Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Appartement Valentijnkade in Amsterdam

Bekijk kaart
1095 JJ (Indische Buurt-Oost)
€ 2.850 per maand
  • 57 m²
  • 4 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

— ENGLISH TRANSLATION BELOW —

LET OP: DEZE WONING IS ALLEEN VOOR STUDENTEN EN VOOR MAXIMAAL 24 MAANDEN BESCHIKBAAR!

Ruim en licht 4-kamer appartement met drie slaapkamers en een royale achtertuin op een unieke locatie aan de Valentijnkade in Amsterdam.

Indeling:
Via de entree komt u binnen in de hal, die toegang biedt tot de woonkamer en de meterkast met extra bergruimte. De lichte woonkamer staat in verbinding met de aangrenzende keuken. De keuken is praktisch ingedeeld en voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, ingebouwde oven en vaatwasser, waardoor u van alle gemakken bent voorzien.

Vanuit de woonkamer bereikt u de tweede hal, die toegang geeft tot de badkamer en de drie slaapkamers. De badkamer is voorzien van een toilet, een inloopdouche en een wastafel. Alle drie de slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde van de woning en grenzen aan de riante achtertuin, waardoor zij profiteren van veel rust en een prettige lichtinval.

De royale achtertuin vormt een absolute meerwaarde van de woning en biedt volop ruimte om te ontspannen, te tuinieren of gezellig buiten te zitten. Dankzij de rustige ligging aan de achterzijde geniet u hier van veel privacy en een heerlijke buitenruimte.

Locatie:
Dit appartement geniet van een uitstekende ligging aan de rand van de hippe Indische Buurt en het gezinsvriendelijke Watergraafsmeer. In de directe omgeving vindt u diverse voorzieningen zoals supermarkten, bakkers, slagers, de Dappermarkt, een bioscoop en een park.

Voor de deur is er altijd voldoende parkeergelegenheid, inclusief twee elektrische laadpunten. De A10 en A1 zijn gemakkelijk bereikbaar. Ook het openbaar vervoer, met tramlijnen 1, 3, 7 en 14, buslijnen 22, 37, 40, 65 en 245, en treinstations Muiderpoort en Science Park, bevinden zich allemaal op loopafstand.

De huurprijs is exclusief gas, water, elektriciteit, tv/internet en gemeentelijke heffingen. Indexatie vindt jaarlijks plaats, met een maximum van CPI + 3%.

DISCLAIMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Overdracht

Huurprijs
€ 2.850 per maand
Prijs per m²
€ 50
Aangeboden sinds
07-08-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
In overleg
Contractvorm
Onbepaalde tijd
Borg
€ 5.700
Interieur
Gestoffeerd
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
278 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Benedenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
1
Verdieping
1
Woonlagen complex
1

Energie

Energielabel
B

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Valentijnkade

  • Valentijnkade, Amsterdam Bushalte
    2 min. | 128 m
  • C. Mac Gillavrylaan, Amsterdam Bushalte
    4 min. | 319 m
  • Molukkenstraat, Amsterdam Bushalte
    7 min. | 576 m
  • Archimedesweg, Amsterdam Bushalte
    8 min. | 584 m
  • Amsterdam, Molukkenstraat, Amsterdam Treinstation
    8 min. | 621 m
  • Soembawastraat, Amsterdam Bushalte
    8 min. | 652 m
  • Radioweg, Amsterdam Bushalte
    12 min. | 944 m
  • Muiderpoortstation, Amsterdam Bushalte
    13 min. | 1004 m
  • Javaplein, Amsterdam Bushalte
    13 min. | 1011 m
Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten