Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Klaverstraat 63 B

Bekijk kaart
3083 VC Rotterdam (Carnisse)
€ 220.000 k.k.
  • 48 m²
  • 3 kamers
  • 1947

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 1 oktober 2026 aangeboden door Schildtvoorde;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 48 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1947 en ligt in de buurt Carnisse in Rotterdam.

Beschrijving

Dit sfeervolle en goed onderhouden drie-kamerappartement is gelegen op de eerste verdieping en combineert ruimte, licht en comfort. De woning is voorzien van een ruime berging in de onderbouw.

Bij binnenkomst in dit lichte en sfeervolle appartement wordt u verwelkomd in een nette entree die toegang biedt tot de verschillende vertrekken. Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer welke toegang biedt tot het balkon en geeft tevens toegang tot de slaapkamer aan de achterzijde. De dichte keuken is praktisch ingericht in een hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
De moderne badkamer is betegeld en voorzien van douche en toilet. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de tweede slaapkamer.

Voor wie centraal wil wonen is dit een fantastische locatie! Op loopafstand bevindt zich winkelcentrum 'Zuidplein', het metro- en busstation, evenementenhal 'Ahoy', scholen en het Ikazia ziekenhuis. Daarnaast bevindt zich in de directe omgeving het recreatiegebied ‘het Zuiderpark’, waar je terecht kunt voor een heerlijke wandeling. Met het OV en de auto ben je binnen een mum van tijd in het centrum van Rotterdam en de uitvalswegen bevinden zich op korte afstand.
De bushalte is ca. 5 minuten lopen, en bus 44 doet er maar een kwartier over naar Rotterdam Centraal. Een groot deel van de route is een busbaan.

Interesse?
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging van de woning!

De indeling van de woning is als volgt:

Een fijne lichte woonkamer met deur naar een klein balkon aan de voorzijde en toegang tot slaapkamer aan de achterzijde.

Slaapkamer I gelegen aan de achterzijde.

De zeer praktisch ingerichte keuken heeft een hoekopstelling en is voorzien van inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, vaatwasautomaat en een oven.

Naast de grote slaapkamer is er tevens een tweede kamer gelegen aan de voorzijde.

In de hal is een aparte, zeer net betegelde badkamer met toiletruimte met zwevend toilet, waar tevens de Cv-opstelling is geplaatst. De badkamer heeft verder een inloopdouche met glazen wand en een aparte wastafel.

Onderin het gebouw heeft u een eigen, afgesloten berging.

Bijzonderheden:

  • bouwjaar 1947

  • woonoppervlakte ca. 48 m2

  • kunststof kozijnen met dubbele beglazing

  • VvE met maandelijkse bijdrage van € 96,-

  • gelegen op EIGEN grond

  • energielabel C

  • oplevering: in overleg

Gezien het bouwjaar van de woning zal er een asbest- en ouderdomsclausule in de koopakte worden opgenomen.

Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

In diverse wijken is er sprake van een opkoopbescherming. De opkoopbescherming houdt in een verbod om, na het aankopen van een woning vanaf een januari tweeduizend twee en twintig (1 januari 2022), deze te verhuren zonder vergunning, tenzij aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Meer informatie hierover is terug te vinden op de website van de Gemeente Rotterdam (******).

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.

Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Overdracht

Vraagprijs
€ 220.000 k.k.
Prijs per m²
€ 4.583
Aangeboden sinds
01-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
170 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 96 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1947
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
  • Douche
  • Toilet

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Nefit (Gas, uit 2015, Eigendom)
Energielabel
C

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Nee

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Groen in de buurt
  • Sport & recreatie nabij
  • Dagelijkse voorzieningen nabij

Wie woont er in Carnisse?

Gemiddelde leeftijd 36 jaar

Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Klaverstraat

  • Utenhagestraat, Rotterdam Bushalte
    3 min. | 183 m
  • Carnissehuis, Rotterdam Bushalte
    3 min. | 235 m
  • Carnissesingel, Rotterdam Bushalte
    5 min. | 398 m
  • Ebenhaëzerstraat, Rotterdam Bushalte
    6 min. | 470 m
  • Robbenoordplein Bushalte
    7 min. | 505 m
  • Gruttostraat, Rotterdam Bushalte
    7 min. | 540 m
  • Wielewaalstraat, Rotterdam Bushalte
    7 min. | 572 m
  • Katendrechtse Lagedijk, Rotterdam Bushalte
    8 min. | 610 m
  • Pleinweg, Rotterdam Treinstation
    8 min. | 618 m
  • Fuutstraat, Rotterdam Bushalte
    10 min. | 771 m

€ 220.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten