Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Hoofdkanaal WZ 135

Bekijk kaart
7881 AG Emmer-Compascuum (Hoofdkanaal)
€ 550.000 k.k.
  • 181 m²
  • 6 kamers
  • 1921

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 21 oktober 2026 aangeboden door Loves Makelaardij;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en beschikt over 6 kamers, waarvan 5 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1921 en ligt in de buurt Hoofdkanaal in Emmer-Compascuum;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Kabel TV, Rookkanaal, Internetaansluiting, Douche, Toilet.

Beschrijving

Wonen op een plek waar de natuur letterlijk je achtertuin binnenkomt? Waar je wakker wordt met uitzicht over de landerijen, reeën en hazen voorbij ziet komen en waar paarden aan huis tot de mogelijkheden behoren? Aan het Hoofdkanaal WZ 135 in Emmer-Compascuum vind je deze karakteristieke woonboerderij op een royaal perceel van maar liefst 6.030 m². De boerderij ligt aan de rustige zijde van het kanaal, met voornamelijk bestemmingsverkeer. Rondom liggen landerijen en vanaf het perceel ervaar je volop ruimte, rust en vrijheid. Een unieke plek voor liefhebbers van het buitenleven die op zoek zijn naar een woning met ruimte en mogelijkheden. De kavel is uitermate geschikt voor het houden van paarden. Het achterste gedeelte van het perceel is momenteel niet in gebruik en biedt daardoor alle ruimte om naar eigen wens in te richten. Een weiland, rijbak, groentetuin, etc. behoort hier uitstekend tot de mogelijkheden. Ook de boerderij zelf biedt volop kansen. De woning is eenvoudig en functioneel uitgevoerd en kan op onderdelen worden gemoderniseerd. Daarmee vormt het een mooie basis voor iemand die graag een woning volledig naar eigen smaak en wensen wil aanpassen. Een bijzonder element is de inpandige deel met de fraaie, authentieke gebintenconstructie. De karakteristieke constructie is mooi zichtbaar en geeft deze ruimte direct sfeer en uitstraling. Bovendien biedt de deel interessante mogelijkheden voor de toekomst. Wie meer woonruimte wenst, kan onderzoeken of deze ruimte bij het woonoppervlak kan worden betrokken. Daarmee ontstaat een enorme kans om extra leefruimte te creëren. Het zijn uiteindelijk vooral de ligging en het perceel die deze woonboerderij bijzonder maken. Meer dan een halve hectare grond, omringd door landerijen en gelegen aan de rustige zijde van het kanaal. Hier heb je de ruimte om te leven zoals jij dat wilt. Een eigen weiland voor paarden, een rijbak, een grote moestuin, een speelplek voor de kinderen of simpelweg alle ruimte om te genieten van het buitenleven: de mogelijkheden zijn er. En dan dat uitzicht... Vanuit je eigen achtertuin kijk je uit over het omliggende landschap. Met wat geluk zie je reeën en hazen voorbij komen. Een dagelijkse herinnering aan hoe bijzonder wonen in het buitengebied kan zijn.

Via de entree aan de zijkant van de boerderij kom je in de ruime hal. Vanuit de hal zijn het toilet, de meterkast en de inpandige deel bereikbaar. Op de begane grond bevinden zich daarnaast twee ruime slaapkamers en een nostalgisch uitgevoerde badkamer met douche, ligbad en wastafel. De woonkeuken is praktisch ingericht met een eenvoudig keukenblok en biedt toegang tot de woonkamer. De ruime woonkamer beschikt over een houtkachel en vormt een fijne plek om na een dag buiten tot rust te komen.

De eerste verdieping beschikt over een ruime overloop met toegang tot drie slaapkamers. Twee van de slaapkamers hebben toegang tot het loggiabalkon, waardoor je ook hier optimaal kunt genieten van de landelijke omgeving. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een toilet met aansluitingen voor koud en warm water. In totaal beschikt de woning momenteel over circa 181 m² woonoppervlakte. Daarnaast is er de royale inpandige deel met de karakteristieke gebintenconstructie, die voor de nieuwe eigenaar tal van mogelijkheden biedt. Deze deel is ook nog eens 114 m2 groot.

Loggiabalkon van circa 7 m² gelegen op het Zuid-Westen.

Tuin rondom. Achtertuin op het Noord-Westen.

-Woning wordt verkocht “as is, where is”.
-Cv-ketel bouwjaar 2023;
-Boerderij volledig uitgevoerd in spouw;
-Balkon moet opgeknapt worden;
-Gelijkvloers wonen;
-Grondstuk gemeten vanaf de achtergevel boerderij circa 100 meter diep;
-Kavel circa 45 meter breed.

Overdracht

Vraagprijs
€ 550.000 k.k.
Prijs per m²
€ 3.039
Aangeboden sinds
21-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
6.030 m²
Inhoud
1.328 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Woonboerderij
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1921
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • Aan vaarwater
  • Aan het water
  • Landelijk gebied
  • Open gebied
  • Buiten bebouwde kom
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
  • Bad
  • Kabel TV
  • Rookkanaal
  • Internetaansluiting
  • Douche
  • Toilet
Keuken
Apparatuur
Inbouwapparatuur

Buitenruimtes

Tuin
Ligging
Op het noordwesten
Toegang via achterom
Niet aanwezig
Beschrijving
tuin rondom

Energie

Isolatie
Spouwmuurisolatie
Verwarming
CV-ketel, Houtkachel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Intergas (Gas, uit 2023, Eigendom)
Energielabel
E

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja

Garage

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Hoofdkanaal WZ

  • Brug 3, Emmen Bushalte
    5 min. | 403 m
  • Brug 2, Emmen Bushalte
    7 min. | 562 m
  • Brug 1, Emmen Bushalte
    17 min. | 1367 m
  • Munnekemoer Oost 95, Westerwolde Bushalte
    19 min. | 1506 m

€ 550.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten