Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Dierkensteenweg 3 204

Bekijk kaart
4501 RD Oostburg (Oostburg)
€ 519.000 k.k.
  • 191 m²
  • 4 kamers
  • 2006

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 18 juni 2026 aangeboden door Versluijs Makelaardij;
  • Het penthouse heeft een woonoppervlakte van 191 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2006 en ligt in de buurt Oostburg in Oostburg;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Internetaansluiting, Buitenzonwering, Rolluiken, Douche, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Ruim en comfortabel wonen met een extra verdieping, zonnig dakterras en twee parkeerplaatsen

Gelegen in wooncomplex “Hoogendamme” aan de rand van Oostburg vindt u dit ruime penthouse met zowel een balkon als een dakterras en een fantastisch uitzicht.
Niet alleen woon je hier ruim en licht, je hebt ook een extra verdieping en twee badkamers, én het is een comfortabel appartement voor wie gelijkvloers wil wonen.

Appartement grootte: 191 m², een balkon van 20 m² en een dakterras van 21 m²
Bouwjaar: ca. 2006
Energielabel: aangevraagd
2 Slaapkamers, 3 mogelijk

De ligging is rustig en praktisch, in een fijne buitenwijk van Oostburg. Voorzieningen, winkels en het centrum zijn dichtbij, terwijl je thuis geniet van een prettige woonomgeving en mooie buitenruimtes. Het uitzicht vanaf het balkon en dakterras geeft elke dag net dat beetje extra ruimtegevoel.

Je komt binnen in de ruime hal met toilet en meterkast.
De woonkamer is opvallend ruim en licht. Hier kun je met gemak een royale zithoek, grote eettafel en eventueel een werkplek creëren. De ruimte voelt rustig en verzorgd aan, met een fijne basis die je eenvoudig naar jouw eigen smaak kunt inrichten.
Het balkon sluit mooi aan op de woonkamer. Hier zit je heerlijk in de ochtend- en middagzon. Even buiten ontbijten, lunchen in de zon of genieten van het uitzicht: het kan hier allemaal.
De keuken is bereikbaar via schuifdeuren en heeft een praktische, complete opstelling. Je beschikt over alle benodigde apparatuur, waaronder een vaatwasser op hoogte, inductie, een wokbrander, veel lades, een extra kastenwand en een granieten werkblad. De trapkast in de keuken zorgt voor fijne extra bergruimte.
Tweede halletje met toegang naar de badkamer, bijkeuken en eerste slaapkamer.
Eerste ruime slaapkamer waar u wakker wordt met de ochtendzon en een fraai uitzicht over de polder.
De eerste badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, een douchecabine met lage instap, 2e toilet en dubbel wastafelmeubel. De vloerverwarming in de badkamer maakt het comfort compleet.
De aparte berging biedt plaats aan de wasmachine en droger. Ook vind je hier de cv-ketel en WTW-installatie.

De verdieping bereik je via een makkelijk beloopbare trap.
Boven kom je in een heerlijke extra ruimte die je op meerdere manieren kunt gebruiken. Denk aan een zitkamer, hobbyruimte, thuiswerkplek of logeergedeelte. Juist deze extra verdieping maakt het appartement zo bijzonder.
Vanuit deze ruimte geven de openslaande deuren toegang naar het dakterras, vanwaar u uitzicht heeft tot aan natuurgebied “het Groote Gat”. Hier geniet je de hele dag van zon en uitzicht. Een fijne plek om buiten te eten, rustig te lezen of samen te ontspannen.
Op deze verdieping is ook een tweede badkamer aanwezig, met douchecabine, wastafelmeubel en 3e toilet. Dat geeft veel comfort en maakt de bovenverdieping extra zelfstandig in gebruik.
De tweede slaapkamer ligt eveneens op deze verdieping. Daarmee is dit appartement heel geschikt voor stellen, senioren die ruim willen wonen, of mensen die graag één woonlaag praktisch gebruiken en de extra verdieping inzetten voor gasten, werk of hobby.

De verdieping zou ook gebruikt kunnen worden als een soort van “kangoeroe” woning, daar de werkplek ook een prima 2e woonkamer kan zijn. Maar ook het creëren van een 3e slaapkamer behoort tot de mogelijkheden.

Balkon én dakterras;
Het gezellige balkon is perfect voor de ochtend- en middagzon.
Het dakterras is de plek waar je de hele dag van het buitenleven geniet. Met wat groen, een fijne loungeset en een tafel maak je hier eenvoudig een heerlijke buitenkamer op hoogte.

Op de begane grond van het complex vind je direct één van de grote pluspunten: twee eigen parkeerplaatsen in de parkeergarage. Dat betekent comfortabel, droog en veilig parkeren, met voldoende ruimte voor twee auto’s.
Daarnaast is er een lange berging beneden. Ideaal voor fietsen, opslag, gereedschap of spullen die je graag dichtbij hebt, maar niet in het appartement wilt bewaren.

Het appartement is volledig geïsoleerd.
Het appartement heeft houten kozijnen met volledig dubbel glas.
Er zijn extra veel elektrische screens aanwezig, wat prettig is voor comfort en zonwering. Overal zijn plissé horren geplaatst en bij de trap is een intern rolluik aanwezig.
De verwarming en warmwatervoorziening verlopen via een cv-ketel. Deze Remeha cv-ketel is in 2024 vernieuwd.
In de badkamer is vloerverwarming aanwezig.
De meterkast beschikt over circa 9 groepen en 3 aardlekschakelaars.
Verder is er een WTW-installatie aanwezig.
De vloeren zijn grotendeels afgewerkt met vinyl.

Complexvoorzieningen;
Er is een lift aanwezig, maar ook prettig beloopbare trappen.
Uiteraard kunt u de deur openen via de intercom.
De parkeergarage is alleen toegankelijk voor eigen parkeerders. De centrale garagepoort is met een afstandsbediening.
Tevens is er in de garage een oplaad punt voor E-bikes.
Het gebouw is sinds eind 2021 voorzien van zonnepanelen, voor de energie van de algemene ruimtes in het gebouw. Zo blijven de servicekosten betaalbaar.
In het gebouw zijn 2 te huren logeerkamers met elk een eigen badkamer (€ 10,- per nacht).
Tevens is er een ontmoetingsruimte met voldoende faciliteiten. U kunt gratis gebruik maken van de aanwezige sporttoestellen.
Ook is deze ruimte te huur voor bewoners voor verjaardagen e.d.
De vuilstort is middels een ondergrondse container.
Behalve de ondergrondse parkeergarage, zijn er ook buiten nog parkeerplaatsen.

De servicekosten bedragen € 359,33 per maand. Daar zit ook de schoonmaak van de centrale ruimtes, de glasbewassing, het tuinonderhoud, de opstal- en glasverzekering, en ook de reservering voor het onderhoud in.
Het houden van 1 huisdier is toegestaan in dit gebouw.

Wij hebben een brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360 gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.

Overdracht

Vraagprijs
€ 519.000 k.k.
Prijs per m²
€ 2.717
Aangeboden sinds
18-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Bijzonderheden
Seniorenwoning
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
191 m²
Inhoud
613 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 360 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Penthouse
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
2
Verdieping
2
Voorzieningen
  • Bad
  • Kabel TV
  • Glasvezelaansluiting
  • Internetaansluiting
  • Buitenzonwering
  • Rolluiken
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Dakisolatie, Muurisolatie
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Remeha (Gas, uit 2024, Eigendom)

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Garage

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning