Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Arubapier 28

Bekijk kaart
1339 KC Almere (Eilandenbuurt Zuid)
€ 549.000 k.k.
  • 189 m²
  • 5 kamers
  • 2001

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 8 weken aangeboden door Kok Woonbotenmakelaar;
  • De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2001 en ligt in de buurt Eilandenbuurt Zuid in Almere;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Glasvezelaansluiting, Dakterras, Douche, Schuifdeuren, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Speels ingerichte watervilla met dakterras en eigen waterkavel!

In de geliefde groene en rustige Eilandenbuurt in Almere-Buiten mogen we met trots deze ruime watervilla van maar liefst ± 189 m2 woonoppervlakte aanbieden.
Scholen, kinderopvang, sportfaciliteiten, openbaar vervoer en uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Lelystad zijn allemaal in de buurt.

Via de entree op tussenniveau komt u binnen in de ruime hal met massief houten trappen.
In de leefruimte boven is de ruime woonkamer en een heerlijke in open verbinding staande woonkeuken.
Bij binnenkomst in de woonkeuken valt direct de bijzondere constructie van het rondlopende balkenplafond in combinatie met de raampartijen op. Geweldig licht door de hoge ramen op de kopse zijde! De woonkamer is hierdoor met zijn hoge plafond zowel sfeervol als indrukwekkend te noemen.
Het kleurenpalet alsmede de pellet kachel benadrukken het sfeervolle gevoel.
De grote woonkeuken is voorzien van een kookeiland en diverse inbouwapparatuur.

Vanuit de woonkamer leidt een open spiltrap naar de vide boven alwaar een extra zitkamer is gecreëerd met directe toegang naar het beschutte dakterras van ongeveer 25 m2 waar u heerlijk kunt genieten van de zon.

Via dezelfde open splitrap, alsmede via de entree op tussenniveau, is de benedenverdieping te bereiken. De benedenverdieping biedt nog vele mogelijkheden en kunnen we omschrijven als een goede basis die nog verder gefinetuned kan worden. Er is een begin gemaakt met de aanleg van een nieuwe badkamer, alle materialen zijn aanwezig, en is er o.a. ruimte voor een tweetal slaapkamers. Ook de technische ruimte en een kantoor/atelier is op de benedenverdieping aanwezig.

Op de kopse zijde van de watervilla is een separaat appartement met eigen opgang via de looppromenade Arubapier gecreëerd, één slaapkamer en badkamer op de begane grond en de woonkamer met keukenblok op deze verdieping. Het dakterras is ook weer bereikbaar vanuit het appartement. Ideaal voor opgroeiende kinderen, logerende ouders maar ook kantoor, atelier of praktijkruimte hoort natuurlijk tot de opties. Voldoende mogelijkheden om over na te denken. Aan u de keus!.

Naast een waterkavel in eigendom beschikt u ook over een overdekte parkeerplaats in eigendom en voor het gemak uiteraard een kleine berging op de wal.

Een speelse watervilla met mogelijkheden om deze naar eigen wens verder nog in te richten.

Nieuwsgierig?.... Wij leiden u met plezier rond!

Bijzonderheden:
Naam: ONGENOEMD
Casco: Beton
Opbouw: Houtskelet met kunststof en houten gevelbekleding
Afmeting: ±18.00 x 5.00 meter (casco)
Energielabel: B
Nutsvoorzieningen: Elektra, water, riool, telefoon, kabel-tv en glasvezel
Bouwjaar 2001 / Ardesch en Desark b.v.
Bijdrage VVE per maand: €96,80

Disclaimer inzake aanbod

De informatie op deze pagina geeft een globale omschrijving van het aangeboden object.
Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Vermelding van afmetingen en oppervlakten is slechts als aanduiding bedoeld en niet als gegarandeerde eigenschap. De NEN meetinstructie voor gebouwen is niet toegepast. Alle zich in deze aanbieding bevindende informatie is door ons met grote zorgvuldigheid samengesteld, echter met betrekking tot deze informatie aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid, noch kan aan vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Een woonboot is een roerend goed waarbij de bedenktijd van 3 dagen niet van toepassing is en een mondelinge overeenkomst bindend is. Per 1 januari 2022 is de wet opkoopbescherming van kracht hetgeen betekent dat gemeenten een zelfbewoningsplicht kunnen opleggen bij aankoop.
Voor gedetailleerde informatie hierover verwijzen wij u naar de betreffende gemeente.

Overdracht

Vraagprijs
€ 549.000 k.k.
Prijs per m²
€ 2.905
Aangeboden sinds
20-04-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
321 m²
Inhoud
709 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Woonboot, Waterwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Ligging
  • Aan vaarwater
  • Aan het water
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Glasvezelaansluiting
  • Dakterras
  • Douche
  • Schuifdeuren
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Dakterras
Aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing, Dakisolatie
Verwarming
Electrische verwarming
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
B

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning