Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Dr Cuyperslaan

Bekijk kaart
5622 MA Eindhoven (Mensfort)
€ 285.000 k.k.
  • 53 m²
  • 2 kamers
  • 1979

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 7 weken aangeboden door Van Santvoort Makelaars Eindhoven VGM;
  • De galerijflat heeft een woonoppervlakte van 53 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 1979 en ligt in de buurt Mensfort in Eindhoven.

Beschrijving

Dit keurig 2-kamerappartement op de 2e verdieping met energielabel B, ligt in een verzorgd complex, dichtbij alle voorzieningen. Het appartement beschikt over een royaal balkon en een eigen berging. Dankzij het energielabel is het energiezuinig en comfortabel.

Bij binnenkomst in de centrale entree vind je een videofooninstallatie, brievenbussen, trappenhuis en lift. De privéberging op de begane grond is ideaal voor het stallen van fietsen en andere spullen.

De hal biedt toegang tot de slaapkamer, het toilet en de keuken. De lichte woonkamer is open verbonden met de keuken en leidt naar het balkon op het oosten, perfect voor een zitje. De functionele keuken is uitgerust met inbouwapparatuur. De slaapkamer van circa 10 m² heeft veel daglicht en ruimte voor een tweepersoonsbed. De praktische badkamer heeft een wastafel, douche en wasmachine-aansluiting. Achter het complex is een ruime parkeerplaats.

Overdracht

Vraagprijs
€ 285.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.377
Aangeboden sinds
15-04-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
Per direct

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
53 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1

Buitenruimte

Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
B

Voorzieningen in de buurt

Van Santvoort Makelaars Eindhoven VGM

Meld een probleem met deze woning

Van Santvoort Makelaars Eindhoven VGM