Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Rachmaninoffplantsoen 17

Bekijk kaart
3533 JW Utrecht (Welgelegen, Den Hommel)
€ 375.000 k.k.
  • 92 m²
  • 4 kamers
  • 1968

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 7 oktober 2026 aangeboden door Makelaardij Stek;
  • De galerijflat heeft een woonoppervlakte van 92 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1968 en ligt in de buurt Welgelegen, Den Hommel in Utrecht;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Internetaansluiting, Toilet.

Beschrijving

Te koop: Ruim 4-kamerappartement met zonnig balkon in de gewilde wijk Welgelegen - volledig naar eigen smaak te moderniseren!

Aan het Rachmaninoffplantsoen, in de sfeervolle wijk Welgelegen (Den Hommel), ligt dit ruime en lichte appartement met een woonoppervlak van ruim 92 m². De woning beschikt over een royale woonkamer, drie goed bemeten slaapkamers, een aparte keuken en een heerlijk balkon. Een uitgelezen kans voor kopers die op zoek zijn naar ruimte én de vrijheid om een appartement volledig naar eigen inzicht in te richten. Graag nemen we je mee door de woning.

Entree
Je betreedt het complex via de verzorgde, gezamenlijke entree op de begane grond. Via trap of lift bereik je het appartement. Op de begane grond is ook een praktische privé berging aanwezig, ideaal als extra opslag. Naast de privé berging heeft het complex een inpandige, gemeenschappelijke fietsenstalling.

Vierde verdieping
Vanuit de centrale hal heb je toegang tot alle vertrekken: de woonkamer, keuken, badkamer en drie slaapkamers. De huidige indeling vormt een prima basis, maar het appartement biedt alle ruimte om de woning naar eigen smaak te herontwerpen. Vooral de woonkamer en de aangrenzende slaapkamer bieden mooie kansen: door deze ruimtes samen te voegen en mogelijk ook de keuken hierbij te betrekken, ontstaat een riante woonruimte met open keuken, een indeling die perfect aansluit bij hoe we tegenwoordig graag wonen.

Hoe is het nu? De woonkamer, gelegen aan de achterzijde, is dankzij de grote raampartijen heerlijk licht en biedt volop plek voor een zit- en eethoek. De inbouwkasten zorgen voor praktische opbergruimte. Vanuit de woonkamer loop je zo naar buiten, het op het zuidoosten gelegen balkon is de ideale plek om van de ochtend- en middagzon te genieten. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken. Deze is basis maar in formaat zeer prettig. Vanuit de keuken bereik je de berging, met ruimte voor de wasmachine, droger en extra opslag.

Het appartement telt op dit moment drie slaapkamers. De twee kamers aan de rechterzijde zijn goed van formaat. Er zijn hier meerdere invullingen voor te bedenken: werkkamer, hobbyruimte of logeerkamer. De derde kamer is gelegen aan de voorzijde en is voorzien van een eigen wastafel. Centraal in de woning bevindt zich de badkamer, voorzien van een bad-douchecombinatie, wastafel en het tweede toilet. Er is er een apart toilet met fontein, praktisch voor dagelijks gebruik én bij visite. Badkamer en toilet zijn functioneel in gebruik, maar lenen zich uitstekend voor een frisse, eigentijdse make-over.

Kortom: een ruim appartement met drie goede slaapkamers, een royaal woongedeelte, een zonnig balkon en volop kansen om er, met een slimme herindeling, een fris en eigentijds thuis van te maken.

Locatie
De woning is gelegen aan het Rachmaninoffplantsoen in Welgelegen, Den Hommel, in Utrecht-West. De buurt ligt aan de rand van de geliefde wijk Oog in Al en kenmerkt zich door een rustige en groene uitstraling. Tegelijkertijd is de binnenstad van Utrecht zeer goed bereikbaar. Voor de dagelijkse boodschappen zijn diverse winkels en voorzieningen in de omgeving te vinden, onder andere in Oog in Al. Ook het groene Park Oog in Al bevindt zich op loopafstand. Het centrum van Utrecht en Utrecht Centraal zijn goed per fiets bereikbaar. Daarnaast zijn er diverse openbaar vervoerverbindingen in de buurt en zijn uitvalswegen zoals de A2 en A12 vanuit deze locatie zeer goed bereikbaar.

Kenmerken

  • Vraagprijs: €375.000,- k.k.;
  • Woonoppervlakte: 92,1 m²;
  • Balkon: 9,6 m2;
  • Berging: 6,2 m2;
  • Bouwjaar: 1968;
  • Energielabel F;
  • Maandelijkse bijdrage VvE: € 270,51;
  • Professioneel beheerde VvE;
  • Datum overdracht kan snel;
  • Notaris naar keuze koper.

Een afspraak tot het bezichtigen van de woning is gemakkelijk te maken met ons kantoor. Wij kijken er naar uit je te mogen rondleiden!

Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Verkoper behoudt zich ten allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor. De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een Vastgoed Nederland koopakte, waar in extra clausules worden opgenomen onder andere (indien van toepassing): de Meetinstructie, het Energielabel, nutsbedrijven, ouderdomsclausule en 'As is, Where is', niet-zelfbewoningsclausule.

Overdracht

Vraagprijs
€ 375.000 k.k.
Prijs per m²
€ 4.076
Aangeboden sinds
07-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
291 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 271 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Galerijflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Ligging
  • In een woonwijk
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Beschut gelegen
Daktype
Plat dak

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
4
Voorzieningen
  • Bad
  • Internetaansluiting
  • Toilet

Energie

Isolatie
Gedeeltelijk dubbele beglazing
Warm water
Centrale verwarming
Energielabel
F

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Oppervlakte berging
6 m²

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Sport & recreatie nabij
  • Groen in de buurt

Wie woont er in Welgelegen, Den Hommel?

Gemiddelde leeftijd 40 jaar

Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Rachmaninoffplantsoen

  • 24 Oktoberplein, Utrecht Bushalte
    2 min. | 141 m
  • 24 Oktoberplein-Zuid, Utrecht Treinstation
    5 min. | 414 m
  • 24 Oktoberplein-Zuid Bushalte
    6 min. | 436 m
  • Den Hommel, Utrecht Bushalte
    6 min. | 453 m
  • Van Bijnkershoeklaan, Utrecht Bushalte
    6 min. | 466 m
  • Overste den Oudenlaan, Utrecht Bushalte
    8 min. | 600 m
  • Ravellaan, Utrecht Bushalte
    8 min. | 652 m
  • van Heuven Goedhartlaan, Utrecht Bushalte
    8 min. | 658 m
  • Beethovenlaan, Utrecht Bushalte
    12 min. | 961 m
  • Peltlaan, Utrecht Bushalte
    13 min. | 1040 m

€ 375.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten