- 65 m²
- 4 kamers
- 1955
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 3 juli 2026 aangeboden door Domicilie Makelaars;
- De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 65 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1955 en ligt in de buurt Bloemenbuurt in Ede;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Mechanische ventilatie, Douche, Toilet.
Beschrijving
Van top tot teen verbouwd appartement met 3 slaapkamers
Heb je geen kluservaring, en wil je familie en vrienden alleen laten helpen met verhuizen? Dan is dit geheel verbouwde appartement op de bovenste verdieping perfect voor jou! De keuken met inbouwapparatuur is een plaatje, net als de badkamer met inloopdouche en de aparte toiletruimte. Er zijn maar liefst drie slaapkamers, waarvan een met een grote schuifdeurkast, en de balkons hebben een goede zonligging op het oosten en westen.
Bij winkelcentrum Rozenplein vind je niet alleen een supermarkt, maar ook een slijterij, slagerij, groente-/fruitwinkel en nog veel meer. Verder woon je op loopafstand van het Proosdijpark waar je kunt wandelen, joggen, hardlopen en picknicken. Parkeren kan voor de deur en het is maar 5 minuten fietsen naar het centrum. En om de hoek stopt de bus, die je onder andere naar het vernieuwde Intercitystation Ede-Wageningen brengt.
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Vanaf het trottoir loop je richting de entree, met in totaal 6 appartementen. De trap omlaag brengt je naar de berging en de trap omhoog naar de gezamenlijke entree. Hier zijn de brievenbussen, het bellentableau en de intercom. Eenmaal binnen hoef je nog maar twee etages naar boven, waar de voordeur van dit superleuke appartement is.
Appartement:
Als je in de hal staat, zie je dat je niet hoeft te verbouwen en klussen. De grijze houtlook pvc-vloer ligt in bijna het hele appartement en de wanden zijn, net als de plafonds en binnendeuren, in een neutrale kleur geschilderd. Aan de rechterzijde, naast de keuken, is de fraaie toiletruimte met fonteintje. Deze ruimte maakt duidelijk dat dit een appartement van hoog niveau is.
Aan het einde van de hal is een brede doorgang naar de woonkamer, met mooi uitzicht op de brede Proosdijerveldweg. Als eerste zie je het zitgedeelte, met plek voor een grote hoekbank en een tv-meubel. Bij het eetgedeelte is een deur naar een balkon op het oosten.
Voordat we naar de slaapkamers gaan kijken, eerst de keuken. Hier staat een donkere wandopstelling in een moderne stijl, met alle benodigde inbouwapparatuur: een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast en een vriezer. Aan de andere kant, in een nis, is plek voor de wasmachine.
Een stijlvolle, zwarte schuifdeur met glas verbindt de woonkamer met de master bedroom. De ligging aan de achterzijde zorgt voor rust en de naastgelegen badkamer, met een inloopdouche en badmeubel, is zowel vanuit deze kamer als de keuken te bereiken.
Aan de voorzijde zijn nog twee slaapkamers, waarmee het totaal op drie komt. Een van deze kamers is in gebruik als werkkamer, en in de andere kamer staat een grote schuifdeurkast. Wordt dit je kleedruimte, of ga je deze kamer als werkkamer gebruiken? Aan ruimte is geen gebrek!
Balkons:
Het balkon aan de voorzijde, op het oosten, is een fijne plek voor de ochtendzon. Aan de achterzijde, met de middag- en avondzon, is het tweede balkon met een breedte van meer dan 2.50 meter. Komt er bezoek? Dan hoeven ze niet via een van de slaapkamers om de balkons te bereiken!
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen met dubbel glas;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Bosch, 2009, eigendom);
- Maar liefst drie slaapkamers;
- Moderne keuken, badkamer en aparte toiletruimte;
- Zeer goede afwerking (wanden, plafonds en vloer);
- Privéberging in de onderbouw;
- VvE bijdrage € 208,33 per maand;
- Energielabel D.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 305.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 4.692
- Aangeboden sinds
- 03-07-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 169 m³
VvE informatie
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 208 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Portiekflat, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
- Open gebied
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 2
- Woonlagen complex
- 1
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Glasvezelaansluiting
- Mechanische ventilatie
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Vloerisolatie, Dakisolatie
- Verwarming
- CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Bosch (Gas, uit 2009, Eigendom)
- Energielabel
- D
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Nee
Voorzieningen in de buurt
-
Het Startpunt School5 min. | 346 m
-
De Vuurvogel School7 min. | 574 m
-
(V)SO De Leidse Buitenschool Campus Lisse School10 min. | 810 m
-
Al Amana Ede-Noord School14 min. | 1150 m
-
Stadhouder Willem 3 Basisschool School14 min. | 1156 m
-
Christelijk Kindcentrum De Koepel School18 min. | 1485 m
-
Basisschool van de Edese Schoolvereniging School18 min. | 1487 m
-
De Lettertuin School19 min. | 1505 m
-
Pallas Athene College School19 min. | 1559 m
-
Basisschool Groene Vallei School20 min. | 1597 m
-
Gereformeerde Basisschool De Triangel School20 min. | 1641 m
-
Protestants Christelijke Basisschool Cavaljeschool School21 min. | 1681 m
-
Marnix College School21 min. | 1730 m
-
Veldhuizerschool School23 min. | 1863 m
-
Marnix Junior School23 min. | 1877 m
-
Basisschool Prins Floris School23 min. | 1881 m
-
Openbare Basisschool De Bongerd School23 min. | 1883 m
-
De Speelboom Kinderdagverblijf23 min. | 1893 m
-
Ganzeweide, Ede Bushalte6 min. | 418 m
-
Billitonlaan/Timorlaan, Ede Bushalte9 min. | 710 m
-
Schaapsweg/Veenderweg, Ede Bushalte13 min. | 1057 m
-
Koekeltseboslaan, Ede Bushalte15 min. | 1172 m
-
Schaapsweg / Molenstraat, Ede Bushalte17 min. | 1346 m
-
Proosdijerveldweg, Ede Bushalte17 min. | 1348 m
-
Centrum/Maanderweg, Ede Bushalte17 min. | 1374 m
-
Mariendaal, Ede Bushalte18 min. | 1451 m
-
Kranenburg, Ede Bushalte19 min. | 1525 m
-
Ede Centrum, Ede Treinstation20 min. | 1603 m
-
Jadestraat, Ede Bushalte20 min. | 1616 m