst 3 balkons (noorden, zuiden en westen) waar u heerlijk kunt genieten van de zon. Optioneel kan er in eigen beheer een dakterras aangelegd worden van 27 m2.

Entree appartement via de centrale inkomhal. Bij het binnenlopen van de woonkamer zult u aangenaam verrast worden door het vele licht wat binnen schijnt door de grote raampartijen aan 3-zijden van de woonkamer (oost, zuid en west). Door de grote raampartijen schijnt de zon ook heerlijk binnen waardoor u zelfs in het appartement van de zon kunt genieten. Op zonnige dagen kan men de dubbele schuifdeur volledig openen waardoor u het balkon en de buitenruimte optimaal betrekt bij de woonruimte.
De stijlvolle open keuken met kookeiland is voorzien van alle nodige en geïntegreerde inbouwapparatuur

Er twee slaapkamer elk met opendraaiende deuren naar het balkon aan de achterzijde en een badkamer ensuite. De kleinste badkamer is voorzien van douche en wastafel en de grootste badkamer van douche, dubbele wastafel en toilet. Er is een apart 2e toilet met fonteintje.

Berging met aansluiting voor witgoed en ruimte voor het opbergen van huishoudelijke spullen.

Zowel de keuken als de badkamers zijn naar eigen wens en inzicht in te richten.

Bijzonderheden:

  • Terugvordering BTW mogelijk bij verhuur
  • Appartement 111 m2
  • 2 slaapkamer en 2 badkamers
  • 3 balkons (23 m2)
  • optioneel dakterras 27 m2
  • Gelegen aan de voet van de duinen
  • Eigen berging en parkeerplaats in de kelder
  • Aankoop 2e parkeerplaats mogelijk
  • Planning aanvang werkzaamheden winter 2024/2025

De prijs van het appartement bedraagt € 895.000 exclusief BTW. De prijs voor een parkeerplaats in de ondergrondse parkeerkelder bedraagt € 45.000,- exclusief BTW.

Overdracht

Vraagprijs
Prijs op aanvraag
Aangeboden sinds
04-06-2024
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
428 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Penthouse
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2024

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Voorzieningen
Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd, Driedubbele beglazing
Verwarming
Warmtepomp

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning